Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:31:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PC problemi  (Pročitano 5122 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Apple iPhone 12, S21
sa obzirom da nisam bas siguran sta si uradio, ili sta si hteo da uradis... ne znam tacno ni kako da ti pomognem...
to sto si app data folder namestio da nije hidden...ne bi trebalo da ima veze sa klipovima na ju tjubu i slicno...jedino ako si obrisao nesto sto nisi trebao, ali ne vidim sta...

elem, imas instalacioni disk w7?
odradi repair sistema, gde ce se sva podesavanja vratiti na osnovna podesavanja kao sto su po instalaciji sistema.

Razlike u verzijama w7 sistema ima, iako su nekome bitne, nekome ne...w7 ultimate je full verzija, takoreci...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
SonyEricsson k660i
Jesi probao System Restore ?

kratko uputstvo za to pošto si nov u 7-ci

http://www.sevenforums.com/tutorials/700-system-restore.html

ako i to ne pomogne fresh copy of Windows 7 Ultimate with sp1 Smile

probao sam system restore i ranije , i evo sad opet , ali nista.......
 
zasto W7 ultimate?koja je razlika?

   Bez posebnog razloga , jednostavno za godinu dana sa njim skoro da nisam imao problema a na razliku ćeš se brzo navići .   

Što se tiče klipova skini poslednju verziju Adobe Flash Playera preinstaliraj možda pomogne ali kod toliko problema ja bih to format ...... to je samo par sati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 7

probao sam system restore i ranije , i evo sad opet , ali nista.......
 
zasto W7 ultimate?koja je razlika?
Citat

   Bez posebnog razloga , jednostavno za godinu dana sa njim skoro da nisam imao problema a na razliku ćeš se brzo navići .

Što se tiče klipova skini poslednju verziju Adobe Flash Playera preinstaliraj možda pomogne ali kod toliko problema ja bih to format ...... to je samo par sati Smile
Citat

znam da mi fali flash player za klipove , ali kada sam otvarao ovu temu napisao sam da nmg nista da downloadujem , a probao sam sve alternative...npr. isao sam u tools/interet options/security/custom level u enablovao sam skriptu i file download.......ali ipak nista
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 7
sa obzirom da nisam bas siguran sta si uradio, ili sta si hteo da uradis... ne znam tacno ni kako da ti pomognem...
to sto si app data folder namestio da nije hidden...ne bi trebalo da ima veze sa klipovima na ju tjubu i slicno...jedino ako si obrisao nesto sto nisi trebao, ali ne vidim sta...

elem, imas instalacioni disk w7?
odradi repair sistema, gde ce se sva podesavanja vratiti na osnovna podesavanja kao sto su po instalaciji sistema.

Razlike u verzijama w7 sistema ima, iako su nekome bitne, nekome ne...w7 ultimate je full verzija, takoreci...

unninstalirao sam neku igru , i onda sam hteo da je u potpunosti obrisem(sve sto ima veze sa njom , svaki fajl/foldler itd) i nasao sam takav file u c/users/user profile/i tu sam isao Rclick properties i checkovo hidden....i onda bi trebalo da mi se otvori celokupan view , ali umesto toga bio je empty , i ja sam tako checkovo/unckeckovo nekoliko puta dok ga nisam nasao.....ali od tada mi se desavaju gore navedeni problemi.....

imam instalacioni disk W7 , al nzm kako se radi repair sistema......ja bi (posto imam samo 17 god i nisam bas toliko duboko racunarima[znam dosta ,ali ne sve] )oborio sistem......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Sledeci put, pre nego sto pocnes nesto da cackas, pitaj prvo cika Google-a...mi to nismo ranije mogli pa smo sve ucili na mnogo tezi nacin...
 Da bi "znao dosta", moras prvo nauciti sve o operativnom systemu koji koristis pa onda dolaze na red ostale stvari...

Ako imas jaku masinu, procitaj malo na netu o virtuelnim masinama, saznaj kako se i zasto to koristi. To ce tebi za igranje/ucenje na greskama dobro doci  Smile

===========

Repair systema odradi na sl. nacin:

 Ubaci systemski cd u cd-rom, idi Start>Run>kucaj "cmd" (bez znaka navoda)
U otvorenoj konzoli kucaj>"sfc /scannow" (bez znaka navoda)
Pusti ga da odradi svoje pa onda javi sta se desava...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N-shurnaest
Slucajno si "read/write", da nisi menjao NTFS ovlascenja AppData foldera?
Proveri da li tvoj nalog ima Full Control ovlascenja. Desni klik na folder > properties > security > klikni na tvoj nalog u groups or user names> u Permissions for ime_tvog_naloga pogledaj da li je cekirana opcija full control !

Mada meni se cini da si ti izbrisao svasta nesto pored repova te igrice iz tog foldera, a tu postoji mnogo bitnih stvari za funkcionisanje instaliranih programa... aplikacija kao sto je adobe, IE temporary files , kojekakvi templejti brdo stvari.
« Poslednja izmena: 21. Maj 2011, 13:31:43 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 7
Slucajno si "read/write", da nisi menjao NTFS ovlascenja AppData foldera?
Proveri da li tvoj nalog ima Full Control ovlascenja. Desni klik na folder > properties > security > klikni na tvoj nalog u groups or user names> u Permissions for ime_tvog_naloga pogledaj da li je cekirana opcija full control !

Mada meni se cini da si ti izbrisao svasta nesto pored repova te igrice iz tog foldera, a tu postoji mnogo bitnih stvari za funkcionisanje instaliranih programa... aplikacija kao sto je adobe, IE temporary files , kojekakvi templejti brdo stvari.

evo nekih screenshotova:
http://imageshack.us/photo/my-images/402/computery.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/849/libraries.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/708/tempproperties.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/714/tempproperties2.png/

kod prve slike nmg da nadjem users foldler ...
kod druge slike ...pa vidite i sami da nema nista , nema downloadsa etc.
kod trece sam radio ono sto si mi rekao za app.data foldler , ali u ovom slucaju je temp...
cetvrta isto ko i treca namestio sam full control........

takodje doslo je do nekih izmena u racunaru ,trenutno mogu da gledam klipove,mogu da se ulogujem na skype , i premiere pro cs 4 radi , ali sa mozzilom je sve po starom , i nmg da nadjem neke vazne foldlere kao sto su downloads etc....
« Poslednja izmena: 22. Maj 2011, 16:54:39 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 7
ma da resetujem sistem odma?
« Poslednja izmena: 22. Maj 2011, 16:05:54 od miximup »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 78
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N95, HTC TyTN 2
I šta bi, jesi li rešio problem?
IP sačuvana
social share
mmmmm... Marija Kilibarda Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Nepoznat
Browser
Internet Explorer 9.0
mob
Apple iPhone 7
I šta bi, jesi li rešio problem?

restartovao sam sistem,sad radi kao nov........
valjda sam naucio da ne cackam ono sto ne treba....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:31:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.