Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On i njegova bivša  (Pročitano 782 puta)
14. Jun 2005, 08:52:57
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
On i njegova bivša

Odlično vam je poznato da niste prva žena sa kojom je vaš partner ikada bio. Dakle, neka bivša (ili, znatno verovatnije, nekoliko bivših) sigurno postoji. To je sasvim u redu, ni vama on nije prvi. Međutim, problem može da nastane ako on još uvek nešto oseća prema svojoj bivšoj devojci, ako je još uvek "vezan" za nju. Tada se ne može u potpunosti posvetiti vezi sa vama i ne možete se nadati dobroj vezi s njim. Samo, kako znati da li je on još uvek vezan za nju - svakako nije dobra ideja da ga to direktno pitate? Evo nekih izdajničkih signala.

Ne štedi pokude na njen račun: možda vam se može učiniti da je to pozitivno, ali nije. Kao jedno, da li zaista želite da budete sa nekim ko je u stanju da konstantno "pljuje" po osobi koju je nekad voleo? Plus, to što je on pominje u negativnom kontekstu ne znači da ju je preboleo - čim je često pominje, znači da i dalje nešto oseća prema njoj. To što oseća mogu da budu ljutnja i bes - a gde toga ima, tu su i neraščišćene situacije - a može da bude, maskirana ljutnjom i besom, i ljubav.

Ne ume da vam kaže zašto je raskinuo s njom: ne savetujemo vam da bilo kojim povodom potežete njegovu bivšu kao temu razgovora, ali ako je on spomene, možete ga otvoreno upitati zbog čega su raskinuli. Sasvim je normalna reakcija da ne želi detaljno da priča o tome i ako vam kaže nešto kratko i konkretno i promeni temu razgovora, to je u redu. Međutim, ako ne zna ni sam zašto su raskinuli, ili vam kaže nešto neodređeno, moguće je da on nije načisto s tim da je njegova prethodna veza gotova.

Stalno priča o vašoj zajedničkoj budućnosti: ukoliko ste duže vremena u vezi, to je super, ali ako on već na samom početku veze sa oduševljenjem priča o svojoj ljubavi prema vama i o planovima koje ima za vas dvoje, tu je nešto sumnjivo. Kad je pre stigao da se toliko veže za vas? Moguće je da samo pokušava da vrati atmosferu iz svoje prethodne veze, da ste mu vi neka vrsta zamene za njegovu bivšu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Hm...da...zanimljivo... Moze se razmisljati o tome,ali kako dokuciti stanje stvari ako je cutljiv tip?
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Uf dobo je, nijednu radnju od navedene tri ne radi 

Šalu na stranu, valjda možete razgovarati o tome i pitati ga sve što želite. Smile
 Naravno ne na prvom sastanku, već posle odredjenog vremena.

Ne znam, ja sam volela samo jednog dečka pre sadašnjeg i prema njemu (bivšem) ne osećam više ništa niti me bilo šta interesuje u vezi njega. Smile  Smile
Ne znam kako muški o tome razmišljaju,o svojim bivšim curama, baš bih volela da pročitam... Smile
Hajd' raspišite se...pls  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Da se raspisemo aaaa

Pa ovako.

Prema bivsim devojakam kad sam sam osecam nesto, ali kad sam u vezi nemislim na njih jer se trudim da se svakoj vezi max posvetim tako da zaboravim na sve sto je bilo pre.

Druga je situacija kad sam sam' onda me sitnica podseti na neku vezu i setim se svega u vecini slucajeva lepih stvari i imam zelju da tu devojku cujem ali nekak se suzdrzim da joj se nejavim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Ja sam radoznala i volim da znam,i sto treba i sto ne treba(uvek se pokaze da mi neka od tih informacija zatreba-pre ili posle) Smile U svakom slucaju,bivse su bivse,i ako sam ja sadasnja,bivse i treba da ostanu bivse(kao *proslo vreme* u gramatici)! I ja sam nekome bivsa i ponasam se u skladu s tim,a one koje su se pokajale-njihov problem.Pripadaju proslosti i nema potrebe da su mi na ocima    Ja,ustvari,veoma gotivim te ribe,jer su doprinele da njihov zajednicki bivsi bude sad to sto jeste.Odradile su dobar posao,rezultati su dobri i mogu nastaviti sa dobrim delima negde drugde Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.