Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:38:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plata ubjedljivo najniža u srbiji  (Pročitano 22205 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Alcatel 
hoze,
Andrić je isto rođen u A-U a živija i umra u Jugoslaviji sa Srbijom nikakve veze.
Šešelji su svi u Hercegovini Hrvati to valjda znaš  a samo je vojo srbin.pametnom dosta
Svi Boškovići iz Orahova Dola su Hrvati jedino eto Nikola .otac Ruđerov nije.
Mladić nije Hrvat to se vidi na prvi pogled.hrvatski generali se predaju sa čašom u ruci u vrhunskom hotelu
(Gotovina na kanarima) i na sudu dokazuju svoju nevinost a Mladići ili vasiljkovići se kriju po mišijim rupama (klokanovim)O otimanju ,po pokrali ste sve umjetnine iz vukovarskih muzeja,konje iz ergele(nedavno vratili),
opremu zračne luke u Ćilipima još niste vratili,krali naftu iz đeletovaca.....

Znači Andrić nije Hrvat već Jugosloven , jer je veći deo života Živeo u toj državi. Ali onda je i Franjo Tuđman Jugosloven? Smile

Kada bi hteo da budeš realan, a ti to ne možeš, ili ne želiš, prezime ne govori mnogo. Jer kod Srba i Hrvata ima istih prezimena. Ja bih se zakleo da je Petrović srpsko prezime, kad ono Dražen Petrović , naravno Hrvat.
Nije ti baš neka argumentacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 423
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.55
mislim ovdje meni mnoi prebucuju da sam vaki, da sam naki i td...evo malo da vidite sta je nacionalna opterecenost, izfrustriranost, kriza identiteta idt...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Peruđi,
zašto se uvik za mene zakačiš?Uvik nešto krivo zaključiš,ne znam jeli namjerno.
Ja samo poredim Andrića i Teslu jer neko napisa da on nikada nije živija u Hrvatskoj već u A-U.Ja napisa da je onda Andrić živija u Jugoslaviji.Ja naravno mislim da je Andrić Hrvat Tesla Srbin.
U vezi prezimena,pa naravno da se po prezimenu ne može odrediti narodnost pa ni po imenu.Tko to tvrdi?Može se nagađati ali ima puno pogrešaka.Zašto bi petrović ili Marković bilo srpsko prezime kao da nisu nastali od imena Marko ili Petar.Čija su to imena.Biblijska koja su prihvaćena kod svih Slavena.O kakvoj argumentaciji govoriš.
Draženu jesu neki preci mislim iz istočne Hercegovine ali on se uvik osjećao Hrvatom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
jaoj,covece,kad @bora krene sa svojim filozofijama...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
koja je tvoja?Da se čudiš i nacrtaš koju ikonicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.5
mob
Alcatel 
Profesore izgleda da ti moji komentari smetaju. Moram da komentarišem , kada stvarno preteruješ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ma ne smetaju komentari već to da nešto krivo zaključiš ili nešto komentiraš što ja uopće nisam rekao.
Općenito ja se sa tobom malo u čemu slažem ali si osoba koja iima normalnu razinu rasprave i to poštivam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
@boraboras ti naravno mozes da mislis sta god zelis.a to je da je andric hrvat . ali pobio te upravo onaj o kome raspravljas . iako je krsten u katolickoj crkvi citavog zivota se izjasnjavao kao srbin  Smile
tako da.... mogu hrvati da ga svojataju koliko god zele covek se daaavno opredelio  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Da se vratimo u realnost, danasnje vrijeme i prezivljavanje tj.  cijene.  
Ovo je moj prvi post na forumu, relativno cesto sam u Novom Sadu i Vojvodini uopce, pa mislim da objektivno mogu suditi o cijenama i zivotu obicnih ljudi.

Zakljucak je da je prehrana, bar ono sto se prozvodi u Srbiji jeftinije, pastete, gaz.  sokovi, pivo, gotova jela, keksovi . . .  dok npr.  Negro bomboni su skuplji  :-k .  

Netko je rekao da je kruh 0,25 eur, ja sam prekjucer bio u tempu u NS, kruh je 50-70 dinara i to mislim da je vekna od 600 gr, kod nas je kruh u Slavoniji oko 1 eur ali od 750 gr, to  kao primjer.  

S druge strane tehnika i opcenito strani brandovi su u Srbiji skuplji, od sredstava za higijenu do televizora.  
Parkinzi ispred osjeckih trgovina tehnikom tipa Emmezeta su cesto popunjeni autima srpskih tablica.

Ako vas zanimaju neke konkretne cijene u HR dat ce si truda da pogledam i ako treba preracunam u eur  :nervious:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.5
mob
Alcatel 
Kod nas su daleko manje plate, u proseko oko 300 eura. Znači ima ih i 150 i to bogami dosta njih ima takve plate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:38:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.