Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pazi s kime spavas: Sukob srpske i albanske porodice oko - mlade  (Pročitano 4210 puta)
28. Mar 2015, 13:36:13
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.4.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Rožaje: Sestru oteli, zetu prete
M. SEKULOVIĆ | 27. mart 2015. 13:00 |
Novi, težak incident u Rožajama sa primesama nacionalizma. Porodica Arnele Kuč nikako da ostavi na miru njenog supruga Aleksandra Bulatovića, koga umalo nije linčovala grupa mladića


 Arneli i Aleksandru ne daju da se vole


ROŽAJE - Ljubavna veza mlade Rožajke Arnele Kuč i Aleksandra Bulatovića iz Bele Crkve, koja je potom krunisana brakom, nedaleko od Čačka, gde su dvoje mladih pobegli od razjarene Arneline rodbine, pomirenje dvaju porodica i rođenje deteta nisu bili dovoljni da dvoje mladih bude ostavljeni na miru. Naprotiv, kako tvrde Bulatovići, rodbina je otela Arnelu, a pre dva dana, na platou ispred suda, omiljenom mestu Rožajaca za "namirivanje računa", Aleksandra i njegovog oca Milovana Bulatovića (59) umalo da nije linčovala grupa mladića.


Bulatovići su izlazili iz suda, gde je Aleksandar podneo zahtev za razvod braka od Arnele, posle njene otmice, koju je osmislina njena porodica.

- Na sudu smo tražili da se pojavi Arnela i da izjavu, ali nje nije bilo. Kad smo izašli i krenuli prema kolima, grupa mladića nas je zasula psovkama nacionalističke sadržine. Pominjane su majke srpske i četničke, uz mnogo užasnih uvreda. Pretilo se i likvidacijom mom sinu, posle čega sam zbog stresa završio kod lekara - priča stariji Bulatović, Milovan, koji je među napadačima prepoznao braću Berisa i Dženisa Kuča, sinove policajca Nedžada, kao i njihovog bliskog rođaka Almina. - Sve smo prijavili policiji, a ona je privela te huligane. Smatram da je ovo namestio policajac Nedžad Kuč, Arnelin stric.

Milovan tvrdi da su Bulatovići postali meta porodice Kuč, kad su Arnela i Aleksandar, zbog straha za svoje živote, pobegli kod njegove sestre u okolinu Čačka.

- Zahtev za razvod braka sam podneo samo da bi Arnela na sudu kazala da li želi da živi sa mnom ili ne. Prihvatam sve njene želje - kaže Aleksandar, kome je gnevna tazbina na prevaru odvela ženu, a potom mu zapretila ubistvom.

PORODICA KUČ SVE NEGIRA

- Ništa od toga što pričaju Bulatovići nije tačno. Moja sestra je oteta, dala je takvu izjavu i u policiji u četvrtak veče. Bulatovići su je maltretirali, zbog toga je i otišla - kaže za "Novosti" Bersi Kuč, koji tvrdi da će se Arnela oglasiti i u novinama.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.4.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Arnela: Oteli me i odveli u Srbiju
M. SEKULOVIĆ | 28. mart 2015. 08:52


ŠIri se sukob porodica Kuč iz Rožaja i Bulatović iz Mrčajevaca. Oglasila se Arnela: Sve što pričaju je izmišljotina, nisam se dobrovoljno udala, već su me oteli i prebacili u Srbiju



ROŽAJE - Sukob porodica Kuč i Bulatović se rasplamsava. Bulatovići, sin Aleksandar (33) i otac Milovan (59), došli su u ovdašnji sud po Aleksandrovoj tužbi za razvod od Arnele Kuč, koja je za njega bila udata nekoliko meseci, da bi je iz kuće iz Mrčajevaca oteli nesuđeni prijatelji - Arnelina porodica.


- Tužbu sam predao iz razloga što sam želeo da Arnela, koju ne puštaju iz kuće, dođe i kaže o čemu se radi. Dobio sam poruke da je zlostavljaju i ne dozvoljavaju kontakt sa mnom - kazao je Aleksandar.

