Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:17:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 133
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Peppersi u Srbiji  (Pročitano 58341 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 245
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 6670
Peppersi  sigurno dolaze ali ne ove godine, mada bih ja volio to i da se desi ove godine, ali mislim da nemas sanse da dodju  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Siemens CX70
Hvala puno za sajt, svidja mi se, samo je bezveze sto nema cele pesme.
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Potebno je osloboditi se onoga sto si bio da bi postao ono sto ces tek biti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung G880
Halo bing,kako brat?

Posto kostaju pepersi da dodju u Srbiju?
1 200 000 evra,cijena prava sitnica.
Znaci nikada ih necemo gledati uzivo ili mozda ako Kostunjavi da 1 000 000 evra.

Ko razume shvatice!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
„Pepersi“ u junu dolaze u Beograd?


Tokom jučerašnjeg dana poput munje se proširila vest da grupa „Red Hot Chili Peppers“ dolazi u Beograd, kao i da će koncert održati najverovatnije 26. juna! Međutim, kada smo ovu informaciju proverili kod naših organizatora koncerata našli smo se u ćorsokaku - svi su poslali ponude menadžmentu benda, ali potvrde nema, a da li će je biti, niko ne zna.


Poznato je da su „Pepersi“ veoma skupi, tako da u Srbiji nema mnogo promotera koji bi mogli da organizuju ovakav megaspektakl.

- Mi smo menadžmentu benda poslali ponudu koja je na istom (finansijskom) nivou kao što su to ponude drugih evropskih promotera. Međutim, nedavno smo dobili obaveštenje da će „Pepersi“ ovoga leta nastupiti u 12 gradova u Evropi, ali i da Beograd nije među njima. Menadžeri grupe su nam obećali da će, ako bend produži turneju, sigurno doći u Beograd. Prema tome, ako je tačna informacija da „Pepersi“ 26. juna dolaze u Srbiju, to samo može da znači da je, na insistiranje članova benda, Beograd naknadno ubačen na prvobitnu listu 12 evropskih gradova u kojima će RHCP svirati ovog leta, kao i da kod nas dolaze po nekoj prijateljskoj ili političkoj liniji. U svakom slučaju, „Komuna“ ne organizuje njihov koncert - rekao je za „Blic“ Maksa Ćatović, direktor „Komune“.

I u producentskoj kući „Mjuzik star prodakšn“ kažu da su, naravno, zainteresovani za dovođenje američkog benda, ali i da nemaju bilo kakve informacije da li će „Pepersi“ uopšte doći u Beograd.

Nije tajna ni da su organizatori „Egzita“ u nekoliko navrata pokušavali da dovedu RHCP, ali, i oni tvrde da ova priča nema nikakve veze sa njima.

Sa druge strane, Volfgang Klinger iz bečke agencije „Rock and more“, sa kojom sarađuju neki od naših organizatora koncerata, kaže:

- Po informacijama koje ja imam, „Pepersi“ sigurno dolaze u Srbiju, ali ne znam datum, niti ko ih dovodi.

Potpuna konfuzija... Ostaje nam samo da grickamo nokte i nadamo se...

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


covek je rodjen da gresi

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 601
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w710i
to bi bilo cool
IP sačuvana
social share
....ludak na netu....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple Iphone 5s
ooooo Smile Smile Smile

koje gluposti pa u ovoj temi ima ovakvih istih natpisa od prije 3 godine bukvalno i bice jos jedno 10 iducih gdje ce

ti menadzeri ponavljati istu pricu 2000 puta!

glupo da gluplje ne moze biti!

samo se iznerviram kada procitam ovakvo sranje od teksta

sto objavljuju ovo uopste neka lepo objave tekst u kome pise da dolaze i gotova stvar a ne da se najavljuju iducih 10 godina!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia N86
Pepersi u Beogradu!? Trač ili istina?

Obećavali su nam "Rolling Stones", a nova tema muzičkih krugova u Beogradu jeste da "Red Hot Chili Peppers" dolaze u Beograd u junu ove godine!?

Suviše toga smo slušali od raznoraznih organizatora koncerata u poslednjih nekoliko godina da bismo odmah poverovali u ovu priču. Informaciju o "Pepersima" plasiralo je i nekoliko beogradskih dnevnika u svojim internet izdanjima, ali se i oni ogradjuju da je reč o nezvaničnim informacijama.

Neki tvrde da će doći 15. juna, a drugi 26. juna.

"Blic" navodi da je tu informaciju pokušao da proveri kod nekih domaćih organizatora koncerata, ali je dnevnik saznao samo da su svi poslali ponude menadžmentu benda, ali da potvrde nema, a da li će je biti, niko ne zna.

Poznato je da su "Pepersi" veoma skupi, tako da u Srbiji nema mnogo promotera koji bi mogli da organizuju ovakav megaspektakl.

Direktor "Komune" maksa Ćatović kaže da njegova kuća nije umešana u priču.

"Mi smo menadžmentu benda poslali ponudu koja je na istom (finansijskom) nivou kao što su to ponude drugih evropskih promotera. Medjutim, nedavno smo dobili obaveštenje da će Pepersi ovoga leta nastupiti u 12 gradova u Evropi, ali i da Beograd nije medju njima. Menadžeri grupe su nam obećali da će, ako bend produži turneju, sigurno doći u Beograd. Prema tome, ako je tačna informacija da„Pepersi2 26. juna dolaze u Srbiju, to samo može da znači da je, na insistiranje članova benda, Beograd naknadno ubačen na prvobitnu listu 12 evropskih gradova u kojima će sviratii ovog leta, kao i da kod nas dolaze po nekoj prijateljskoj ili političkoj liniji", rekao je Ćatović.

I u producentskoj kući "Mjuzik star prodakšn" kažu da su zainteresovani za dovodjenje američkog benda, ali i da nemaju bilo kakve informacije da li će "Pepersi" uopšte doći u Beograd.

Nije tajna ni da su organizatori "Egzita" u nekoliko navrata pokušavali da dovedu RHCP, ali, i oni tvrde da ova priča nema nikakve veze sa njima.

Sa druge strane, Volfgang Klinger iz bečke agencije "Rock and more", sa kojom sarađuju neki od naših organizatora koncerata, kaže:

"Prema informacijama koje ja imam, Pepersi sigurno dolaze u Srbiju, ali ne znam datum, niti ko ih dovodi", rekao je on za "Blic.

List "Press" takodje tvrdi da "Pepersi" dolaze u Srbiju i navodi da je tu informaciju dobio iz "viuše nazvaničnih izvora".

Nadajmo se da je tačno!




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple Iphone 5s
 icon_paper :blahblah:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia onaj veliki
Ajmo u akciju, bubreg za peperse!
Svako da po jedan bubreg, zavaljamo na crnoj berzi i to je to! 100tinak bubrega, u zavisnosti od ocuvanosti vredi od 800k do 1300k evra i eto dragih nama pepersa u Srbiji!

Pink"bubreg"Floyd! Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Ej bre, jeste culi da dolaze PEPPERSI?
Dolaze u Jevropu, a kod nas? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 133
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:17:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.