Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:46:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Perverzni Rainbow Warrior  (Pročitano 12113 puta)
09. Maj 2005, 02:49:29
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ovo sam čitala na jednom bosanskom forumu i nisam ni uspela pročitati do kraja...uopzorenje normalnim osobama: smučiće vam se sex za neko vreme



 Ljubavnica zeli da me gleda dok imam sex s muskarcem
Imam ljubavnicu vec 3 godine i sex life nam je na zavidnom nivou. Uvijek je spremna da proba nove stvari. Zadnju godinu kao dio nase sexualne igre, oblaci mi svoje donje rublje. Grudnjak, gacice, najlonke itd. Meni se je svidjelo i ta je igra presla u novi stadij, suknjice, bluze, make-up...cak mi isfenira kosu u neku zensku frizuru (imam dugu kosu).

U zadnje vrijeme navadila se na dildos i dok ja pusim dildo govori mi kako sam ja njena kurva i kako bi joj mogao dobro popusiti. Nakon toga me obori na krevet, zadigne mi suknjicu, svuce navlazene gacice i stavi mi ga s guza (dildo). To je pravo napali, a i mene.

Neki dan mi je spomenula kako se dobro snalazim u zenskoj ulozi da bi voljela da me gleda s drugim muskarcem, dok sam obucen u zenku odjecu. Zeli da gleda kako on svrsava u moja usta, a onda me obradi analno. Kaze da je red na mene da probam okus sperme, a obzirom da uzivam kad mi ona nabije dildo u guzu, da ima ona nekog prijatelja koji je cist (bez STDa) i koji je bi, a spreman je da proba ovo s nama. Jos kaze da ako ja ovo uradim za nju, da je ona spremna uraditi isto sa drugom zenom, dok ja gledam.

Moram priznati da me pomisao na ovo pali, ali nikad nisam imao nista ni sa jednim muskarcem. Takodjer, volio bi nju gledati s drugom zenom, tako da je to dodatni poticaj.

Cijenim sve komentare kako muske, tako i zenske. Da li ste ikada probali ovakvo nesto? Hvala na odgovorima.


                  .............



 Dogodilo se
Jucer...

Dosao sam ranije kod ljubavnice da me pripremi. U detalje necu ulaziti, samo cu napomenuti da smo se prvo istusirali zajedno...cijelo vrijeme dok me pripremala bila je gola sto me dodatno popalilo. Rekla je da se cula s prijateljem i da on jedva ceka da me vidi.

Kad su pripreme bile zavrsene pitao sam je da li ce ostati gola i kada njen prijatelj dodje (zovimo ga M.). Rekla da je da nece. Obukla je gacice, uski t-shirt i siroki sorc. Rekla je da je sorc dovoljno komotan i sirok ukoliko odluci da se dira za vrijeme akcije. Zatim je spustila svoju ruku u gacice i demosntrirala mi, sto je za posljedicu imalo moju ponovnu erekciju.

Sjedili smo na kaucu i pricali i govorila mi je kako zenstveno izgledam. U tom casu je M. pozvonio na vrata. Mene je uhvatila neopisiva panika...

Otvorila je vrata i pozdravili smo se. Rekao je da mu je drago da me konacno upozna. Primjetio sam da je M. zgodan muskarac oko 180cm, tamne kose, frisko obrijan i dobrog tijela (vidjelo se da trenira redovno). Izgledao je kao da je u ranim 30-im.

On je rekao da mu se svidja moj satenski ogrtac i crveni svjeze nalakirani nokti na nogama. Ogrtac je dopirao do ispod koljena i mogao je vidjeti carape koje sam nosio ispod kojih se nazirao crveni lak za nokte.

Sjeli smo u dnevni boravak. Ljubavnica nam je nasula vina i poceli smo neobavezno pricati. Nista specijalno, ali pomoglo mi je da se malo opustim. Dok smo pricali, moj ogrtac se malo otvorio i provirio je cipkani grudnjak, kojem se on iskreno divio. To me je opustilo jos vise.

Nakon toga moja ljubavnica je pocela pricu o seksu. Rekla je da misli kako cemo se nas dvojica muskaraca super provesti. On je rekao da i on misli isto i da je citav dan napaljen misleci o onome sto slijedi. Ona me je zamolila da skinem ogrtac, a M. mi je rekao da ustanem i okrenem se da me dobro pogleda. Ustao sam. Rekao mi je da izgledam sexy. Kada je dosao erekcija mi je bila spala, ali cim je to rekao bio sam ponovo krut, sto su njih dvoje primjetili. Prokomentarisao je kako "on" lijepo izgleda.

Ona mu je rekla da se moze raskomotiti ako zeli i on je skinuo kosulju, cipele i carape, a zatim i pantalone. Stajao je u svijetlo-plavim boksericama, ipod kojih je izbijao njegov kurac. Doslo je vrijeme!

