Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Personalizovani avatari - Nova tema  (Pročitano 264668 puta)
25. Dec 2006, 01:04:32
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
13. April - Privremeno ne ispunjavam zelje!
... to znaci da ne zelim ni da ih dobijam na mail i da ono sto dobijem automatski brisem.

17. jun - Vazna dopuna!
Ovako...
Za poslednjih 30 dana dobio sam tacno 27 mailova sa zeljama i 45 privatnih poruka sa pitanjima kako da se dodje do avatara i ili kada cu poceti da ih crtam.
U mom potpisu lepo pise da ne zelim da dobijam takve privatne poruke a u ovoj temi da zelje sa avatarima ne primam do daljnjeg.
Budite ljubazni nemojte mi to slati, time mozete postici iskljucivo kontra efekat.
Da mogu da se skoncentrisem i nadjem vreme za avarare, to bih i uradio. Njihovo crtanje me uglavnom smiruje i u odnosu na sve ostalo sto radim predstavlja odmor, dakle i meni je u interesu da pocnem, ali mi je trenutno daleko vise u interesu da sredim sve tekuce stvari koje moram oko foruma, da nadjem trajno resenje oko finansiranja opreme i razvoja i da stignem barem 4-5 sati dnevno da odspavam.
Samim tim sto ne citate ni pravilnik ni ovu temu (cast izuzecima) pokazujete da niste vredni moga truda.
Nadao sam se da cu moci da pocnem sa crtanjem.. ispostavilo se da ne mogu. Ispostujte to.
I ja bih daleko vise voleo da je situacija idealna i da su mi vasi avatari najveci problem u zivotu.
Uslov za sticanje prava na personalizovani avatar:
Korisnik mora imati najmanje 800 poruka!
Korisnik mora biti aktivan na forumu najmanje 60 dana!*

Napomena:
1. Oba uslova moraju biti ispunjena!
2. 60 dana se odnosi na kalendarskih 2 meseca a ne na vreme koje se na forumu vodi kao "Na forumu ste proveli: XXX dana, XX sati i XX minuta".
3. Moguce da ce uslovi biti manje rigorozni ali trenutno je situacija sa slobodnim vremenom maltene nikakva.


Osnovna pravila vezana za one koji avatare dobijaju prvi put:
    1. Jedini nacin da dobijete personalizovani avatar je da budete redovan, kvalitetan i aktivan clan foruma. Ostali mogu izabrati iz galerije u profilu. Druge slicice, mogucnost da neko nacrta avatar koji ce koristiti, nisu opcija.
    2. Clanovi koji su pravili probleme, bili vise puta upozoravani, imaju dvostruko rigoroznije zahteve sto se tice uslova koje moraju ispuniti.
    3. Nemojte pitati "Da li ispunjavam uslove?", jer uslovi su jasni i sasvim je lako proceniti da li ih ispunjavate.
    4. Nemojte traziti "Nacrtajte avatar a ja cu biti aktivan!", pravila su jasna i ne, promene nema, kada ih / ako ih ispunite mozete traziti, u drugim situacijama se vase zelje nece uzimati u obzir, a takvim izjavama mozete samo smanjiti sanse da u dogledno vreme dobijete svog coveculjka.

Update: 10. Mart 2007 - Posebno rigorozni cemo biti u slucaju problematicnih korisnika.

Zelje za avatare se salju na: burek.webmastergmail.com
Subject maila treba da bude: Burek Forum Avatar - Korisnicko ime!

Ukoliko avatar ne budete dobili u roku od 4-5 dana, posaljite zelju ponovo jer ju je verovatno progutao spam filter.


Smernice za one koji salju zelje:
1. Budite kreativni, detaljni, jasni i realni!
          Originalni - svrha avatara je da vas ili vase zelje realno opise, nemojte kopirati druge!
          Konkretni - lepo navedite spisak sta biste hteli, i sta mora a sta ako moze da se stavi da bude
          Detaljni - coveculjka i okolinu opisite detaljno, ako reci nisu dovoljne posaljite i po neku sliku ili kao attachment ili kao link
          Realni - u pitanju su minijaturne slicice, ne preterujte sa detaljima tipa mindjuse sa slonchetom koje duva baloncice, narukvicu na kojoj pise neki kraci roman i sl, jer je to nemoguce nacrtati.

