Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:54:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja veterinaru  (Pročitano 18098 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
BlackBerry 
Pozdrav. Zanima me da li smem štencima da stavim seno tamo gde spavaju, pošto je sada već malo prohladno? Stari su 4 nedelje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ne preporučujem. Bolje uzmi neko staro, čisto platno koje po potrebi možeš oprati.Razmisli o njihovom unošenju u zatvoren prostor, kad temperatura počne ozbiljnije da pada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
   Kao prvo upozorenje: slike koje su prilozene mogu biti potresne prosecnom zdravorazumnom ljudskom bicu...

   Takodjer "BulmaSoft" ni u kojem pogledu nije odgovoran niti je i na koji nacin mogao da utice na krajnji ishod dogadjaja... Jednostavno sam naisao kada je na zalost "sve vec davno bilo zavrseno" Smile

   A sada da predjem na stvar:

   Ispred zgrade sam nasao mrtvo mace staro 80-tak dana.
   S obzirom na izgled njegove njuskice (ima isplazen jezik?!) sumnjam da nije mozda zadavljen?

   On je zivelo u podrumu zgrade sa cetvoro svoje brace dok njegovu mamu nije pregazio auto!
   Kada je ostao sam, tu-i-tamo sam navracao kad sam mogao i hranio ga granulama za mace.
   On bi uvek mjaukao i jeo ostavljenu hranu, ali nikad nije dozvoljavao da mu iko pridje na udaljenost manju od par koraka, sto je predstavljalo problem da ga na primer ja uzmem u narucje i odnesem kuci "na sigurno" dok jos malo ne poraste. Smile

   A narednog dana sam ga nasao na parkingu ispred zgrade (na istom mestu gde je pre par dana auto zgazio njegovu mamu!?) mrtvog, sa isplazenim jezikom?

   Takodjer, u prostorijama podruma gde je jadan ziveo - nasao sam sveze postavljen otrov za miseve! Smile

   Interesuje me da li neko ko ima iskustva i ko je voljan da pogleda prilozene slike - da mi kaze da li je ovo posledica davljenja, ili je mozda jadno mace pojelo otrov za miseve, ili je opet nesto trece u pitanju?

   Znam da sada nista ne ne moze da se promeni - sta se desilo nepopravljivo je, samo bih barem... imao formirano misljenje o stanarima (i deci!) iz te zgrade...

   Jer je njegova mama - macka koju je pregazio auto - bila omacila petoro macica. Uspeo sam da nadjem samo jedno - zuto, koje su (verovatno deca?) istukla i kolektivno ispljuvala: lezalo je polusvesno na trotuaru ispred zgrade u lokvi ljudske pljuvacke (!!!)

   To zuto mace sam odneo kuci, okupao, pregledao, i tek posle 48 sati ono je jadno doslo malo sebi!

   Moja macka (koja trenutno ima svoje macice!) ce ga (nadam se!) prihvatiti za koji dan (trenutno jos uvek frkti na njega...)

   A ovo crno bilo je plasljivo... Nije mi dalo da mu pridjem pre par dana, a vec narednog je osvanulo mrtvo...

   Preostalo troje macica sto su ziveli u podrumu jednostavno ne mogu nigde da nadjem. Ne znam sta se desilo sa njima, kao da su "u zemlju propali". Zeleo bih da verujem da su negde otisli ili da ih je njihova mama jos za svoga zivota negde prenela (ulicne macke znaju da svoje macice "rasporede" po raznim mestima u gradu ako ih omace vise) ali znajuci koliko su nasi ljudi bezobzirni prema ovim jadnim i bespomocnim malim zivotinjama ... ne znam sta da mislim!

   Ako je neko (sa iskustvom!) voljan da pogleda pa da mi na osnovu slika da svoje misljenje sta bi mogao biti uzrok smrti ovog maceta?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DSC03013.JPG
(65.83 KB, 640x480)
DSC03014.JPG
(70.55 KB, 640x480)
DSC03015.JPG
(96.65 KB, 640x480)
DSC03016.JPG
(96.23 KB, 640x480)
DSC03017.JPG
(74.25 KB, 640x480)
DSC03018.JPG
(76.08 KB, 640x480)
DSC03019.JPG
(64.7 KB, 640x480)
DSC03020.JPG
(61.47 KB, 640x480)
DSC03021.JPG
(62.85 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

broj dva se raduje što je neparan

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1270
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Samsung 
Mislim da je neka vrsta otrova u pitanju.

Je li bar tom spaseno mačetu dobro?
IP sačuvana
social share
Ništa verbalno, samo rečima!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Zuto (spaseno) mace je relativno dobro... Tacnije receno "stabilno" je, jedino me brine njen proliv (zenka je), pretpostavljam da ima gliste, dao sam joj 1/8 Prazikvantela tablete (app. kolicina za njenu tezinu) i valjda ce se izvuci...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DSC03030.JPG
(60.88 KB, 640x480)
DSC03032.JPG
(54.5 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

broj dva se raduje što je neparan

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1270
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Samsung 
Pa dobro, svi mačići imaju gliste. Kad se očisti biće OK.

I u mom kraju (blizu je osnovna škola) deca na veliko ubijaju mačke. Kad skreneš pažnju nastavnicima odgovor je uglavnom "izgubili smo Kosovo a vi brinete za mačke".
IP sačuvana
social share
Ništa verbalno, samo rečima!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
... a takvom politikom ce izgubiti i decu (ako ona vec i nisu izgubljena) jer ih niko ne vaspitava niti usmerava u pravom putu nego su prepusteni "ulici" gde ako sada ubijaju macke - kad odrastu imaju sve sanse i coveka da ubiju... Ali sta ces - ubijanje je sada izgleda "moderna stvar" (bar kad je TV ekran u pitanju!)

IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

broj dva se raduje što je neparan

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1270
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Samsung 
Zlostavljači životinja postaju zlostavljači dece, ljudi. Tako to ide. Ali to ne možeš dokazati nikome jer uvek postoje prioriteti, a životinje nisu važne.

Onomad kad je bila na youtube devojčica koja baca kučiće u reku i kikoće se, video sam u diskusijama na par foruma da ljudi nemaju ništa protiv. To su kučići, vrlo važno...
IP sačuvana
social share
Ništa verbalno, samo rečima!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
HTC CHA CHA
Stoke! Monstrumi! Užas!
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Zao mi je, ali spaseno zuto mace je ipak podleglo povredama, i ono je uginulo prosle noci... Samo nisam imao srca da to odmah napisem...
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:54:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.389 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.