Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:40:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje za devojke!!  (Pročitano 11767 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
Citat
sex je sasvim normalna ljudska potreba, treba pricati o njemu i treba se edukovati na sto je moguce vise nacina....
Smiley  simpa..

slobodno se ti edukuj uz pomoc te emisije(tvoj izbor), a to sto
Citat
oni u tom gradu rade to kao nesto sasvim normalno i legalno znaci da cela drzava podrzava to jer iz cele drzave dolaze tu...
-to je njihov problem, sve i da dube na glavicama

Citat
a to sto te takva emisija ne interesuje... zasto?...
...moglo bi se reci da je to moj izbor...
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
gledao sam par tih emosija i mogu da kazem da su azijati definitivno najbolesniji po pitanju sexa...

medutim sto se tice one price oko "sex u guzu" to je cisto stvar devojke...za muskarce je osecaj bar sto se mene tice super...kad je vidim koliko stenje u tom trenutku...ne moze da ti ne bude dobro...pre 3 nedelje izadjem sa drugarima u jedan klub i upoznam se sa devojkom koja samo tako i hoce...freaky verujte mi...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
ujeeee.... dobro... samo sam pitala... sta se odmah ljutis Smile  
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Neke devojke ovde definitivno imaju neke probleme... no njihova stvar...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
"pitanje za devojke "    :bn-km.gifg:  ovaj mi se smajli najvise dopada
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
Citat: SAnja
ujeeee.... dobro... samo sam pitala... sta se odmah ljutis Smile  


nema to veze sa ljutnjom, ni sa tobom... ja se toliko retko naljutim da bi se moglo reći da mi ta osobina ne ide u prilog
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Moj prvi put:

Psujem vec zadnja dva sata...
E jesam budala gde poslusah "prijateljske" savete..
Aj' ko velim, on je puno puta, pa ce va;jati...
Joj, na koljenima sedim, ne mogu ni lezati na ledjima, kamoli sedeti...
Boli, boli...u jebote...
200 gr NIVEA kreme (u nedostatku drugog) sam potrosila, pola pre, ajos toliko poslije...

A on..osmeh sa lica mu ne mozes skinuti...pa ne ume usporiti...
Ja ga upozorim, a on malo, malo pa se zaboravi...


Joj....
IP sačuvana
social share
[Ove poruke usera [erica] su vracene iz backupa, nakon sto je isti pokusao da edituje sve svoje postove ne bi li narusio komplet diskusiju na forumu. Zbog toga erica je banovana. Ima ljudi koji imaju probleme sa mozgom, zaista je niko nije dirao, sto se moze videti i po postovima ostalih, tj niko je nije dirao vise nego sto je to sama trazila.] - main admin.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Moj drugi put:
Ne mogu verovati da mi se desilo ovo veceras sto mi se desilo...
Al' ajde polako...

Znaci bila sma kod momka...bilo mi hladno, uvukla se pod cebence dok je on otisao po sok...i pocela da lagano mastrubiram...
Kad je dosao seo je kraj mene i nije ni primetio sta radim...Ali nije mu trebalo mnogo kad je vidio kako se mazim uz njega....i smao podiz eono cebe i nasmeja se...
Izvukoh se iz pantalona i gacica...nije mi dugo trebalo...nastavila sma da se mazim...ali je on spustio glavu i poceo da me lize...sise...uf...samo tako...
naravno u medjuvremenu polagano mi gura jedan prst unutra...pa onda dva...ali u meni se nakon duzeg vremena javila potreba da ga primim i malo nize...pa mu to nabacih i podignuh mu glavu..i on mi polako uvuce i jedan prst druge ruke u guzu...
To mi starsno prija...kad mi ispuni obe rupice..a ja sma u medjuvremenu nastavila da dodirujem moj klitoris i da se mazim...
Rekoh mu...Ej, pri kraju sam..ajde molim te samo jos par trenutaka da ja svrsim pa ces mi uci...
I on jegurao svoje prste i polako mi sirio guzu i bilo je prijatno...za divno cudo...Naravno svrsila i brze nego sto sma mislila...
Znam da najvis evoli oralni...i podjoh na dole..ali se onda setih i upitah ga da li bi mozda htio u guzu da mi udje...Pitas ribu, jel oce u vodu...
Nmaestimo s epolagano i on je poceo d aprodire u mene polako...Bolelo je smao tako..ali manje nego prosli put..iako osjecam da imam ranicu malu opet...
kad me je skroz probio poceo je polako da s epomera...i meni je pocelo da prija neverovatno...
Prosto nisma mogla da verujem...takav neki osjecaj ugodnosti...
Prvo sma mislila da me njegovi testisi udaraju po klitorisu i zato se tako divno osecam..medjutim posle sma utvrdikla da su mu previsko...
Znaci bolelo me je pozadi..i to poprilicno...ali osecaj iznutra i napred...covjece.,..prelepo...
Svsila sma za 5 minuta i to mi je bio drugi put za to vece...
Jebo te...ispadoh mazohista samo takav...Da svrsim tako brzo i to bez uopste stimulisanja klitorisa...neverovatno dobro...
Svrsio je u meni...
IP sačuvana
social share
[Ove poruke usera [erica] su vracene iz backupa, nakon sto je isti pokusao da edituje sve svoje postove ne bi li narusio komplet diskusiju na forumu. Zbog toga erica je banovana. Ima ljudi koji imaju probleme sa mozgom, zaista je niko nije dirao, sto se moze videti i po postovima ostalih, tj niko je nije dirao vise nego sto je to sama trazila.] - main admin.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
I sad,da li volim ili ne...
Pa jebi ga...volim ali ne pretetarno....ako prodje prvi talas....ok je
IP sačuvana
social share
[Ove poruke usera [erica] su vracene iz backupa, nakon sto je isti pokusao da edituje sve svoje postove ne bi li narusio komplet diskusiju na forumu. Zbog toga erica je banovana. Ima ljudi koji imaju probleme sa mozgom, zaista je niko nije dirao, sto se moze videti i po postovima ostalih, tj niko je nije dirao vise nego sto je to sama trazila.] - main admin.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Svega dva posta od devojki iz kojih mozes da saznas nesto o tome sto je covek pitao. Kako ono beshe u pravilima? "Nemojte skretati sa teme..."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:40:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.