Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:47:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Petrohemija" stala!  (Pročitano 3892 puta)
Zvezda u usponu


KataStrasne stvari se desavaju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1353
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
I neka što je stala,potrova onaj narod u Pančevu. Smile
lupetas tebra ... elem mnogo ljudi ce ostati bez posla a samim tim i bez primanja ikakvih... a mi cemo imati cist vazduh... jebem ti sranje kako umire pancevo srce me boli !
Pa bolje da imaš čist vazduh nego da imaš posao,jebeš taj posao ako ćeš sebe sa sahraniš sa tim poslom.A da su trovači,trovači su,za to nema diskusije. Smile

Ocigledno te jos izdrzavaju cale i keva i jebe ti se za ovakve stvari... ova fabrika radi vec mnogo godina i odrzava pancevo u smislu sponzorstva klubova ,,, renoviranje ulica. parkova itd itd ... a pre svega Hrani mnogo porodica i kao sto sam vec rekao imacemo cist vazduh a 2500 ljudi ce jesti gloginje! "Pa bolje da imaš čist vazduh nego da imaš posao" a za ovo  Smile Smile Smile
Jeste,izdržava me keva,ćale,a i od mlađe sestre kradem iz kasice prasice,prosto uživam i ne znam šta se dešava,živim bre na Karaburmi i kad dune vetar od Pančeva miris je veoma zanimljiv Smile Te fabrike su obične rupe bez dna,da im država ne daje pare,propale bi odavno,trovači vazduha i proizvođači gubitaka.

I jebeš posao za 2500 ljudi ako rade sa gubitcima,koga oni lažu,ako nemaju za gorivo,duguju dobavljačima,zatvaraj to i gotovo.Ako imaš firmu i imaš stalne gubitke,normalno je da firmu zatvaraš,ali,oni sad hoće kredit,i verovatno da im oproste dugove,i tako će ponovo da funkcionišu 2-3 godine dok se ponovo ne zaduže do guše,stuku pare od kredita,pa će ponovo da kamče kredit.I koji je to posao.

I ti meni kažeš da me izdržavaja ćale,izgleda da tebe izdržava ćale kad nemaš pojma kako funkcioniše jedan gubitaš,i  da tih 2500 radnika ne izgubi posao,treba im dati pare poreskih obveznika da nastave da budu u minusu i da truju te iste poreske obveznike.

To lepo zatvoriti,pola vojvodine je neobrađeno,a verujem da dobar deo radnika ima zemlju i kuće u okollini Pančeva,pa neka lepo obrađuju zemlju,od toga može lepo da se zaradi,smao mora da se radi,ali verovatno je lepše dobijati platu koju realno nisi zaradio i ispijati kafe na poslu. Smile

jbt  Smile nista gluplje nisam procitao odavno! nebi da komentarisem sve si rekao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone
СИНДИКАТ ТРАЖИ ПОКРЕТАЊЕ ПРОИЗВОДЊЕ У „ПЕТРОХЕМИЈИ”

ПАНЧЕВО – Самостални синдикат панчевачке „Петрохемије” је саопштио да неће наставити преговоре са руководством о смањењу плата док се не покрене производња у тој компанији.

„Руководство има рок од 15 дана да саопшти шта ће по том питању да уради, ако не, штрајковаћемо док се то не реши”, изјавио је председник Самосталног синдиката „Петрохемије” Миша Фарага.

Влада је затражила од „Петрохемије” да смањи зараде које су 73.000 динара у просеку, док је предузеће у губицима.

Генерални директор фабрике Слободан Аџић је изјавио да је синдикатима пре десетак дана достављен Анекс колективног уговора којим је предвиђено да се радницима плате умање за 50 одсто, а ако преговори са синдикатима у наредних месец и по буду неуспешни, послодавац има право да раскине уговор.

„Суштина Анкеса је да ће фонд зарада бити ограничен на 150 милиона динара, да ће трајати док смо у реструктурирању и да износ зараде треба што више да се везује за рад, а не за разне додатке који су постојали”, рекао је Аџић.

Он је додао да би се тиме створиле велике уштеде које би могле да се искористе за куповину сировина, али није прецизирао о којој се суми новца тачно ради.

„Петрохемија” је обуставила 24. јуна производњу на 30 дана, јер због дугова од 210 милиона евра више нема новца да набавља сировине за рад.


Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
I neka što je stala,potrova onaj narod u Pančevu. Smile
lupetas tebra ... elem mnogo ljudi ce ostati bez posla a samim tim i bez primanja ikakvih... a mi cemo imati cist vazduh... jebem ti sranje kako umire pancevo srce me boli !
Pa bolje da imaš čist vazduh nego da imaš posao,jebeš taj posao ako ćeš sebe sa sahraniš sa tim poslom.A da su trovači,trovači su,za to nema diskusije. Smile

Ocigledno te jos izdrzavaju cale i keva i jebe ti se za ovakve stvari... ova fabrika radi vec mnogo godina i odrzava pancevo u smislu sponzorstva klubova ,,, renoviranje ulica. parkova itd itd ... a pre svega Hrani mnogo porodica i kao sto sam vec rekao imacemo cist vazduh a 2500 ljudi ce jesti gloginje! "Pa bolje da imaš čist vazduh nego da imaš posao" a za ovo  Smile Smile Smile
Jeste,izdržava me keva,ćale,a i od mlađe sestre kradem iz kasice prasice,prosto uživam i ne znam šta se dešava,živim bre na Karaburmi i kad dune vetar od Pančeva miris je veoma zanimljiv Smile Te fabrike su obične rupe bez dna,da im država ne daje pare,propale bi odavno,trovači vazduha i proizvođači gubitaka.

I jebeš posao za 2500 ljudi ako rade sa gubitcima,koga oni lažu,ako nemaju za gorivo,duguju dobavljačima,zatvaraj to i gotovo.Ako imaš firmu i imaš stalne gubitke,normalno je da firmu zatvaraš,ali,oni sad hoće kredit,i verovatno da im oproste dugove,i tako će ponovo da funkcionišu 2-3 godine dok se ponovo ne zaduže do guše,stuku pare od kredita,pa će ponovo da kamče kredit.I koji je to posao.

I ti meni kažeš da me izdržavaja ćale,izgleda da tebe izdržava ćale kad nemaš pojma kako funkcioniše jedan gubitaš,i  da tih 2500 radnika ne izgubi posao,treba im dati pare poreskih obveznika da nastave da budu u minusu i da truju te iste poreske obveznike.

To lepo zatvoriti,pola vojvodine je neobrađeno,a verujem da dobar deo radnika ima zemlju i kuće u okollini Pančeva,pa neka lepo obrađuju zemlju,od toga može lepo da se zaradi,smao mora da se radi,ali verovatno je lepše dobijati platu koju realno nisi zaradio i ispijati kafe na poslu. Smile

jbt  Smile nista gluplje nisam procitao odavno! nebi da komentarisem sve si rekao
Jesam slagao nešto,to ti meni kaži.Nemoj da filozofiraš kad je Petrohemija najobičniji trovač,da nisam i ovo slagao. Ti si bre papku glup kad ne shvataš šta vam radi petrohemija i koje je to zlo.U celoj EU takva fabrika bi bila pod oštrim kontrolama zbog zagađivanja. Smile Smile

Baš me čudi što Pančevo odskače po respiratornim bolestima,e,to je zbog Petrohemije,prelep grad u okolini Beograda,koji je upropašćen raznim industrijama,cena stanova bedna,kuće po okolnim selima džabaka,a i po tim bednim cenama niko neće da kupuje zbog vazduha,a ti brineš o poslu za par hiljada ljudi,iserem se u Petrohemiju. Smile Smile Smile  A mogu samo da zamislim kakve fekalije ispušptaju po okolnim kanalima,preko tih kanala dolazi do zemlje,a preko zemlje dolazi do poljoprivrednih proizvoda koji završavaju na pijacama. Smile Smile Smile

Tu Petrohemiju ili prodati,ili zatvoriti,jer za zagađivanje mora da postoji krivac,ovako,nikom ništa,vlasnika nema,nema ko da se sankcioniše,jer da ima vlasnika,imao bi ko i da odgovara za dugove koji su napravljeni.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,
mob
Nokia Neka stara nokia
Ima pravo,valjda ti je vaznije zdravlje (i tebe i sledecih generacija,nece sad odjednom vazduh da se ocisti,ali oce vremenom,kad zatvore) nego kinta  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:47:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.