Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pirati sa Kariba: na kraju sveta  (Pročitano 23564 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
bas me zanima kakav vam je,meni je drugi deo bio bzv. ali molim vas nemojte pisati nesto vise o filmu u smilsu radnje...uvek se nadje neko -pametan- da ispricha sve sta se desava...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 282
Zastava Višegrad RS BiH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N93
oba predhodna djela su vrh (dobro drugi su malo usral, al...), da ne glumi Johnny Depp.... nista od filmova (odnosno ne bi se ni pojavili  nastavci)....
Skinuo sam treci dio, cekam prevod ko ozebo sunce, pa na gledanje..... Necu da kvarim uzitak i da gledam bez prevoda....
IP sačuvana
social share

-=Autostoperski Vodic Kroz Galaksiju=-
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Pirati s Kariba 3 dobro dočekani u kinima, ali Spidermanov rekord nije oboren

TREĆI, ujedno i zadnji dio triologije Pirati s Kariba, Na kraju svijeta, u prvom danu prikazivanja u američkim kinima ostvario je vrlo dobre rezultate, ali nije uspio oboriti rekord koji je postavio Spiderman 3.

Pirati s Kariba: Na kraju svijeta, zaradili su prvog dana prikazivanja, u petak, 43 milijuna dolara na blagajnama američkih kinodvorana i zaostaju više od 16 milijuna za rekordom Spidermana 3, postavljenog prije samo tri tjedna.

Dva ključna faktora zbog kojih je novi nastavak Pirata, s Johhnyjem Deppom u ulozi kapetana Jacka Sparrowa na čelu sjajne glumačke ekipe, podbacio na blagajnama su pretpremijerna prikazivanja u četvrtak te trajanje filma, gotovo pola sata duže od Spidermana 3.

Na pretpremijerama u četvrtak film je zaradio još 14 milijuna dolara, a trajanje od čak dva sata i 47 minuta smanjilo je broj projekcija u jednom danu u odnosu na Spidermana.

Treći dio Pirata zaostaje i za zaradom drugog dijela, Mrtvačeve škrinje, koja je u prvom danu ostvarila prihode od 55,8 milijuna dolara prošlog ljeta.

Pridoda li se zaradi s američkih blagajni uspjeh na stranim tržištima (Pirati su otprilike istovremeno počeli igrati u 102 zemlje svijeta, uključujući Hrvatsku), zarada novih Pirata na svjetskom tržištu u prvom je danu dosegla 142,5 milijuna dolara.

Iako kritike trećeg filma o kapetanu Sparrowu nisu sjajne, mišljenje publike i kritičara se često razlikuje, a ljubav publike prema sjajnoj ulozi Johnnyja Deppa i konačni kraj priče, u kojoj kapetan Barbossa, Will Turner i Elizabeth Swann (Geoffrey Rush, Orlando Bloom i Keira Knightley) udružuju snage i putuju na kraj svijeta kako bi spasili Sparrowa, glavni su razlozi Disneyjevog optimizma za novi film.




Izvor: Index
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple Iphone 5s
bio sam juce u kino,extra mi je i ovaj dio,doduse dugo traje skoro 3h ali vrijedi ga svakako pogledati Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w700
Jeste dugacak ali nikako da sam se smorio.Film je stvarno super,odlicno je sniman jedino je trulo sto kraj nije srecan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Prvi dio mi je definitivno najbolji. I onda nizbrdo. Film me stvarno umorio 3 sata je previše.

Efekti su zakon, ali radnja baš i ne. Ono vjenčanje na brodu me razočaralo totalno nepotrebno..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1007
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0a1
mob
Nokia N73

Koliko sam ja informiran trilogija Pirata je snimana u jedan poteg i zatim je materijal podjelen na tri djela i tako je ispala trilogija, ali nisu hteli da je puste toliko brzo i zato su cekali po jednu godinu izmedzu djelova...
Drugi dio je stvarno los... Zavrsio sasvim neocekivano...
Cekam sada ovaj treci pa da vidimo...
Hvala svima na komentarima...  Smile
IP sačuvana
social share
Zivi svaki momenat kao da je zadnji!
Sledechi moze i da ne dodze!!!
"Live Long and Prosper"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w700
Pa treci imas u bioskopima inace je malo predugacak ali nije toliko los bitno je da su nasli Dzek Sperou-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple Iphone 5s
Citat
Ono vjenčanje na brodu me razočaralo totalno nepotrebno

a moraju ameri svugdje ubaciti romantiku Smile

Citat
Koliko sam ja informiran trilogija Pirata je snimana u jedan poteg i zatim je materijal podjelen na tri djela i tako je ispala trilogija

potpuno netacno...nije iz cuga sniman sniman je za redom jedan senimi i dok je isla postprodukcija vec su zapoceli novo snimanje i tako isto trece inace su scenario za triologiju napravili iz cuga mozda si na to mislio Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
A priče o 4. djelu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.