Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pc mrzne , molim pomoc (neobican problem)  (Pročitano 1270 puta)
11. Jan 2007, 20:25:19
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam
mb asus a8n-e
cpu amd 3200+
2x 256mb kingston
hdd maxtor sata 120gb
Chieftec 450w
ati all in wonder x800xl 256mb (pci-e)
Operativni sistem xp pro  sp2 (originalni)

Komp je do pre neki dan radio perfektno a onda je poceo da posle sat dva naprosto zablokira i kada se resetuje radi po istom principu sat , dva. Radio je godinu i po bez problema osim grafike koja je u njemu dva meseca. Kuleri su ocisceni , komp uisan , na graficku kartu sam stavio dodatni kuler da duva (mada i kada je ukljucen i iskljucen isto se desava) , kuciste drzim otvoreno posto mi je u sobi ekstremno toplo. Meni je prva pomisao bila da je otislo nesto u xp-u pa sam probao da ga reinstaliram medjutim kad sam poceo izbacio mi je plavi ekran smrti.
Odneo sam kod lika koji mi je prodao s ozirom da imam garanciju a on mi tvrdi da kod njega radi , kao radio je neke testove i kod njega radi. Jos jedno pitanje da li amd 3200+ venice jezgro (939) moze da radi sa samo jednim memorijskim modulom posto mi on (prodavac) tvrdi da nemoze da radi. Ja kada sam kod sebe probao da ostavim samo jedan modul i kad sam pokrenuo masinu video sam samo crn ekran. Imam i jos jedan hdd i dvd citac i dvd rezac i kad su prikljuceni i kad su izvadjeni isto se ponasa . Molim za pomoc ako neko zna sta bi moglo da bude problem. Unapred zahvalan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Da li u trenutku kada ti zamrne, CTRL+ALT+DEL restartuje racunar?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
pogledaj ovde...
a sto se tice pitanja dali ploca sa s939 podnozjem moze da radi sa jednim memorijskim modulom,odgovor je: naravno da moze Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nemoze ctrl+alt+delete .
Meni nije htela da radi samo sa jednim memorijskim modulom. Verovatno su mi uvalili neku falicnu plocu jer kao sto sam rekao kad ostavim jedan modul vidim samo crno.
Imam antivirus koji redovno updejtujem(nod 32) imam i adsl pa da nije tu neki problem jer kad god se zamrznuo bio sam konektovan. Recimo ako ide winamp cuje se neprekidan zvuk kao kad zablokira pesma .
« Poslednja izmena: 11. Jan 2007, 22:58:27 od dacanaldo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
si probao da je ubacis u drugi slot?
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da probao sam a i kad sam kupovao , prodali su mi pricu da mora da budu 2 modula kao nesto pocesor je dvo kanalni pa mora , mada je posle mene drugar kupio masinu slicnu sa jednim modulom ali dok je radilo reko neka ali sada...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
ne mora,jedino je "pogodnost" sto ako imas 2 modula i ako ploca podrzava to,mozes da ih stavis u dual channel,ali i 1 modul moze da radi bez ikakvih problema
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.