Juče se, međutim, oglasila i Arnela:

- Ne želim da živim sa Aleksandrom i njegovom porodicom. On mi je jednom, posle poznanstva, dao neki sok da popijem, posle čega su me lečili deset dana u bolnici. Nisam se za njega dobrovoljno udala, već su me oteli i u Srbiju prebacili preko meni nepoznatog graničnog prelaza, a ne Dračenovca. U kući Bulatovića sam doživela nečuvenu torturu. Pretili su mi sa svih strana, a Aleksandar da će mi porodicu ubiti bombom ako pobegnem mojima.

Po njenim rečima, uspela je da se javi roditeljima, koji su došli i vratili je u Rožaje. Tu je pre dva dana dala izjavu u policiji, a juče je, kako tvrdi, imala "neko suđenje".

- Ne živim u ropstvu. Imam mobilni telefon, lepo mi je kod roditelja. Podneću i ja zahtev za raskid braka, na koji nisam dobrovoljno pristala. Sve što Bulatovići pričaju čista je izmišljotina. Jesam bila u vezi sa Aleksandrom, koji je bio vozač autobusa kada sam ga upoznala. Ali, to nije bila neka ozbiljna veza - kaže Arnela, koja negira Aleksandrove tvrdnje da je ostala u drugom stanju dok su živeli u Mrčajevcima, gde su pobegli u strahu od osvete njene porodice, koja, po njegovim rečima, nije želele da im se kćerka uda za pravoslavca.


NA VENČANjE SAM ODVEDENA SILOM

Bulatovići tvrde da je Arnela oteta iz njihove kuće uz pomoć policije, bez obzira na to što su insistirali na pomirenju, pa je u čast toga organizovan i svadbeni ručak.

- Na venčanje u Čačak, 29. januara, odvedena sam silom. Bojala sam se od Aleksandrovog kuma policajca - Arnelin je odgovor zbog čega pred matičarem nije izjavila da ne stupa dobrovoljno u brak, posle čega bi morali da intervenišu i državni organi.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Јебале вас женидбе са Арнаутима.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.4.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto jes... mogu da zene Ruskinje... i za njih je Srbija raj...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
mob
Samsung SGH-E590
 Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
mob
Samsung 111111
 Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 600.1.4
mob
I-mate 30 Pro
Zivot ce naci nachina...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Телевиса пресента
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
mob
Qtek 小米
Ислам и исламске нације треба забранити под хитно.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1113
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Поставља се питање, шта би било да је ситуација обрнута, и да је млада Српкиња а младожења Албанац, па да је њена српска породица отме од младожење, и да још вређа младожењу по националној основи?

Могу да се кладим да би кренула километарска расправа око тога како смо примитивни, заостали, националисти, шовинисти и патријархални, како жена има право да бира свој живот, како људи имају право на љубав, како никад нећемо постати Европа и сл.

Али, у овом случају углавном мук, или по који ироничан коментар и констатација у фазону: "Јбг тако је како је, ко му је крив".

Бојим се да је у Србији вишедеценијско утуцавање у мозак одрадило посао, па се сматра наромалним да неки народи и групе имају природно право да буду агресивни, насилни, националистички, шовинистички и патријархални и то многи овде једноставно посматрају као чињеницу, док други (знамо који) морају да погну главу и осећају срамоту што постоје. Већ сама чињеница да ће неко овакву констатацију можда доживети као националистичку само још даље доказује то.

Узгред, када је ситуација обрнута, и кад Албанац и муслиман жени Српкињу, или жену из хришћанске породице, онда нема протеста са њихове стране, чак напротив. Наравно, породица оних других се ништа не пита.

Али када се њихове жене удају за Србина, е то већ не може. Наравно, овде мислим на локалне муслиманске Албанце и њихов трибализам, не на Албанце хришћане из Албаније, који су донекле трпели утицај Италије и Грчке.

« Poslednja izmena: 28. Mar 2015, 19:02:17 od ganderoleg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.