Rekao sam mu da je sexy, a on me je upitao da li zelim da vidim sta je ispod njegovoh bokserica, na sto sam ja odgovrio potvrdno. Ljubavnica mi je rekla da bi ih ja trebao skinuti, na sto sam kleknuo ispred njega i svukao ih. Dok sam ih svlacio prema dolje, njegov kruti penis je "iskocio" i udario me po licu. Bokserice su pale na pod i ja sam stajao ne cineci nista, nesiguran sta dalje da radim. Pokazao mi je.

Uzeo je njezno moju glavu u svoje ruke, podigao je i rekao mi da ga pogledam u oci, sto sam i napravio. Podigao je kurac i stavio ga uzduz mog nosa, sa njegovim jajima na mojoj bradi i tada, po prvi puta, osjetio sam miris muskog medjunozja, a da nije moje.

Trljao ga je po mom cijelom licu dok sam ga gledao u oci. Rekao je kako izgleda sexy i primakao ga je mojim usnama i poceo sam da pusim.

To je trajalo nekoliko minuta. Moja ljubavnica je gledala i osjetio sam da je ludo napaljena. Cuo sam je kako stenje.

Pitao me je da li da predjemo u spavacu sobu, na sto smo nas dvoje odgovorili da da. Osjetio sam da sam napaljen kao nikad u zivotu. Zelio sam vise. Sada, nakon sto je led bio probijen, nervoza je potpuno nestala.

Ustao sam. On je milovao moja ramena,a zatim se spustio nize na moj kurac kojeg je trljao kroz gacice koje sam nosio. Ja sam nategao nekoliko puta njegov penis i stavio njegova jaja u moj dlan. Presli smo u spavacu sobu.

Legao je na ledja. Ja sam legao do njega. Privukao me je i poljubio. Prije sam mislio da bi mi bio totalni turn-off da me poljubi muskarac, ali nije. Bilo je lijepo, ne specijalno napaljujuce, ali lijepo.

Milovao sam njegov kurac. Rekao mi je da ocajnicki treba moja usta. Ljubio sam ga po cijelom tijelu...bradavicama, stomaku, penisu...on je rasiro svoje noge potpuno izlazuci svoja jaja i kurac.

Ljubavnica me je zamolila da lizem njegova jaja, prije nego sto pocnem da pusim, na sto sam se dao u posao uzivajuci u njegovom mirisu. Cak sam ih pazljivo primio u usta, jedno pa drugo, lizuci ih jezikom, do granice kada je on to sve mogao jedva izdrzati.

Bio sam iznenadjen kako su topla i njezna. Bilo je puno bolje nego pusenje dilda. Presao sam na njegov kurac, puseci ga onako kako ja to volim, kako mi ljubavnica pusi. Odozdo prema gore, pomjerajuci glavu gore-dolje.

Svidjelo mu se. Podigao sam na trenutak glavu i vidio da me oboje gledaju. Ona je sjedila na stolici kraj kreveta i imala je dobar pogled na sve. Imala je prstice u gacicama trljajuci se, dok sam ja davao svoj prvi blowjob.

Zelio sam da pusim njegov kurac zauvijek, ali nakon nekog vremena osjetio sam umor u vilici. Zapravo proslo je svega 7-8 minuta. Ali sam nastavio. A onda trenutak istine...rekao je da ce ubrzo svrsiti.

Uzeo je svoj kurac sa strane i ubrzanim kretnjama priblizio se ejakluaciji, zastenjao je i osjetio sam prvih par kapljica u svojim ustima. Osjetio sam njegovu gustu spermu. Iako sam prije probao svoju, osjecaj je bio drugaciji, nikad nisam imao ovoliku kolicinu sperme u ustima. Zagrcnuo sam se, ali nastavio sam gutati, dok nije potpuno svrsio. Pogledao sam ga, nasmijesio mi se.

Rekla mi je da iscjedim i posljednju kapljicu, kao sto to ona meni radi. Uradio sam to i polizao je dok su njih dvoje gledali. Ona me je zgrabila i poljubila, uzimajuci njegov ukus iz mojih usta. Nakon toga on me privukao i poceo strastveno ljubiti, mnogo dublje nego je to ucinio prvi puta. Uzvratio sam trudeci se iz petnih zila. Osjezao sam se kao curica, tako zenstveno, da se cinilo ispravnim ono sto sam radio.

Uzeo sam peskir koji je vec bio spreman pored kreveta i obrisao njegovo medjunozje na kojem se nakupilo mnogo sline. Osjecao sam se sexy radeci to.

Moja ljubavnica je legla na krevet do nas i dirala se dok nije svrsila. M. i ja smo to gledali, a moj kurac je bio toliko krut kao da ce eksplodirati.

Rekla je da treba nesto uciniti po tom pitanju i pocela divlje pusiti moj kurac. M. se igrao sa svojim penisom dok je ona pusila. Njegov penis je sada bio mekan, nakon sto je svrsio u moja usta, ali je rekao da mu nece dugo trebati da ponovo bude krut.

