Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi iPhone programa samo ovde!  (Pročitano 326273 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Prvo što treba da uradiš je da instaliraš AppSync for OS 3.1 iz Cydije ako ga do sada nisi već instalirao.

Skinuo sam AppSync for OS 3.1 preko source-a cydia.hackula.us... Tu sam skinuo i Installous  Smile Polako ulazim u cake, da vise ne davim bas stalno ljude.

Citat
Posle toga ide klasično: dupli klik na taj program što si skinuo (pretpostavljam da je u .ipa formatu) i on će ti se pojaviti pod Applications u iTunes-u. Zatim ide naravno sinhronizacija i program će biti instaliran.

Jeste .ipa format. Sve je proslo kao po loju, bas kako si naveo.


 Smile


« Poslednja izmena: 23. Jan 2010, 00:16:12 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iP5
Ja Installous uopšte i ne koristim, više volim da skinem program na komp pa da ga onda instaliram Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Ja Installous uopšte i ne koristim, više volim da skinem program na komp pa da ga onda instaliram Smiley

I ja sam za to, ali npr. ima programa koje nadjem odmah preko Installousa pa mi je lakse... dok ovaj Magellan tamo nema, pa sam rucno.

Inace, isprobah ga sad i vrhunski je. Sve ulice, sve opcije, srpska naracija... ako nekome treba neka mi se javi na pp.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6S
Da li bi mogli da mi preporucite neki pouzdan i funkcionalan program za manipulaciju sa profilima, odnosno program za odlozeno slanje sms-ova? Od programa za rad sa profilima sam probao MyProfiles, kao i AutoSilent. Ovaj prvi je jako dobro zamisljen, ali je prepun bagova tako da je neupotrelbjiv, a ovaj drugi je dosta siromasan opcijama, proradio je inicijalno, ali mi je onda crash-ovao springboard, nanon cega sam ga odmah ubio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6S
Posto od ovih profila izgleda nema nista, da pitam jos nesto. Da li postoji neki program koji moze da u odredjeno vreme posalje vec priprljemljeni sms?
« Poslednja izmena: 29. Jan 2010, 08:57:23 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
QuickSMS ima tu opciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6S
Hvala.  Smile Nisam cuo za taj program. Probacu ga. Nadam se da nije "sporan", odnosno da ne zeza druge aplikacije, ili sam sistem, kao sto je to slucaj za recimo iRealSMS.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Koliko sam upoznat, nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6S
Probao sam program. Radi. Ali... Bar ovo sto sam ja nasao preko cydije, je program koji sadrzi tri podprograma, a to su quickcalendar, quicksms i quickbirthday. To je prvo sto mi se ne svidja, ali ajde to jos i nekako. Medjutim...Springboard mi se promenio. U vrhu su se pojavila dva sata, jedan koji pokazuje lokalno vreme i drugi koji pokazuje vrmee u Londonu. Smile Zatim, program je podesen, a nisam video da to moze da se nekako promeni (mada iskreno u frci sam sa vremenom pa nisam ni pokusavao previse), tako da se pokrece preko tastera za pojacavanje tona, a takodje nema svoju ikonicu. To mi takodje ne odgovara jer ako hocu da pojacam ton, ja prakticno pokrecem taj program i to, na taj nacin, nije moguce. Trece. Kod mene je napravio jos jedan problem, a to je da je proswitcher, program za multitasking pobrljavio. Meni je bilo namesteno da mi se duplim klikom na status bar pokazuju aktivni programi, a ovaj quicksms je sam namestio neku drugu skracneicu, tako da se sada duplim klikom pojavljivao samo prozor sa aktivnim programima i tu se zamrzavao (na svu srecu mogao sam da ga vratim pritiskom na home dugme).

Inace samo odlozeno slanje poruka radi i to je ok. Medjutim sve ovo ostalo mi nikako ne odgovara. Da nisam ja nasao neku pogresan program ili je to tako i kod tebe? AKo jeste i ako ne moze drugacije nego ovako, jel znas mozda jos neku program koji moze da salje odlozeno sms-ove?
« Poslednja izmena: 29. Jan 2010, 12:15:25 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ne koristim taj program. Jednom sam ga instalirao i se se isto desavalo kao sto ti opisujes pa sam ga zato i izbacio jer mi ne treba odlozeno slanje. Jedino se ne secam da je preko tastera za iskljucivanje tona radio vec za pojacavanje zvuka... Mozda gresim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.