Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:48:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PC problemi  (Pročitano 5123 puta)
20. Maj 2011, 18:02:37
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 7
e ovako:kupio sam nov comp , win 7 proffessional 32 bit-a , svi driveri instalirani i sve u fullu , i evo posle petnestak dana mi se desava nesto nzm ni ja sta.Naime , "slucajno" sam read/write ili tako nesto application data folder koji je inace hidden u C/users/user profile itd.I ja sam hteo da checkujem box da nebude hidden , i sad posto imam W7 on dok ga checkuje pokazuje se ono zeleno tj. progres , a na starom xp-u se odma pojavilo.Posto se navikavam na W7 ovo mi malo neobicno ispalo ali nema veze.I sad sam tu nesto zezno tu app datu i dogadjaju mi se ovakvi problemi:Mozzila Firefox(kao nesto pise system cannot find the specific file), nemogu da gledam video klipove(you tube,metacafe,nijedan),nmg da idem na svaki sajt(na koji sam mogao pre ovoga),Kada idem log in u skype izadje mi "Disk I/O error." probao sam sa ponovnim instaliranjem , ali to je samo privremeno a ne trajno ,Adobe premiere pro cs 4 mogu da ga otvorim samo jednom a ako ga posle zatvorim nmg ponovo da ga otvorim nego restart pa tek onda,nemogu nista da downloadujem (ovo me najvise pogadja),pc radi mnogo sporije a nebi trebo jer je konfiguracija sasvim solidna(3ghz procesor,1 gb graficka,3 gb rama , 1 gb vrama , 7.1 zvucna itd da nepisem dalje).... to su sve moji problemi , ko zna sta ce sutra biti ,mozda necu moci ni log in na burek forum,e to bi stvarno bio bedak....

mislim da je najbolje resenje da oborim sistem i sad nzm dal da vratim XP ili W7....

-pomozite , hvala  Smile
« Poslednja izmena: 20. Maj 2011, 18:06:43 od miximup »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Mozes li da navedes tacnu pitanju "application data" foldera tj. fajla koji si dirao,radio i slicno.
Ubuduce,ako nisi siguran kako da radis neka setovanja za sedmicu...pitaj google.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 7
Mozes li da navedes tacnu pitanju "application data" foldera tj. fajla koji si dirao,radio i slicno.
Ubuduce,ako nisi siguran kako da radis neka setovanja za sedmicu...pitaj google.


mogu naravno: C:/users/user profile/ i onda sam isao desni na prazan prostor , properties , i kod attributes sam checkovo hidden. i onda se otvori app data. ali dok se to otvaralo ,islo je kao progres npr neka instalacija i tako 3,4 sekunde , a kod xp bi odma...i tako je sve pocelo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 7
Mozes li da navedes tacnu pitanju "application data" foldera tj. fajla koji si dirao,radio i slicno.
Ubuduce,ako nisi siguran kako da radis neka setovanja za sedmicu...pitaj google.

zavisi sta mislis pod setovanja , ja sam samo hteo da obrisem jedan fajl od vec ranije uninstalirane igrice...... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
@miximup, zasto cackas nesto sto ne razumes/ne znas da posle namestis...sto bi nas narod rekao: sto cackas mecku?
 Reci nam razlog zasto hoces da ti taj folder bude hidden? Nema ni jednog logicnog razloga da to radis...
Fajl koji si ti hteo da obrises od ranije uninstallirane igrice je najverovatnije velicine manje od jedne mp3 pesme...

U prevodu, taj folder ne treba ti da cackas, chekiras, unchekiras niti bilo sta drugo...
 Ako ti je teska sedmica, ti se vrati na XP i svi zadovoljni...Tvoj izbor...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 7
@miximup, zasto cackas nesto sto ne razumes/ne znas da posle namestis...sto bi nas narod rekao: sto cackas mecku?
 Reci nam razlog zasto hoces da ti taj folder bude hidden? Nema ni jednog logicnog razloga da to radis...
Fajl koji si ti hteo da obrises od ranije uninstallirane igrice je najverovatnije velicine manje od jedne mp3 pesme...

U prevodu, taj folder ne treba ti da cackas, chekiras, unchekiras niti bilo sta drugo...
 Ako ti je teska sedmica, ti se vrati na XP i svi zadovoljni...Tvoj izbor...

pa sto bi se reklo uci se na greskama,sedmica mi nije teska ali msm da je xp bolji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
@miximup, zasto cackas nesto sto ne razumes/ne znas da posle namestis...sto bi nas narod rekao: sto cackas mecku?
 Reci nam razlog zasto hoces da ti taj folder bude hidden? Nema ni jednog logicnog razloga da to radis...
Fajl koji si ti hteo da obrises od ranije uninstallirane igrice je najverovatnije velicine manje od jedne mp3 pesme...

U prevodu, taj folder ne treba ti da cackas, chekiras, unchekiras niti bilo sta drugo...
 Ako ti je teska sedmica, ti se vrati na XP i svi zadovoljni...Tvoj izbor...

pa sto bi se reklo uci se na greskama,sedmica mi nije teska ali msm da je xp bolji

 XP je bolji samo u slucaju da imas staru i slabu masinu...

Reci nam razlog zasto hoces da ti taj folder bude hidden? Nema ni jednog logicnog razloga da to radis...
   ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 7
Citat

 XP je bolji samo u slucaju da imas staru i slabu masinu...

Reci nam razlog zasto hoces da ti taj folder bude hidden? Nema ni jednog logicnog razloga da to radis...
   ?
Citat

W7 trosi vise resursa celokupnog pc-a od xp-a,masina nije stara....

sto se tice foldlera on je vec hidden(app data),a ja sam teo u tom foldleru(app data) da obrisen neki file od ranije uninstalirane igre....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
SonyEricsson k660i
Jesi probao System Restore ?

kratko uputstvo za to pošto si nov u 7-ci

http://www.sevenforums.com/tutorials/700-system-restore.html

ako i to ne pomogne fresh copy of Windows 7 Ultimate with sp1  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 7
Jesi probao System Restore ?

kratko uputstvo za to pošto si nov u 7-ci

http://www.sevenforums.com/tutorials/700-system-restore.html

ako i to ne pomogne fresh copy of Windows 7 Ultimate with sp1 Smile

probao sam system restore i ranije , i evo sad opet , ali nista.......
 
zasto W7 ultimate?koja je razlika?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:48:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.