Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:51:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pirati ukrali brod sa 33 tenka  (Pročitano 13989 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Gledo sam dokumentarac o toj podmornici, imaju posebnu kabinu za pusenje, pod pritiskom. A ne izgleda ko u "Crvenom Oktobru", nije tolko spejc. Al je zver  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Gledo sam dokumentarac o toj podmornici, imaju posebnu kabinu za pusenje, pod pritiskom. A ne izgleda ko u "Crvenom Oktobru", nije tolko spejc. Al je zver  Smile

Misliš na Tajfun? Odakle sad nju iskopa  Smile

Dobar sajt o situaciji u zalivu papalu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ne znam na sta je mislio Maradic , a na tom sajtu je lepo sto je sve hronoloski poredano. Smile Smile
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 13:39:30 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Prico sam o dokumentarcu koji sam negde gledo davno o ruskoj podmornici  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Prico sam o dokumentarcu koji sam negde gledo davno o ruskoj podmornici  Smile

O kojoj? Oni ih imaju mnogo  Smile

Pretpostavljam o ovoj  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

pl941ak1.jpg
(61.53 KB, 775x360)
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 17:36:18 od pg/niks »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Kolko se secam, bila je "Typhon" klasa. Znao sam tipa koji je bio producent filma. Radi se o podmornici "Arhangelsk". Secam se detalja da je duza podmornica neg sto je more u kojoj plovi duboko. Na kraju je bio dobar detalj kad su se vratili na kopno, kamermani su pratili par oficira i kapetana kuci. Kapetan solo, drugi oficir ozenjen, zena radosna sto se vratio, trecem zena pocela da zanoveta, galami i da tera kamermana  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Kolko se secam, bila je "Typhon" klasa. Znao sam tipa koji je bio producent filma. Radi se o podmornici "Arhangelsk". Secam se detalja da je duza podmornica neg sto je more u kojoj plovi duboko. Na kraju je bio dobar detalj kad su se vratili na kopno, kamermani su pratili par oficira i kapetana kuci. Kapetan solo, drugi oficir ozenjen, zena radosna sto se vratio, trecem zena pocela da zanoveta, galami i da tera kamermana  Smile

Ah da, sjećam se. Sjajan dokumentarac. Ipak mislim da se radilo o "Severstalu"  Smile
Mada nema veze, shvatio sam poentu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Mozda postoji vise dokumentaraca, ovaj je bio rusko-nemacka koprodukcija. A znao sam i producenta, Nemca. A podmornica ko svemirski brod ogromna. Super dokumentarac
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Citat
New Anti-Piracy Coalition Makes First Arrest in Gulf of Aden
By VOA News
11 February 2009
   

The U.S. Navy says it has detained seven suspected pirates in the Gulf of Aden.

The detentions are the first made by a multi-national force patrolling the waters off Somalia.

The Navy's Bahrain-based 5th Fleet says the suspected pirates were detained Wednesday after a merchant ship sent a distress call.

The Navy says the crew of the Marshall Islands-flagged ship Polaris reported that gunmen had tried to board the vessel from a skiff.

The Navy says a team from the USS Vella Gulf, a guided missile cruiser, intercepted a skiff matching the description given by the merchant vessel and detained the seven men on board.

It says the suspects will be transferred to a temporary holding facility on a military supply ship.

Last month, the Navy announced the formation of the multinational task force designed to combat piracy in the region.

The International Maritime Bureau says there was a dramatic increase in piracy last year, with pirates attacking more than 130 merchant ships in the Gulf of Aden.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Citat
Russian warship detains 3 pirate vessels off Horn of Africa
14:37    |    13/ 02/ 2009
   

MOSCOW, February 13 (RIA Novosti) - Russia's Pyotr Veliky missile cruiser has detained three pirate vessels off the coast of Somalia, a Russian Navy spokesman said on Friday.

"Two speedboats and a large parent ship were detained with 10 Somali pirates on board," Capt. 1st Rank Igor Dygalo said.

The incident occurred on Thursday near Yemen's Sokotra Island when a Pyotr Veliky-based helicopter spotted two speedboats moving in the direction of a fishing boat under the Iranian flag. Upon spotting the helicopter, the people on board the speedboats began hurling arms overboard.

The helicopter crew continued surveillance until the Pyotr Veliky arrived at the scene.

Weapons, including assault rifles and grenade launchers, as well as drugs and a large amount of cash were discovered on board the vessels. "The detainees were in a state of narcotic intoxication," Dygalo said.

He also said investigators were currently questioning the detainees.

Evo i Petar Veliki da bude od koristi u ovakvoj situaciji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kolko se secam, bila je "Typhon" klasa. Znao sam tipa koji je bio producent filma. Radi se o podmornici "Arhangelsk". Secam se detalja da je duza podmornica neg sto je more u kojoj plovi duboko. Na kraju je bio dobar detalj kad su se vratili na kopno, kamermani su pratili par oficira i kapetana kuci. Kapetan solo, drugi oficir ozenjen, zena radosna sto se vratio, trecem zena pocela da zanoveta, galami i da tera kamermana Smile
znam ja na sta mislis.i da,radi se o Severstalu...
zaista ne razumem kako nekada ljudi nemaju razumevanja za druge,pogotovu za svoje supruznike sa takvim teskim poslovima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:51:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.