Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 158 159
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi Android programa samo ovde!  (Pročitano 554224 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
mob
I-mate il` nemate
Od subote 24.02.2018. mi je blokirao Viber na telefonu LG Nexus 5 , a imam  postpeid paket kod MTS - a , gde je u paketu izmedju ostalog i mobilni .

Smatrao sam da je u pitanju potrosen mesecni  bonus za Net i da ce se to nakon 01.03.2018. "oporaviti" , cekao sam danasnji dan i vidim da mi ne funkcionise i dalje Viber , Whats App , Vesti i vremenksa prognoza i da mi stize Poruka "Da nemam internet konekciju" ...

Sta mislite da je problem i kako bi ga resio na sto povoljniji nacin po sebe , a da ne obrisem  sve i da nemoram na Fabricki Reset ?

Nesto u Podesavanjima , ali sta ...?

Vec sam pregledao onaj deo o WiFi konekciji i mobilni mi prikazuje da ona postoji  , ali bez rezultata je ovo sto sam malopre izneo kao problem ...

Smiley
Naravno , racun je redovno izmiren i to odmah eliminisimo ...
IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
mob
I-mate il` nemate
postoji li nacin  proveriti da li ti je hakovan fon i kako resiti taj problem. moze li se provaliti ko je to uradio..tipa ip adresa,broj fona ili slicno..android je u pitanju

Na 37.34 min . o hakerisanju mobilnih :

https://www.youtube.com/watch?v=ih1Dn7fOaRo


IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
mob
I-mate il` nemate
Pozitivno je reseno pitanje koje sam ovde postavio  i to vadjenjem SIM kartice iz lezista i vracnjem nakon par minuta ...

Kako , zasto , ne pitajte me  , jer nemam odgovor na to


Osim ako nije reset u pitanju...Smiley
IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
mob
Motorola 
Drugari molim Vas za pomoc, kako mogu resetovati telefon ukoliko sam zaboravio sifru a kada budem usao u recovery mode uz pomoc dugma za gasenje i + - . (telefon coolpad e570)   mob. izbaci zelenog coveculjka i pise nema komande,  dali znate sta dalje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
onog sto je smislio android sistem treba streljati  Smile
kako bre ova glupost ima tolko korisnika,a vindovs nije zaziveo na telefonu,pa ono je bre spejs satl od programa naspram ovog sranja,jebo im ja pas mater  Smile

da morao sam promeniti telefon al nazalost nema novih sa vindovsom i onda sam osudjen na ovo govno od sistema
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 158 159
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.