Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje za gamere, ako znaju!!! (U vezi modifikacija Igrica)  (Pročitano 1702 puta)
03. Apr 2009, 23:32:57
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
ovako braco, nesto me je zanimalo dali postoje neki game samplovi recimo neke jednostavne 3d igrice gdje ja mogu da promjenim teksture, muziku, sve dakle da promjenim nekom mom ukusu (eto cisto iz zajebancije)

ako ko zna molim ga da mi odgovori dali je ta ekspedicija moguca, koji mi programi trebaju za mjenjanje uvodu, da ja napravim neku uvodnu spicu, da promjenim tekst, muziku i ta sra***


hvala u naprijed
« Poslednja izmena: 03. Apr 2009, 23:33:21 od FakaMadaMaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
SonyEricsson k800i
To je veoma lako u The Elder Scrolls 4 - Oblivion, svu muziku mozesh da pushtash u Winampu, pa ti nadjesh shta ocesh da promenish i stavish neku pesmu umesto one koja je bila na pochetku(recimo Star Wars temu preimenujesh da se zove isto kao muzika u meniju i samo prekopirash preko stare muzike u meniju i kada ti se startuje igra chujesh temu iz Star Wars), a za istake stvari tu je editor koji dolazi uz igru.
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Kod vecine igara se teksture kao i muzika nalaze u specijalnim arhivama koje su razvili sami razvojni timovi (uglavnom je tako) pa se moras potruditi da nadjes neki arhiver na netu koji ih otvara. Unutra ces zateci fajlove cudnih ekstenzija (nema jpga i gifa) pa ces morati da se pozabavis nalazenjem programa koji to otvara. Takvi programi se razvijaju nezavisno od igre i sto je igra popularnija to postoje vece sanse da se neko pozabavio kreiranjem softvera. Srecno.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Ja bih ti preporucio Neverwinter Nights keca, ja sam sa nultim nivoom iskustva uspeo da isprogramiram svoj licni mod (sadrzao je tri prostorije, priznajem, ali me je mrzelo dalje da radim Smile). Sve novije igrice zahtevaju znanje neke polufizike, da se glupo izrazim, posto se sve zasniva na raznolikim oblicima, dok u Neverwinteru imas predefinisane oblike svega sto, iako ogranicava, neverovatno i olaksava rad. Moguc je i uvodni animacioni film izvadjen iz igrice, tako da... Probaj! Wink
« Poslednja izmena: 04. Apr 2009, 08:14:04 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Valve i Blizzard igre su recimo najmodabilnije, sto znaci da skoro sve u njihovim igrama moze da se edituje na ovaj ili onaj nacin. Recimo u Warcraft 3 mozes, uz pomoc raznih alata, da promenis modele i teksture jedinicama/gradjevinama/terenu, ubacis druge glasove itd. Uz pomoc Source SDK pravis mape za Half-life 2 i ostale Source igre, mozes da pravis ingame filmove pomocu Face poser alata a ako znas programiranje mzoes da napravis kompletnu modifikaciju igre. Najlakse je raditi sa NWN sto rece Jarooko posto je njihov program (dolazi uz igru) izuzetno lak za ucenje.

E sad, imas i recimo FPS Creator pomocu koga mozes da napravis svoju igru mada ne znam koliko te to interesuje
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ja sam ja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
SonyEricsson t650i
ma ima dosta toga,ako te konkretno interesuje izgoglaj resenje,ne mogu se setiti tacnih naziva igrica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46916
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
ovako braco, nesto me je zanimalo dali postoje neki game samplovi recimo neke jednostavne 3d igrice gdje ja mogu da promjenim teksture, muziku, sve dakle da promjenim nekom mom ukusu (eto cisto iz zajebancije)

ako ko zna molim ga da mi odgovori dali je ta ekspedicija moguca, koji mi programi trebaju za mjenjanje uvodu, da ja napravim neku uvodnu spicu, da promjenim tekst, muziku i ta sra***


hvala u naprijed

Треба ти игра која има богар едитор. Ја сам у ту сврху увијек користио "Unreal editor" који се добије уз сваки "Unreal Tournament" наслов.

http://www.unrealtechnology.com/features.php?ref=editor

П.С Наравно, можеш да користиш и неки други. Bokac, Jarooko, Solesoslav и остали су ти дали своје приједлоге.


Ја сам уз UnrealED добио неке друге алате: 3ds Max, Maya, XSI, итд. који ти могу много помоћи у ономе што си планирао.
« Poslednja izmena: 04. Apr 2009, 14:23:30 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Kako si dobio Max-a uz Unreal, mislim da licenca nije jeftina, il je neka starija verzija  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
ovako braco, nesto me je zanimalo dali postoje neki game samplovi recimo neke jednostavne 3d igrice gdje ja mogu da promjenim teksture, muziku, sve dakle da promjenim nekom mom ukusu (eto cisto iz zajebancije)

ako ko zna molim ga da mi odgovori dali je ta ekspedicija moguca, koji mi programi trebaju za mjenjanje uvodu, da ja napravim neku uvodnu spicu, da promjenim tekst, muziku i ta sra***


hvala u naprijed

Треба ти игра која има богар едитор. Ја сам у ту сврху увијек користио "Unreal editor" који се добије уз сваки "Unreal Tournament" наслов.

http://www.unrealtechnology.com/features.php?ref=editor

П.С Наравно, можеш да користиш и неки други. Bokac, Jarooko, Solesoslav и остали су ти дали своје приједлоге.


Ја сам уз UnrealED добио неке друге алате: 3ds Max, Maya, XSI, итд. који ти могу много помоћи у ономе што си планирао.

   Uf,ja stvarno nikad nisam uspeo da provalim taj 3Dmax. Nije da sam se bas trudio sada nesto preterano,ali... Radio sam neka 3D modeliranja Rhino 3D,mada su i to bili minimalisticki modeli! Smile
   Meni je jedino islo sa tim 2D programima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Max je ok al ti treba strpljenja, uzmes lepo neku knjigu maxa u e-bay-u, skoro da nema veze koja verzija jer je u sustini sve isto. Sednes i pocnes odreda da radis sve tutorijale koji su tu navedeni. Nakon toga neces bas biti expert al imaces barem dosta solidno znanje. E sad ako imas vremena da zrtvujes i ako baratas engleskim, to je
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.