Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pci wireless trendent oscilira previse  (Pročitano 2072 puta)
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ne pomaze mi to brate kod mene sui napajanja nova jedno 520w a drugo 450w, sve je to u redu  , a sto se tice igre igram na wan, i znam da se moze desiti da negde na cvoru uz put bude problema  to je onda drastican ping i pukne veza,  sad desava konstantno razlika u pingu nam je velika cak i 50 razlike u korist pc1  uglavnom ja imam ping na toj igri a igram je vec 3 godine sigurno prosek je 70 ping, sto se tice napajanja reko sam sve u najboljem redu to se pojavilo od jednom radilo je to kako treba ali sada ne radi a nemam pojma sta mu je jedino da nije riknula karta ali je  nova, a sto se tice  modova u kome radi radi na  bez cuvanja snage  znaci full mode  tako treba biti, radi mi na chanel 1 jedino to moze biti frka ali ja manujelno to nisam menjao a ima 11 kanala  i sve su vece frekfencije od jedinice to znas, uglavnom sam primetio kad serujem nesto on starta sa 54mb/s pa poskakuje  ovo sto si mi pricao o postotcima ja to nemam da vidim obicno pise  stret tru exelent, a kod buraza  very good postotke nemam samo gledam mb brzinu pc1 daje non stop signa 54 mb/s i prima i salje a onaj drugi ne  sto znaci da nije do mog kompa  nego do burazerovog nesto.eto to ti je to vidim da i ti nemas neku ideju koja bi pomogla u svakom slucaju hvala ti 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Apple IPhone 3GS,
vjeruj mi ovako kao gledam taj problem nisam ima nista slicno, veoma moguce da kad tvoj brat se nakaci na net da koristi mrezu i time tebi smanjuje brzinu slanja paketa i time ti rati ping, ok to je normalno ako nisi podesi limite na mrezi i da kazem da to nije problem, ali razmena podataka izmedju vas dvoice i lokala te igrice mi ne ide u glvau, moze da bude neki virus koji to steti ali stvarno do sad nikad nisam imao problema sa tim, moze biti da ako imas firewall da on to usporava na neki nac, nemora da bude ali kod nekih racunara Zone Alarm usporava vezu, stvarno veoma malo ali...
Mozdra ti je najbolje da reistaliras drajvere za kartice i da ponovo istaliras i konfigurises mrezu, mada male su sanse da ce to biti sve ok.
reko sam ti kakva je situacija kod mene stvarno nemam problema, niti sam imao u mojoj mrezi, cak ima racunar koji be bukvalno smece ali funkcionise sve besprekorno, samo mi ne ide u glavu to integrisani ap na tvojoj ploci
Koja je tvoja lokalna IP Adresa 192.168.1.1 ili 19.168.1.2
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.