2. Neke stvari koje nisu moguce:
          Tamna pozadina - svi avatari su transparentni i takvi ce ostati, dakle nemojte mi pisati kako hocete noc ili mrak.
          Veliki natpisi na majcama - kraci natpisi jesu moguci 5-6 slova eventualno, vise od toga jednostavno ne moze da stane.
          Drugacija glava - jednom sam pokusavao takav eksperiment i nije prosao slavno, ne planiram ponovo pokusavati. Nije problem modifikacija glave tipa, oci, frizura, usne, kapa, naocare i sl.

3. Potrudite se da smislite svoju zelju do kraja:
          Molim vas - Nemojte od mene ocekivati da crtam ako niste rekli nista ni o garderobi ni o kosi ni o okoloni samo ste napisali da volite Bijelo dugme i nemojte pisati da crtam kako se meni svidja jer se crta jednom, a ne bih voleo da se nekom ne svidja ono sto ja smislim.. imam cudan ukus.

Osnovna pravila vezana za one koji avatare dobijaju drugi put:
Trenutno ne ispunjavam uslove za nove avatare osim izuzetnih slucajeva za moderatore i prijatelje foruma ciji avatari nisu bas dobro ispali prvi put.


Poreklo ideje: Burek avatari su bazirani na coveculjcima Stor Entertainment, Britanske kompanije koja je prestala sa radom 2002 godine. Avatari su godinama evoluirali i na kraju stigli do nivoa kakav danas mozete videti na forumu. Imamo njihov blagoslov za sve sto radimo sa nasim avatarima.

Update 14 Maj: Primeri sta treba da sadrzi lepo formulisana zelja:
Da imate predstavu sta je moguce izvesti a sta ne...

1. Garderoba coveculjka.
Primer: Tamne patike, svetle farmerke, bela majca
2. Frizura, glava:.
Primer: Duga talasasta tamno braon kosa, naocare za sunce...
3. Pozadina.
Primer: Neka lokacija (pozeljno poslati kvalitetnu sliku) ili jednostavniji opis tipa plaza sa palmama i sl
4. Vazni dodatni elementi.
Primer: Ono sto vam je zaista bitno.. npr.. roze plisani meda pored noge sa jedne strane, sa druge strane Super Mario
5. Manje vazni dodatni elementi.
Primer: Ako moze da se izvede neki ... recimo grb kluba (mada smo zakljucili da je to trash.. ali ljudi to ocigledno vole), neka specificna sara.. neki objekat koji biste hteli ali nije preterano bitno da li ce uspeti... nije moranje da tako kazem..

Update 14 Maj: Primeri sta nikako ne treba da sadrzi lepo formulisana zelja:
Da imate predstavu sta je moguce izvesti a sta ne...

U poslednje vreme dosta je zelja koje ne mogu ili ne zelim da crtam pa da dam par primera sta nije preporucljivo traziti..

1. Zelja je jedna - dve recenice i kad se procita i izvuce crta svodi se na npr - hocu da imam srpsku zastavu... Jel vama to govori nesto? Meni ne govori, necu da gubim vreme ako vi necete da sastavite zelju koja ima smisla i koja je barem koliko toliko kompletna i "detaljna" da je i meni i vama jasno sta zaista hocete.
2. Zelja se sastoji od gomile elemenata koji ni na koji nacin nisu povezani, a vecina kljucnih elemenata je izostavljena ... Da li zaista mislite da imam vremena i volje da svaku sitnicu crtam koju biste zeleli? Da li mislite da avatar sa 10 stvarcica moze da izgleda lepo na kraju? Ne moze. Ja vam garantujem da ce biti prenatrpano.
3. Zelja ne ispunjava elementarni uslov.. pozadina mora biti providna = nema "nocnih" scena..
4. Zelja podrazumeva da coveculjak jase konja, vozi bicikl, auto ili na bilo koji nacin menja svoju standardnu "stojecu poziciju"...
New! 5. Nije preporucljivo od mene traziti da crtam automobile.. to povremeno ispadne dobro, ako je automobil jednostavnih linija ili nadjem sliku koja je laka za skinuti ili slucajno imam negde gotovo nesto slicno pa samo prilagodim.. ali da crtam neko futuristicko cudo od nule.. prvo ne znam.. drugo.. ako i znam i mogu, zaista za to nemam vremena, a kad se crta podvuce, sigurno nece ispasti dobro.

Bice dopunjavano
« Poslednja izmena: 17. Jun 2007, 18:20:03 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Borkes:
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Pakiman:
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Mlinko:
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Canelane:
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Aifel:
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Pink Floyd:
« Poslednja izmena: 25. Dec 2006, 18:24:01 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Guerrilla:
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Duke of Normandy:
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Dusicad:
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.