Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Penzioner koji je vratio Vučiću 5.000 dinara  (Pročitano 5036 puta)
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
mob
SonyEricsson k750i
aj ne rise stojkudine. u us kad se pandur skine sa aktivne sluzbe, ne ide u fakin penziju u 42. nego mu lepo daju sto, stolicu i papire da strika administraciju.

kur moj su oni svi zaradili penziju. sez je u pravu 1000%

ajde mi objasni koja je razlika izmedju vojnog , kerovskog ( kako ih zoves) i poljoprivrednog penzionera?

poljoprivredni penzioner je sipao zivu lovu (svoju ili od gazde) u budzet u svoje ime.
vojni/kerovski nije sipao nista. niti je drzava to radila u njegovo ime. samo su mu upisali da je drzava sipala. a sta je to sipala? pare koje je vojska ili policija zaradila, koje su to pare? nema ih. crva nije ni bilo. void. emptiness.nista. praznina. presipanje iz supljeg u prazno. ali se zato drzava zajmi u inostranstvu da isplati penziju ovom keru/vojniku pa zaduzi i decu i unucice ovog poljoprivrednika (a i njega samog)...

znaci ti nisi ni pandur ni vojno lice?  Smile

usput idi u ameriku ako ti se ne svidja ovde!

covek je radio sta je radio !!! za taj rad ( pa makar drkao ceo dan ) drzava je davala platu , i od te plate je deo isao za penziju! i to sada treba da se vrati!

e , a ako hoces da vrednujes neciji rad ( nerad ) onda brate ajde kazi mi koliko koje zanimanje po tebi treba da ima penziju?

a pomenuo si i ameriku, da se vratim na to. tamo nemoras da dajes drzavi za penziju  Smile ako zelis mozes da uplacujes u privatan fond, osiguranje...

ovde je zakon da moras od plate da das drzavi.... red je da se to vrati..

shvatam ja da neki gledaju na njih kao na pijavice, ali brate nije poenta u tome!

ti i ja imamo dogovor. ti si drzava ja sam radnik.  dogovor je sledeci :\\

ja svaki dan dodjem na posao i ne radim nista, za to je plata 1000 evra, za 20 god penzija. i odradim svojih 20 god. i onda dojes ti - drzava i uzmes mi deo penzije jer jelte nema para? i posle se hvalis da si povecao penzije, i to manje nego sto si uzeo !

jebe se meni za pandure i zelene. nisu samo njima uzeli  Smile

eto na primer ti sada radis nesto, i smatras da si zaradio svoju platu i penziju. onda dodje sez i kaze ma ovaj nista pametno nije radio , koji ce njemu penzija? nek se jebe... Smile

to bi valjda bilo ok?

ja da ne serem?

vi gospodo branite drzavu koja uzima pare od penzionera!

ako u pravu ste...  Smile

kada vi budete za penziju imacete po 80 god... i bicete verovatno u ilovaci  Smile

seticete se onda mojih reci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
pa da...imacu 80g zato sto sad jebeni zastavnik ode u penziju sa 50g zivota pa onda popravlja belu tehniku i prima penziju u isto vreme. a treba li da kazem da je otkupio stan za 300eur od drzave?
mogu ti dam telefon da ga pitas licno...
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
mob
SonyEricsson k750i
to je bratko ljubomora...

nema veze sa ovim sto ja pricam  Smile

jednostavno takva su bila pravila, i oni su svoje penzije zaradili po tim pravilima!!!

o tome pricam.

ja mislim da nije u redu da nekome uzimas zaradjeno!!!  Smile

a realno , valjalo bi da se ide u penziju sa 50. za mlade bi bilo posla...

sada imas dedu od 60 koji mora da radi a neki 25 nemoze da nadje posao


bilo kako bilo, mi penzije necemo docekati verovatno... a to bratko nije zbog ovih penzionera koje ti pominjes.

malo je prica kompleksnija.

eto ja sam rekao svoje i vise ne zelim da se raspravljam...  Smile

svako valjda gleda stvari na svoj nacin...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
I jel sta postigao ovim gestom?
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
a realno , valjalo bi da se ide u penziju sa 50. za mlade bi bilo posla...

sada imas dedu od 60 koji mora da radi a neki 25 nemoze da nadje posao


pa sto u 50-oj? onda najbolje da se u 35-oj ide u penziju. zamisli koliko bi se tu tek radnih mesta otvorilo za mlade.

razumes se ko marica u krivog stojka.
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
mob
SonyEricsson k750i
pa dobro,  eto ovaj tvoj se bolje razume...  radis do 70 i neke...

ti imas mozak kmeta...

ako i trebaju takvi, da podrze ovakav sistem...

a 30 god radnog staza nije malo. naravno ima i onih koji idu u skolu do 40 i neke, njima bi trebalo malo povecati cenzus... ali 50 je taman za penziju

ti bi ladno da umres na poslu?

ko mit o onom sirotanovicu... znaci dajte mi vecu lopatu ! u tvom slucaju jebes staz , ja cu da radim dok ne umrem...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.