Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:37:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pecanje (ribolov)  (Pročitano 32351 puta)
Poznata licnost


Дадоше те, питао нас нико није!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4626
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
mob
Nokia E71
Za vreme ovih poplava, dok je bila niska voda na Dunavu radili smudj i som samo tako. Od kako su podigli vodu nece ni da pipne.
Ja sam naravno bio kada nece nista. Smile
IP sačuvana
social share


"Srce heroja zauvek zivi ne mogu da ga ubiju
Srce heroja kuca vecno samo za Srbiju!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
mob
Samsung d900
Ma haos voda dodje i ode nego shto mi pricaju ljudi da odu ujutro i budu na nocenju,i nishta,pa za dva dana se rasture od ribe,po poslednjim vestima tamish,dunav i sava ispod gazele,ide dobro,javlja se babuska,deverika lopatarka,kesega shljivari,som malo slabije,smudja ima ali samo na muvanje,a shtuka ni da pipne,kazu mi ljudi stoje balerine po ceo dan,samo oblecu one sitne glodalice,i jbg,kako ko naleti,
nego dal mozda neko zna gde moze da se kupi ili napravi kalup za silikonce i one dzig glave sa sve udicama,to bi bio dobar posao,jer to je sve potroshni materijal,a cuo sam da se brzo pravi,pozzz i bistro!!!! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


СЛАВА НАРОДУ ПОБЕДЫТЕЛЮ!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2395
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 3500
ma babushka razbija na borcanskim kanalima i okolini,
последњих година баш слабо,крупнији примерци су баш ретки,и то углавном на каналима ка Црвенки и на Јојкићу

иначе најбоље пецање Борчи и околини је било на шљункари док су још барже биле везане,онде је било свега,беле рибе,шарана,сома,смуђа...свега

видим ових дана чекају сома испод панчевачког моста,па ако неко зна да ли се јавља нешто нека јави  Smile
IP sačuvana
social share
.                                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Samsung d900
Ama javlja se bre ja sam bijo juce u pet izjutra,ali sam jurio shtuku,i fato belu ribu,sreo me drugar koji je alas kaze ima somovine po 4,5,kg najceshci ovi krupniji malo slabije,durdubak je keva samo mu odseci krajeve ako je tu tvoj je Bistro!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


СЛАВА НАРОДУ ПОБЕДЫТЕЛЮ!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2395
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 3500
питам само из знатижеље,пошто их свако јутро гледам из буса,нисам ја у том фазону..ја сам пловкарош

ових дана планирам да претресем кубике на дунаву после овог повлачења воде,зна тамо да остане свега и свачега
IP sačuvana
social share
.                                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Samsung d900
Da da kubici,shljunkare,ima dobro mestashce,dubovac,kajtasovo,ivanovacki dunavac,ima lepe ribe,od sitne pa do krupnije,preovladavaju sharanske vrste,ishli su drugari tamo na 15-ak dana,video sam slike lepi komadi sharana vretenara,i onih tovljenika ima i njih dosta,samo meni nije to draz pecanja treba da cekash da hranish mesto pa boile,mada ko voli samo napred svaki vid ribolova na shtapove dolazi u obzir!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Samsung d900
E opet ja,neznam nikako gde bih mogao da nabavim one zicane sisteme za balerinu za lov shtuke,jer kada je vezano sajlicom blizu osnovnog najlona,onda se mrsi,pa ako neko zna gde bih to mogao da nabavim,slobodno neka kaze,bistro!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Samsung Note 3
sta ce ti balerina idi na dubinku,ja idem tako...ziv keder...trenutno idem na tamis kod sefkerina...bistrooo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 270
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Samsung d900
E pa matori da znash da cu da probam,jedan vikend tako,ima da iznameshtam,ponovo sisteme,skoro sam skinuo na netu neke klipove sa ogromnim shtukama vadjenim iz leda,jeste culi da su se u dunavu pojavile nekakve pirane?Bistroooooooooo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


СЛАВА НАРОДУ ПОБЕДЫТЕЛЮ!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2395
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 3500
jeste culi da su se u dunavu pojavile nekakve pirane?
аа?  Smile
IP sačuvana
social share
.                                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:37:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.