Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pijan autom ubio devojku, sud ga pustio da i dalje vozi!  (Pročitano 2111 puta)
15. Mar 2012, 06:53:20
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
KRAGUJEVAC - Posle 24 dana provedena u komi, ne dolazeći svesti, 23. februara ove godine umrla je Jelena Trajković iz Kragujevca. Imala je 36 godina, planirala je svadbu sa svojim momkom. Nju je poslednjeg dana januara pokosio Saša Ć. (34), vozač koji je bio pijan, koji je vozio neregistrovan automobil, i koji je pobegao sa mesta nesreće. Nije joj ukazao pomoć. Ugasio je farove i nestao.


Policija ga je pronašla, uhapsila, ali ga je sud pustio na slobodu, i nije mu uzeo vozačku dozvolu. Policija kaže da je obavila svoj deo posla, istražni sudija navodi da je tražio pritvor. Bahati vozač i dalje vozi.


- Tražim da se otme volan čoveku koji mi je ubio sestru. Ja svoju Jelenu ne mogu da vratim, ali me boli to što svakoga dana viđam tog čoveka kako i dalje vozi auto. I dalje izlazi iz prodavnice, možda pijan, i prolazi pored naše kuće. Da li treba još neko da strada, da pogine... Njegovo radno mesto je blizu naše porodične kuće. Radi u auto-servisu. Na sahranu nije došao, niti u kuću. On, niti bilo ko od njegove familije, nije nam izjavio saučešće. Čula sam od lekara da je sa svojom majkom dolazio u bolnicu i da je hteo da je vidi dok je bila živa. Pitam se ima li pravde u ovoj zemlji - priča i plače Dragana Petrović, jedina sestra nastradale Jelene.
 

Kako smo saznali u policiji, nesreća se dogodila u 19.45 sati, u Ulici 19. oktobra, u naselju Maršić. Prema rečima Ivana Đorovića, načelnika policijske uprave, policajci su vozača pronašli i sproveli ga istražnom sudiji Osnovnog suda uz dve krivične prijave, za teško delo protiv bezbednosti saobraćaja i za nepružanje pomoći povređenom licu. Oni su, sa tim, svoj posao završili.
 

Istražni sudija Osnovnog suda Dragan Đorđević izjavio je za „Blic“ da je on odredio pritvor Saši Ć., ali da ga je, posle žalbe advokata, veće suda pustilo na slobodu.
 

- Nisam dobio predlog da mu uzmem dozvolu za vožnju. To je loša poruka za vozače i za javnost, ali ja moram da radim po zakonu i da taj zakon poštujem. Čim dobijem obdukcioni nalaz nastradale i kada saslušam svedoke, završiću istragu i predmet proslediti tužilaštvu. Ja ću sve uraditi najbolje i najbrže što mogu - izjavio je sudija Đorđević.
 

U tužilaštvu kažu da razumeju „patnju porodice nastradale devojke“, ali i da „zakon kaže da vozačka dozvola može da se oduzme samo nakon pravosnažne presude“.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Note 10+
А мој пријатељ је колима ударио полицајца и добио 20 година робије за тешко убиство,као да је планирао да се то деси...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
zivot kera uvek vise vredi Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
to ima samo ovde  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Битно је да су ону бабу спровели у апс јер има кучиће.

Док овај згазио девојку, побегао, и наравно на слободи је, још и даље вози!

Ван памети!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Note 10+
Па и директора Србијагаса из Новог Сада који је мртав пијан убио девојчицу су пустили после две недеље затвора.
Нема правде овде
« Poslednja izmena: 16. Mar 2012, 01:54:13 od Dutch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 6300
Европска Србија!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Automobilom pokosio dva dečaka koja su sakupljala karton, obojica teško povređena

Tanjug    | 16. 03. 2012. - 07:44h   12:28h | Komentara: 74
Dva dečaka su teško povređena u saobraćajnom udesu koji se dogodio u Ulici pukovnika Milenka Pavlovića u Batajnici jutros oko 05.20 časova, izjavila je Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura. Jedan od dečak dečak je na intezivnoj nezi, a drugi na neurohirurgiji urgentnog centra.

Oba deteta, od kojih jedno uzrasta između 11 i 12 godina, a drugo 16 godina, bez svesti su i sa povredom više organa, prevezena su na odeljenje za reanimaciju Urgentnog centra, rekla je Macura.

Ona je objasnila da je ovaj saobraćajni udes, koji se dogodio bio "neklasičan" i pomalo neobičan, jer je "neko naleteo na decu koja su gurala kartone".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Чула сам ово на тв-у.
Не знам само зашто та деца су била на улици тако рано?
И где су им родитељи?
Иначе деца су и даље у критичном стању.
И није ми јасно како је то "некласичан" удес, као да возач никада није видео децу која  гурају колица пуна картона.



п.с.Не могу да замислим да "мама" спава а деца иду по неке картоне  Smile
Вероватно ова деца не иду ни у школу...улица их од малих ногу васпитава и често су жртве улице.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Битно је да су ону бабу спровели у апс јер има кучиће.

Док овај згазио девојку, побегао, и наравно на слободи је, још и даље вози!

Ван памети!

E pa zato u nekim delovima sveta narod preuzima pravdu u svoje ruke jer su sudstvo i policija kompletno korumpirani. Već sam spominjao slučaj jednog grmalja koji je silovao devojčicu od 16 godina i ubio vozača autobusa(u istom danu). Kako je policija bila spora a narod je već krenuo da ga juri-dohvatili su ga i palili na sred ulice! Niko nije mogao da ga spase i umro je u strašnim mukama. Venecuela jbg..
 Isto je bilo par slučajeva npr. kad su dva lika izvršila teško razbojništvo pa kad ih je dohvatila rulja jbt...Nije za priču šta su im radili..
 Ima i ono kad je policija pohvatala u Indoneziji(mislim) pirate koji su napadali i pljačkali ribare od koje i neke ubili sejući strah-dočekala ih je rulja i sve pobila na doku. E, tako se to radi pa da ostali dobiju poruku a ne mi sve ovde prepuštamo korumpiranima.
 -Nije da se radujem mučenju ljudi, taman posla. Radi se o tome da najgori od najgorih večito u Srbiji izlaze slobodni i nastavljaju da plaše normalan i pošten svet. A narod kad se udruži da vidiš onda kako se svima tresu gaće.
  Sećam se da sam gledao video kako su dva lika u Indiji uhvatili meštani nekog sela  gde su izvršili razbojništvo i otimačinu iz neke kuće. Murija je došla i jedva ih spasila usred linča. Da vidiš kako cvile i mole a pre toga su brutalno izubijali neku ženu da im kaže gde su pare.


  ..a mi takve milujemo p*zda im materina ološka.


 Kao što reče jedan baja:

"Lynching was a strong deterrent of criminal behaviour. Why not bring it back?
Back in the day some mistakes, fueled by racism, were made--perhaps.

But now-a-days, now we're over it. Wouldn't it make sense to bring back popular justice? If We The People punished criminals immediately, crime would nearly disappear, I guarantee it.

As is, we're the First World country with the highest violent crime rate by far, and that's not acceptable.

Don't you think criminals would be afraid to murder, molest or rape if they knew the people would get them, skin them alive, hang them and burn their corpse?"
http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20070102183301AAmC04v
« Poslednja izmena: 19. Mar 2012, 02:10:28 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.