Nije mi trebala ni minuta da svrsim, jer sam bio jako napaljen. Progutala je sve do zadnje kapljice i sada smo svoje troje imali orgazam i svrsili. Potrebno nam je bilo neko vrijeme da se oporavimo.

Nalila nam je jos vina. Sjedili smo na krevetu i pricali. M. me je pitao kako se osjecam nakon svog prvog BJ-a. Rekao sam mu da mi se svidjelo i da bi to ponovo uradio. Rekao mi je da dok sam mu pusio da se pitao da li mi je to prvi put, jer sam bio tako dobar u tome, na sto je ona rekla:"Vidis, rekla sam ti da dobro pusisi".

Poceo sam se ponovo uzbudjivati razmisljajuci o onome sto se upravo dogodilo...kako mu pusim, kakav je osjecaj kad mi je svrsio u usta i slicnim stvarima. Draskao sam njegov penis, povremeno ga puseci i lizuci, dok je postajao sve kruci. Mogao sam osjetiti u svojim ustima kako raste.

On je trljao moj anus kroz gacice govoreci mi kako imam sexy dupe i da se kladi da je sigurno usko. Rekao sam mu da moze provjeriti ako zeli i rekao je da zeli.

Bio sam potpuno spreman. Nisam uopste bio nervozan. Ljubio sam njegove bradavice, a zatim sam se spustio na njegov penis, koji je sada bio ponovo cvrst kao celik i izgledao predivno. Bio je otprilike moje velicine i debljine dilda.

Pitao me je u kojoj pozi zelim, a moja ljubavnica je rekla da me zeli na sve cetiri, sa njim iza mene. Ona voli tu pozi kada koritimo strap-on-panties. Moja guza je sada bila potpuno izlozena, ali su mogli dosegnuti moj penis, koji je on nemilice trljao. Koljena su mi zadrhtala od pomisli da cu za koji trenutak biti zaparve pojeban.

Uzela je lubrikant i namazala moj supak, dok je on drzao razmaknute guzove. Stavila je prst da me opusti i prosli su me trnci. Bilo je tako dobro. Zatim je namazala njegov kurac (jeidni trenutak kada je ona njega zapravo dodirnula) i rekla mu da drzi moje guzove razmaknute dok ga polako uvlaci u moje dupe. Prvo je morala spustiti moju karlicu da bi moj anus dotakao njegov kurac. Osjetio sam ga na samom ulazu, a onda je poceo polako da ulazi. Rekao mi je da mu kazem ako ide prebrzo. Ona mu je objasnila kako me je pripremala s dildom.

Stavio ga je i iz pocetka radio je to jako sporo. Gurajuci naprijed, a onda nazad, samo malo, sve dok se ja nisam osjetio potpuno ispunjenim (kasnije su mi rekli da je on bio samo do pola u meni), a onda ga gurnuo do kraja. Ja sam do tada vec bio potpuno otvoren. On je prodirao sve brze i brze, bas onako kako ja prodirem u nju kad radimo analac. Zamolio sam ga da prodire jace i brze, ako moze. Primio me je za bokove i prodirao brzo i jako. Osjetio sam njegova jaja kako udaraju u moju zadnjcu, umalo sam svrsio. Osjecao sam se nestasno, znestveno i mnogo drugih stvari odjednom, ali sve u svemu dobro.

Guzio me tako duze vrijeme, nekih 5 minuta, a onda mi rekao da legnem na stomak i spustio se zajedno samnom. Osjetio sam da sam ispunjen poptuno sa njegovim kurcem. Jebao me je brze i za nekoliko minuta je svrsio puneci me spermom. Citav se krevet tresao. Bilo je nenadjebivo.

Lezali smo neko vrijeme uzivajuci nakon toga. Ljubio je moje usne skoljke, usljed cega su mene prolazili trnci. Ljubavnica je svrsila dva puta traljajuci se dok je on mene nemilosrdno trosio i ona sama je bila potrosena i sretna.

M. se istusirao i rekao da mora da ide. Iskreno, ne bi mi bilo mrsko da me jos jednom pojebao, ali bio je dobar, odradio je svoj posao. Rekao sam mu da bi mi bilo ovo drago ponoviti i dogovorili smo se za naredni put.

Kada je otisao, ljubavnica i ja smo pricali o svemu u detalje. Kada je cula da bi mogao opet, stavila je strap-on i pojebala me da mi ugodi, a onda sam ja pojebao nju. Nakon toga smo zaspali.

Drago mi je da mogu da priznam da sam biseksualac i da se i ljubavnica i ja radujemo ponovnom susretu s M.

Sve u svemu drago mi je sto sam probao nesto novo i sto sam uzivao u tome.



I da ne bih zatrpala ovaj site ostalim komentarima bosanske raje.....evo site-a pa se zanimajte 

http://forum.djesi.ba/showthread.php?t=8918

(admin. ako nešto nije ok a ti obriši Smile)
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:46:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.