Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pikavac ili dim dovoljni da pušač „zaradi“ kaznu  (Pročitano 7265 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
да ли ћу смети да запалим цигарету на мом приватном поседу? Smile Smile


U Novom Svetskom Poretku - nećeš. Takodje ćeš morati da tražiš dozvolu ako recimo želiš da posadiš nešto u bašti(zakon na snazi u USA). Welcome to NWO 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Citat
Pikavac ili dim dovoljni da pušač „zaradi“ kaznu
Fašisti...
« Poslednja izmena: 12. Apr 2010, 23:33:23 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
 Šta se sve u USA dogadja to je strašno. Pokušavaju da globalizuju te zakone i pravila. Ja jesam protiv cigareta ali zaista je fašizam braniti ljudima da puše Smile Osim toga,indijanci su pušili mnogo,svet iz 18-og veka bio je pušački-RAK nije ni postojao!!!!!! Mislite o tome ljudi-lažu vas!
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Zakon je zakon samo sto ce to ovde kod nas da se primenjuje malo sutra

Hocete  da mi kazete da ce bilo koji vlasnik manjeg kafane/kafica koji nema odvojen prostor za nepusace terati gosta da ne pusi i time ga ujedno oterati za stalno(u vecini slucajeva).Kada bi se zakon primenjivao uredno bila bi druga stvar, ovako u nasoj zemlji, takva kakva je, ne verujem da ce to zaziveti

Cisto da vam dam jedan primer.Na mom faxu su uveli jos pre neku godinu naredbu da se pusi samo u prostoru za pusace, odnosno, pored WC-a.Cak su upozoravali one koji se ne pridrzavaju toga.To je trajalo, brat-bratu, jedno mesec dana i posle je sve bilo po starom

Inace, zakon je dobar i tezi ka uredjivanju nekih stvari u drzavi ali bojim se da je to ovde kod nas nemoguce za primeniti
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Zakon je zakon samo sto ce to ovde kod nas da se primenjuje malo sutra
Taman sam i ja ovo hteo da napisem...Toliko je zakona doneto a od njihove primene nema nista..Bojim se da ce tako biti i sa ovim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N70
Citat
Zakon je zakon samo sto ce to ovde kod nas da se primenjuje malo sutra
Taman sam i ja ovo hteo da napisem...Toliko je zakona doneto a od njihove primene nema nista..Bojim se da ce tako biti i sa ovim

Slazem se sa vama ali ko zna, jel vidite kako je sa Zakonom o bezbednosti saobracaja na putevima. Ni tu se ne pisu kazne bas svima i u svakoj situaciji, i tu ima korupcije, ali doneo je neke promene i disciplinu u saobracaj. Ovaj narod samo treba udariti po dzepu i to ne malo, nego abnormalno velikim kaznama jer mi smo spremni da placamo kazne ako to sebi iole mozemo da priustimo. Ja sam i za to da se podignu cene cigareta. Neka paklica kosta i 500 dinara. To je 5 eura, nista skuplje nego u EU, pa ko hoce neka izvoli. I to ce smanjiti broj pusaca. Neka na to dizu akcize, a ne na gorivo koje je svima potrebno.

Neko ko cita ovo pomislio bi da sam zakleti nepusac. Nisam. Poceo sam da pusim u 7. razredu i aktivno pusio 3 godine. Dosao sam do toga da pusim paklicu dnevno i tada mi je dunulo da prestanem i prestao sam. I sada zapalim ponekad, ali mi to nije potrebno i ne moram vise nikad. Te price o krizi i nervozi su gluposti. Ja bi voleo licno da poskupe cigarete, tada bi mi bilo zao da dam pare i za to sto s vremena na vreme zapalim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
да ли ћу смети да запалим цигарету на мом приватном поседу? Smile Smile

па пази није далеко дан кад ћеш морати да имаш једну просторију у кући означену као пушницу ... мислим да је тако нешто у Шведске

Citat
Pikavac ili dim dovoljni da pušač „zaradi“ kaznu  

Док год буду јели говна оваквим идиотским ''види дим, апси овог најближег'' предлозима закона уместо да почну да спроводе и примењују неке нормалне одредбе и казне ... биће липши магаре док нас ЕУ не натера да нешто урадимо ...  Smile

мислим мени одговара Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Pogledajte istorijat priče o štetnosti duvana. Pogledajte početke toga-pogledajte šta se dešava sada i dobićete prikaz šta će se desiti kasnije. A u ovom primeru reč je samo o cigaretama dok postoje i druge stvari gde vam država ulazi u privatni sektor življenja pokušavajući da po preporuci EU i USA uredjuje vaš privatan život "za vaše dobro".
Da li vam je to potrebno? Šta je sledeće? Šta će biti za deset godina? Kamere u kući pod obavezno? Već sada postoje u senatu predlozi zakona da se u svaki uredjaj ugradi kontroler koji će wi fi-jem biti priključen na centralni komp radi "provere potrošnje vode i struje" pa će svako onaj ko previše troši u vreme neke krize biti isključivan. Koliko to daleko ide postoje još primera gde su doneseni zakoni da vam mail može čitati država kao i da je u redu da budete prisluškivani dok razgovarate telefonom a kao izgovor se koristi "Opasnost od terorizma". Sa sve većim uticajem zapada(GB i USA pre svega)nama će biti predlagani ovi zakoni kao mera za globalnu borbu protiv terorizma.

Ovo sa cigaretama je nevidjeni fašizam koji ljudi ne osećaju kao takav jer ide sporim koracima. To se zove Social Engineering.
  Ukoliko se ne odupremo pritisku ulaska u Nato i Evropsku Uniju doživećemo stvaranje sistema iz koga nema nazad.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
Citat
мислим да је тако нешто у Шведске

јок...нема тог још нигде...приватни посед је светиња...поготову у шведској и сличним развијеним земљама
« Poslednja izmena: 13. Apr 2010, 14:02:11 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Ja sam čitao da je ovo što je čovek rekao istina.U Americi te prijavljuju ako pušiš na terasi ili prozoru kao da si gubav.
Zabrana pušenja-totalni BAN je krajnji cilj. Oni i neki od nas običnih znaju zašto.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.