Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:37:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje za devojke!!  (Pročitano 11813 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
zašto su nestali gradovi SOdoma, Gomora, Adma i Sebojim  ...?
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Nisu nestali, samo su prerasli u drzave...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zasto pokusavas da povezes to sa necim sa cime bas i nema neke veze.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 56
Vidim da je ovde postalo jako ''''''veselo''''''. Isto tako mi se cini da su se devojke uvredile... e pa bedak. Ali evo vam neki odgovori na pitanja koja ste mi postavili :

'fjldkg dfljs sdfhfrow[sl schdsnfgv sdlkapie': to je kod mog odgovora, vi ga protumacite kako god hocete    hehe


Dali vam je jasno. Meni nije. Niti mi je jasno sto se pravite da nevolite kad ... pa .... svi mi dobro znamo da to nije bash tako Smiley

vash i nash bAd

P.S. Nemojte dozvoliti sebi da se NERVIRATE na tudje provokacije. Budite smireni i stalozeni ljudi, demokrate. Pustite budale.  Smile  Smile:

P.S.2. Ko resi zagonetku, 'Sta sam ovim postom hteo da kazem' nek mi javi pa da sam znam!
IP sačuvana
social share
Smiley Smiley Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne vole... vecina devojaka ne voli i misli da je bolno i bespotrebno u cemu se slazem sa njima
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Bad zasto mislis da SVE devojke vole nesto sto voli njih par koje (mozda) ti znas?
Sad ja treba sve vas tu da ubedjujem da vi muskarci volite nesto sto znam da vole njih 2-3 koje znam?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 39
Volimo isto koliko i muski, al kad se izvuce prosek.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Kod:
Niti mi je jasno sto se pravite da nevolite kad ... pa .... svi mi dobro znamo da to nije bash tako


Sa ovim si ocigledno dokazao da pojma nemas i da nemas ni mnogo iskustva i mislis da ono sto ti volis treba da voli ceo svet.
Normalno je da ne vole svi isto kao medju muskim svetom tako i medju zenskim i ako volis da j.. u bulju to ne znaci da ce to voleti i svaka zenska sa kojom ces biti. I nemoj nikada ni da pokusavas da ubedjujes svaku u to jer moze svasta da bude.
Jednom sam radila u jednoj agenciji za ne znam ni ja sta bilo je i ovoga i onoga i kako smo sve bile zenske pretresale smo sve moguce teme pa smo se dotakle i ove i od nas 7 koje su tada bile prisutne dve su probale, jednoj se svidelo i nastavila je sa tim drugoj se nije svidelo, a treca je tek bila u psihickoj pripremi za probu da li je ikada probala ne znam jer sam napustila posao. Tako da ima i ovakvih i onakvih i veruj svakoj jer koja voli nece skrivati ne boj se. Smiley
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
Citat: SAnja
Nisu nestali, samo su prerasli u drzave...


odakle ti taj podatak ? koliko je meni poznato, ti gradovi leže na dnu Mrtvog mora .... samo je spasen bio grad Sebor (čini mi se da je to ime), spasao ga je Lot, koji se spasavao sa porodicom, čija žena je pretvorena u stub soli zato što se okrenula da vidi ..... kazu da taj stub soli stvarno postoji.... obilaze ga turisti


Citat
SPC ne blagoslovi ono sto smatra neprirodnim, a u takve ubraja i homoseksualne veze, SPC nikad nikog nije pozvala na pomenuti linc jer ne odobrava nasilje. Ali, ne odobrava gej-veze, jer u Bibliji je zapisano da su gradovi Sodoma i Gomora i nestali u kataklizmi zbog protivprirodnog bluda njihovih stanovnika.


ako treba, pronaci cu odakle sam "skinula" ovaj citat...
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 56
---> Ktantonet

Citat
Jednom sam radila u jednoj agenciji za ne znam ni ja sta bilo je i ovoga i onoga i kako smo sve bile zenske pretresale smo sve


Sta Poslovna pratnja?
IP sačuvana
social share
Smiley Smiley Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:37:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.