Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:39:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pečat horoskopa  (Pročitano 6154 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Naravno Lenora da ja poštujem tvoje mišljenej, ja se ne namećem kao autoritet. Ja samo iznosim svoj stav i apsolutno poštujem tvoj.

Htio bih reći da je Pečat horoskopa samo smjernica, jedno općenito određenje koje nam olakšava tumačenje horoskopa, ne treba mu dati veću važnost no što ga on ima. Pluton, Uran, Neptun imamo ja ti i ne znam tko još sve ne u istom znaku i ako njih pribrojimo tada će se izraziti sličnosti između više ljudi a ne razlike što je cilj Pečata horoskpa. No ja cijenim tvoje mišljenje i biti će da dobro iskušamo sve mogućnosti da vidimo tko je u pravu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Tako je, pečat horoskopa samo je dodatna nijansa u tumačenju nečije osobnosti.
A ovo nam je prilika da istražimo sami nešto na primjerima.
Sama sam rekla, So u Vi, Mo u Pi, Asc u  Capr. , dominacija zemlje ( usput, jedina zemlja u  mom natalu) , definitivno pasivna struktura ličnosti. Jesam racionalna,  pervekcionist, radina, marljiva, čak i radoholičar ( Mars u šestoj), praktičar, djelujem hladno i stabilno.
Ali  ja sam i avanturista, imam vatreni duh koji je u stalnom kretanju i traženju nečeg boljeg,bez obzira na godine  u određenim okolnostima, ponašam se poput divljeg konja koji bjesomučno, instiktuivno juri  beskrajnim prostranstvima....vatrena, živa, vesela...sve dok opet Djevica/Jarac ne postavi kočnice i ograničenja i spuste me na zemlju, uz tresak, naravno....

Imam i mnogo vode i definitivno sam  emotivna osoba. Često i previše, što me  ponekad sputava u mom životu. Emocije me nose kroz život.

Osim dominacije vatrenog elementa, slijedeća po redu je voda.  A kombinacija vatre i vode,uz mnogo aflikcija,  donosi također sukobe i napetosti. Znaš, vatra vodu  grije do ključanja.
Lljudi s takvim aspektom ( vatrena voda = špirit) imaju problema sa ovisnostima.  Imam sklonosti neke, ali opet, srećom, Jarac kontrolira i koči, a djevica  donosi zdrav razum   Smile , što potvrđuje tezu da kartu trebaa  gledati u cjelosti.



Smile

Moje stajalište argumenitaro vlastitim primjerom ( tuđe ne smijem).
Gdje su drugi primjeri?



Edit by Makishon: Slanje poruka za redom je zabranjeno pravilima Burek foruma, koristi opciju Izmeni Smile
« Poslednja izmena: 19. Feb 2007, 15:15:38 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I vrag citira sveto pismo za svoje potrebe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Dakle, vagica.

 Smile Smile

Tako je, Vaga. Imas li sto u Vagi?


Ja se ne slazem s Cornixom da ne treba gledati Pluton, Uran i Neptun. Makar su generacijske i njima vise lezi "retrogradno" kretanje, i one se moraju gledati. Te planete mogu imati iznimno velik utjecaj na osobe, a Pluton ne upravlja bez razloga masama.

Treba gledati sve planete!
Smile



Edit by Makishon: Slanje poruka za redom je zabranjeno pravilima Burek foruma, koristi opciju Izmeni Smile
« Poslednja izmena: 19. Feb 2007, 15:18:42 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Lijecnici prekricaju svoje greske grobom, lijecnici mamorom, a zene dekolteom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Citat
Dakle, vagica.

 Smile Smile

[color=Blue]Tako je, Vaga. Imas li sto u Vagi?


Imam,  Plutona i Merkura.

« Poslednja izmena: 19. Feb 2007, 15:22:14 od Lenora »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
"a Pluton ne upravlja bez razloga masama"

Pečat horoskopa govori o individualnsti pojedinca a ne o masama   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I vrag citira sveto pismo za svoje potrebe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"a Pluton ne upravlja bez razloga masama"
Pečat horoskopa govori o individualnsti pojedinca a ne o masama Smile

Znam da ne govori, ali sam dobila dojam kod tebe da ne uvazavas generacijske planete pa sam hjela istaknut neke funkcije o kojima one govore.
IP sačuvana
social share
Lijecnici prekricaju svoje greske grobom, lijecnici mamorom, a zene dekolteom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Bez offtopa ubuduće! Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:39:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.