Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:01:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PES 2011 koči  (Pročitano 8974 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 71
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
sada cu probati..nadam se da necu s**bati sistem..hvala.. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
HTC Desire
Ja sam dobio predlog od jednog drugara da stavim XP mode na Windows 7,
to je kao virtuelni sistem na kompjuteru, i da onda instaliram PES 2011 preko njega,
i da će onda igrica raditi normalno! Ne znam dal je ovo tačno, ali mi kažu da je to verovatno
problem koji nas muči!

S obzirom da je to nova igrica, mislim da ti to nece pomoci. Ta igrica je predvidjena za os kao sto je win 7. Posto si skoro reintalirao sistem, reinstalirao drajver za graficku (znaci brisanje starog drajvera i instalacija novog), jedino na sta mogu da posumnjam jeste ispravnost sistema. Sto znaci, trebalo bi postaviti dds log, ali ja to ne mogu da ti trazim da uradis, jer je, po pravilu foruma, to posao moderatora i da ga analiziramo. Pa da pogledamo da li postoje neki procesi koji guse sistem.

Preporucio bih ti da reinstaliras i ostale drajvere i da stavis drajvere koje si ti skinuo sa sajta proizvodjaca. Procesljaj sistem sa Malwarebytes-om, TuneUp-om, CCleaner-om, Temp File cleaner-om. Za sada mogu samo da nagadjam zbog cega kod tebe igrica ide lose, mozda je do same igrice i njene kompatibilnosti sa nekim komponentama. Ovo gore nabrojane programe sam ti rekao da ih koristis, jer mozda imas nekih nepotrebnih stvari ili nekih virusa u racunaru. Mozda ti nece pomoci da ubrzas igricu, ali ce ti pomoci da odrzavas sistem stabilnim.

I jos nesto, izbrisi taj antivirus i instaliraj KIS ili ako hoces neki koji manje oterecuje sistem, moja preporuka ti je Avast.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia n97
Hvala, hvala, probaću, nema druge!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Samsung Wave
druze, udji u settings i stikliraj prva dva(enable frame skipping i wait for vsync) i podesi refresh rate monitora na 60hz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia n97
Sve sam probao i dalje je isto! Manastirac, tako mi je i bilo sve podešeno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
HTC Desire
Onda je do igrice, cak sam cuo i da krek zna da zeza i ljudi su resavali problem loseg rada igrice ubacivanjem novog kreka.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Kod mene je slična sitaucija. Ja upalim pes 2011 onda mi se cijelo bozije vrijeme pokazuje crno na ekranu. A imam Dual Core 2. 8,1 gb rama,256 mb graficka,windows 7 32-bit operativni sistem. moze li mala pomoc oko toga  :-k
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:01:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.