Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pet zamalja EU traže ukidanje “belog šengena” za Srbiju  (Pročitano 5490 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung SGH-E590
Obzirom da sam cak 0 puta bio u EU od kad smo na belom sengenu toliko sam se potresao da placem po ceo dan.


Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
veoma sebicno gledanje na stvar
sta da Zvezda igra u segedinu ti bi da ides,a dobijes kurac od zahteva za vizu  Smile ili bi do francuske da gledas Zvezdu i opet kurac kao sto se dobijalo kad nismo bili na belom sengenu kad se htelo ici na utakmice od 500 zahteva prodju 5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, nece biti nista od toga...
Umesto sengena, dobicemo dve ture Cigica koji pitaj boga gde su rodjeni i odakle dolaze...

Mada, opet.. rekose jutros da ce zemlje same moci da odluce o statusu ... sto ce reci da ce npr. Nemacka i Austrija i dalje traziti vize... a ostale zemlje ce biti free..
Sto se mene tice... to nije toliko lose... od Nemacke sam videla Drezden i to mi je dosta... a u Becu je i onako previse Srba za moj ukus... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
super posle 18 godina sam bio u nemackoj kod rodbine ako opet uvedu vize trebace mi opet 18 godina  Smile Smile Smile
inace kao sto su napisali u tekstu da hoce uveli bi skracenu proceduru kao mnoge zemlje ali im je izgleda ovo lakse,a najverovatnije su druge stvari u pitanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, da.. Srbija se obavezala da primi turnus "azilanata"... ali do toga nije doslo.. tako da ove godine opet igramo zmurke...
Inace, ova prica je bila i prosle godine...

Ali, da su nasi dole na Jugu prodavali jeftina dokumenta Albancima... stoji...

Mislim.. to je jedan od onih momenat zbog kojih ne treba otici iz Srbije... Birokratija...

Mene su setali 2 nedelje od policije do opstine i nazad... iako imam sve dokumente... jer sam rodjena u Hrvatskoj... i nemam hrvatska dokumenta, roditelji mi zive na istoj adresi u kuci koja je na njihovo ime ... sve uredno i sredjeno... zna se gde sam rodjena, kada sam rodjena, imam i originalnu (prvu) krstenicu iz bolnice... sve ostale gluposti koje su stizale na moje ime u proteklih 20 godina... a neki Sipac dodje, tresne 200e i kaze - ja sam rodjen tu i tu... tad i tad... daj mi dokumente..
« Poslednja izmena: 15. Okt 2012, 13:12:36 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
nekad i meni dodje da trazim azil netreba meni ti njihovih 800 evra samo da nebudem ovde i da mi daju mogucnost da radim njihova milostinja mi netreba
ali kontam da ovi nazovi azilanti nece da rade kao i pun kurac turaka po nemackoj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Frizider
Moze tih cigana jos da stane, eno blokcina u vojvode stepe zvrji polu prazna..........

Ne mislim na vas dvojicu vas ima i previse Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Big deal, ko je putovao putovao je i sa vizama, i bez viza. Ko nije, njemu je još manji problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, jeste... ali za vize je potrebno da isplaniras putovanje... izdrndas se... izvadis M4 obrazac i krstenicu tvoje pokojne baba tetke..
Ovako ... dovoljno je da sednes u kola\bus\avion\voz i odes...

Bar ja tako radim..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
To su sve agencije završavale, a i lično kada sam išao zakaže se dođeš tad i tad, doneseš šta traže u glavnom je najbitnije da si zaposlen i imaš solidnu zaradu(dakle potvrda iz firme) i dobiješ to za 5 minuta. Stvar je administrativna i tehnička i ne predstavlja ništa posebno zbog čega treba slaviti(kao kada su nam to uveli) ili jadikovati (u slučaju ukidanja). Pitanje suštine i forme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.