Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 20:38:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pecanje (ribolov)  (Pročitano 32421 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Samsung d900
Pozdrav drushtvo,ima li vesti,bio sam sad u subotu u Opovu,znachi shtuka razbija,vreme odlicno,jel ide neko negde?
Rade i velike,a male se vracaju nazad,da porastu,kederi:sitna babushka,kaubler,mali bandari,i sunchica,i naravno sistem balerine,poshto tamo slabo juri varalilcu,neki su bacali kashike ceo dan i nishta,pozzzzzzzzz i bistro!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.570.1
mob
Samsung d900
Pozdrav svima srecni vam Novogodishnji i Bozicni praznici!
-zanima me vashe mishljenje i  iskustva,i ako moze savet(oproban recept)-

Shta ovaj gospodar dubina najceshce uzima i shta mu vi nudite kao dorucak rucak ili veceru,koji pribor koristite,po kakvom vremenu?puno pozdrava!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.570.1
mob
Samsung d900
Opet ja zamalo da zaboravim,imam josh jedno pitanje za sve one koji prate ovu temu,kako se, ili bolje receno na shta se najbolje peca ova riba?,i naravno koji su tereni najbolji za pecanje ove grabljivice?pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Nokia 1800
Za soma ti ništa ne mogu reći jer tu nemam iskustva... Znam samo da uspešan lov soma zahteva dosta posvećenosti, tehnike... Može se loviti na razne načine, dubinac, bućka, iz čamca na varalicu...

Što se tiče bandara, to je vrlo lepa, snažna riba, dobar je borac za sporstki ribolov, a i meso mu nije loše Smile . Kod nas ćeš retko gde upecati primerka težeg od 500 grama.
Retko ko ciljano peca bandara ali postoji par pravila ako baš njega hoćeš. Mresti se od marta do maja i najbolje grize posle mresta, mada može biti aktivan i u kasnu jesen.
U tekućoj vodi se obično peca na manju varalicu (leptir 0 ili 1) ili na dubinski sistem. Iako kad preraste 10cm počinje da se hrani sitnijom ribom, ne odriče se dobre gliste i krupni primerci se mogu upecati po principu ''kolika glista toliki bandar''. Za dubinac koristi slobodno 0,20 najlon, i da ti mamac bude 10-15 cm od olova. I pošto je alav i duboko proguta mamac, koristi udice 4-6 sa dužim vratom radi lakšeg vađenja. Umesto gliste možeš koristiti i razne bube (rovac, skakavac... na primer). Bandar jeste grabljivica ali je veliki svaštojed.
Voli kamenito dno i voli da se mota oko stubova ispod mostova i tako sličnih litica sa kojih im u vodu pada hrana.
Na stajaćim vodama može i na neki veći plovak, bilo klizeći ili fiksni...
Kao što rekoh, ukusna riba, i ako planiraš da ga jedeš, nemoj da čekaš da dođeš kući da ga očistiš, već čisti odmah na vodi pošto mu krljušt postaje kruta i teško se čisti  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.570.1
mob
Samsung d900
E hvala ti puno za savet,inache upecao sam dva bandara i to od po 250,i 300gr,letos u Opovu,i oba su doshla na sitnijeg kedera postavljenog za shtuju,ali kada je povukao balerinu mislio sam shta li moze da bude poshto se dosta razlikuje po nachinu borbenosti od svoje koleginice.Dok sam npr.pre dve godine ispod Kalemegdanske tvrdjave kod popularne betonjrke pecao belu na crvica i malu crvenu glistu,navaljivali su sitniji bandarcici kao ludi,i kao shto kazesh i ja svaku ribu koju nameravam da ponesem kuci,cistim na licu mesta,jer mi je burazer upropasto onaj rucni frizider zbog piva Smile.
Elem isto tako za soma napravio sam se naivan pa shto ti kazesh zakacio na krupniju "mustadovu" udicu,pijavicu i to sa odsecenim krajevima kako bi kao pushtala krv,i zakacio sam sominu,ali mi je i otkinuo ceo celcati sistem,na najlon 0.40,sledeci put sam isto tako stavio pripremljenu pijavicu ali nishta, to za pijavicu mi je rekao jedan kolega,ali ljudi nerado otkrivaju neke preporuke,valjda iz ljubomore,ja tu ne vidim nishta loshe,ja npr,uvek kada dobijem neku shtuku ili smudja pricham ljudima gde ih ima i kakav pribor koristim,neko ima uspeha neko ne,ali u svakom sluchaju hvala ti,sa toplijim danima probacu da prevarim kojeg
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
znaci zavrsava se poso
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Nokia 1800
Citat
E hvala ti puno za savet

Nema na čemu  Smile

znaci zavrsava se poso

Pa prošle zime sam se zajebo pa sam pokušao da završim poso na -3 stepena... Sad poso čeka proleće  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.570.1
mob
Samsung d900
Pa jel ide neko negde?Ja se josh ne usudjujem po ovoj koshavi i vetrushtini,mnogo je ladno,nije bash dobro,jesu pochele dozvole,jesu li menjali neshto?jel josh uvek vaze za celu Srbiju?Gde cemo na prolece?ajmo da pishemo da se ne gasi ovako lepa tema Smile :mrgreen:Bistro
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.570.1
mob
Samsung d900
Kazu da staklenac poprilichno lepo radi,na parche,kedera,i chak shta vishe neki bacaju dubinku shto blize obali,i to na duple filete bele ribe,ali smrz je ma kakvu kabanicu chovek da ima :[5]:ma ne treba da pecanje bude muchenje,zajeb.filing kad dodjesh gajbi sa bronhitisom Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 20:38:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.