Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 144 145 147 148 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi Android programa samo ovde!  (Pročitano 556091 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
Da, kapiram ja sve.. Alli mi nije jasno zasto su na fb aplikaciji smanjili na 960px x 540px, istu sliku kad uploadujem preko browsera bude 2048px x 1152px. Okej mi je za messengere rezolucija, samo facebook pravi problem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


http://s3.bitefight.rs/user/bite/90679

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
Nokia e72
Pozdrav ljudi, imam jedan problem i ne znam kako da ga resim pa Vas pitam za savet ili pomoc. Naime na androidu mi je crkao play store, uopste ne reaguje, klikcem na ikonicu ali nece uopste da je pokrene i otvori. Ostale aplikacije rade. sve sem whatsapp-a koji trazi abdejt. Da li mozda neko zna u cemu je problem i kako da ga resim ili da ga nosim u servis? Hvala unapred.

P.S: ja nema pojma dal sam pogodio temu za ovo moje pitanje, ako nisam recite mi gde bi mogao da postavim ovo pitanje.
IP sačuvana
social share
taj fazon.. Smiley)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Sony Z5
Da, kapiram ja sve.. Alli mi nije jasno zasto su na fb aplikaciji smanjili na 960px x 540px, istu sliku kad uploadujem preko browsera bude 2048px x 1152px. Okej mi je za messengere rezolucija, samo facebook pravi problem  Smile
zato sto u aplikaciji je ufiltriral alat za smanjenje rezolucije koji automatski smanjuje rezoluciju na browseru nema
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Over & out

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4706
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.65
mob
Nokia E51
Instalirao sam iGO na HTC Desire 310, ali mi je na tastaturi ostalo pismo za unos podataka na Jidišu (jevrejsko pismo), a sve ostalo sam uštimao. Kako da ga se rešim?
IP sačuvana
social share
Happiness has 4 paws and a blue tongue

Daniel Alves da Silva
Ako ima Boga, teško da se zove drugačije.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Imperare sibi maximum imperium est.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Ljudi moze li pomoc. Imam Sony Xperia L oko godinu dana i jako sam zadovoljan tim telefonom. I prije jedno 3-4 mjeseca se pojavio problem. Kad upalim telefon on posalje nekome neku od starih poruka. Tipa prosli ponedeljak sam poslao sestri poruku ''hadje na skajp''. I jutros ugasio pa upalio telefon i sestra salje poruku idem na skajp, a ja kadar ne vjera. Telefon tako sam posalje poruku, a pri tome ja pojma nemam o tome. To mi se ne desava svaki put kad palim telefon vec samo ponekad. Sta bi to moglo biti, neki bag, virus ili sta vec?

PS. Nije svejedno kad posaljem majki poruku u 4h.  Smile
« Poslednja izmena: 14. Dec 2014, 10:11:58 od ShoneUG »
IP sačuvana
social share
Imperare sibi maximum imperium est.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Instalirao sam iGO na HTC Desire 310, ali mi je na tastaturi ostalo pismo za unos podataka na Jidišu (jevrejsko pismo), a sve ostalo sam uštimao. Kako da ga se rešim?
Kad ti se pojavi tastatura pritisni "vise" (sternje dugme) i izaberi jezik.
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Samsung s3 je zakljucan sablonom. Slomljen je ekran pa ne mogu da ga otkljucam. Sve slike mailovi i kontakti su ostali u njemu. Mogu li ga ikako otkljucati a da sacuvam podatke iz njega.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
Poz svima.
Koji je  najbolji video editor za sastavljanje videa u HD ili FullHDu.
hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Jel postoji mogućnost da se povežu dva telefona a da prvi telefon bude primarni,da ga tako nazovem,a da drugi služi kao hendsfri,da primarni bude na mreži a kad zazvoni da mogu da se javim na tom drugom telefonu,telefoni ne bi bili udaljeni daleko jedan od drugog,pa naprimer da se povežu wifi ili blututom.

Da ne vadim telefon stalno u kolima,drugi koristim kao navigaciju pa sam mislio da mi na tom izlazi ko me zvao,da mogu da se javim,sms,ali da ne ide preko mreže,nego interno ,izmedju dva telefona.
« Poslednja izmena: 03. Jan 2015, 20:19:43 od Mile Rent-a bubreg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 248
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
HTC Wildfire S
Samsung s3 je zakljucan sablonom. Slomljen je ekran pa ne mogu da ga otkljucam. Sve slike mailovi i kontakti su ostali u njemu. Mogu li ga ikako otkljucati a da sacuvam podatke iz njega.
Pozdrav
Je l' rutovan ?
Ako jeste onda mozes.. Ako ne, treba da ga rutujes.
Treba ti custom recovery samo, odatle mozes preko mass storage da povadis sta god hoces na komp.

Neka mi ispravi neko ako gresim, ali ja bih tako uradio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 144 145 147 148 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.