Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Patike od 16.000 dinara kao statusni simbol  (Pročitano 39653 puta)
Zvezda u usponu


Ovo nije Srbija, ovo je katastrofa...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1957
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N8
Ne moras starke.
Ja sam nosila skoro sve patike koje postoje... od Simoda i Danluop do Adidas i Puma..
Ali Dvojku.. nikad... posebno u onoj debilnoj ljubicasto\plavoj kombinaciji sa zelenim akcentima... jooooj...  Smile

Dvojka + salvare + suskava trenerka uvucena u salvare...  Smile


Nosim i ja sve, imami i patike od 1000 din, imam i reebok classic, ali sam dao i 12000 za maxerice!
Ne znam sto svi vezuju maxerice za neki fazon 90ih... neke dizelase i nadrkane smradove... Nije to tako!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
12.000 za patike je mnogo.
Twice je u pravu, te patike ne vrede vise od 100 dolara...

I da... imaju svake veze... Wink

Dizel zurke, muzika 90-ih, povampireni Dr. Igi...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jebem ti....ogavniji stilovi nego li u to vrijeme...ja ne mogu ni da zamislim da postoje Smile

meni je interesantno da se nista nije cijenilo i ni u cemu vidjela ljepota...osim u patikama sa vazdusnim djonom i donjem dijelu trenerke....


nosila sam mnogo dobre gojzerice...slovenacka firma...ludilo koliko su bile dobre i kvalitetne....danas vidim da ih ima...slicne...i danas,bogme,nisu jeftine....

ali tada....ma kakvi Smile
nemaju vazdusni djon?
idi, breeee....


jos ako ne uvlacis dzempere u trenerku....previse si odskakao od sredine.

Smile

a tad je to bilo previse hrabro....moglo se desiti da malo ko na velikom odmoru  komunicira sa tobom Smile...
onda si sa slicnima sebi...a to je vec udruzivanje....a to mirise na sektu Smile

redman85,

tada...vrijeme o kojem ja pricam...bilo je tako.
ali tada su i plate bile nekoliko maraka.
danas je drugacije...za nijansu.
u ono vrijeme...svaki seljak...ali bukvalno seljak (seljacina)...morao je imati patike sa vazdusnim djonom.
i bukvalno po svaku cijenu.
ne kazem da nije bilo i okej likova koji su potpali pod trend.a opet je to bio grozan stil oblacenja.
a pri tom su i imali roditelje koji imaju love ili dovoljno odsustva svijesti da se zaduzuju zbog hira djece.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2009, 14:28:26 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3

Inace, Nike dvojka i svi njeni derivati su ubedljivo najdziberskija obuca ... ikad Smiley

Ja sam nosila starke i Reebok u to vreme...

Zavisi kako za koga  Smile
Ja recimo starke nikad u zivotu nebi nosio!  Smile
@Anea hoce da kaze da je (sto se tice patika) bolje nositi bilo sta drugo nego budjavi Air Max.
i slazem se sa njom.
Dvojka + salvare + suskava trenerka uvucena u salvare...  Smile
pa,ko klosar.bukvalno ko klosar.

znaci,ja zaista nikada necu razumeti sta li ljudi vide u tim budjavim Air Maxevima...  Smile
ja kapiram da je to sad kao "u modi"(a mene tolko zabole za modu...  Smile ),i da mladi oce da se uklope,ali,brate,ne moras bas da izgledas kao klosar.ja nikada nisam padao pod te uticaje,vec sam bio svoj,i nisam imao problema zbog toga.kada je u modi bio onaj gangsta-stil(skejterke,siroke spustene pantalone i trake na istima),jedino sto sam od toga nosio jesu bile sire pantalone,ali ne da mi vise.sada takodje nosim ono sto zelim,a ne ono sto je u "trendu".
najgore mi je kada u prevozu vidim neku lepu devojku,lepo obucenu gore i da fino izgleda,i onda,odma mi ode pogled dole(jer Air max je takav da ne mozes da ga omasis) i ugledam Air Max.  Smile i odma se smorim.
mislim,ne kazem da je zato sto devojka nosi air max losa,ili seljanka,ali,to znaci da umesto da bude svoja,ona potpada pod uticaj drugih.
to je obicno sranje od patika.i kao sto neko vec rece ovde,to sranje u drugim zemljama kosta ne 100,vec cak i 50 evra,jer je ZNJ roba,dok se kod nas cene i sa 200,samo zato sto su "u modi".to samo pokazuje glupost ovog naroda,koji ce radije da placa papreno ZNJ robu,i da izgleda kao klosar,umesto da placa po normalnoj ceni normalnu robu i da izgleda normalno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Много глупости у овом тексту посебно ово око њујоркера, ако је то нека марка онда сам ја Тесла. Кад уђеш унутра просто све смрди на Кину и бофл.


I ja gledam, ne kontam koja je to marka, a i cene su im skroz realne - nema ono, uhvatis se za fush suknju koja kosta 10.000  Smile

Inace, kod nas deru - je'l znate sad ove nove patike sto su u modi, poluduboke, iznad clanaka malo u raznoraznim bojama? Ne znam kako se zovu, jbg, ali deru i za njih, ispod 8.000 tesko mozes da nadjes neke...E pa ortakinja koja je kupovala u Americi kaze da su te patike tamo najvece sranje i da se prodaju bukvalno upola cene, tj. da kada prebacis iz dolara u dinare bukvalno ispadne 3-4 hiljade...A ovde cene 11,12,13 hiljada..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
12.000 za patike je mnogo.
Twice je u pravu, te patike ne vrede vise od 100 dolara...

I da... imaju svake veze... Wink

Dizel zurke, muzika 90-ih, povampireni Dr. Igi...  Smile




Па немају, то су само предрасуде. Део оних који те патике не носе сматрају оног ко их носи шабаном. Део оних који их носи мисли да је ухватио бога за муда зато што их има. Генерално заблуда и једних и других.

Ја имам другара који је у неком панк, рок фазону, значи фазон ''мрзим народњаке'' , а носи неке лудачке максаре и све је само не дизелаш. Уосталом те патике се носе свуда по свету, нису оне направљене због Срба и дизелаша. Smiley

А што се тиче цена... сва обућа и генерално гардероба је код нас скупља него у осталим земљама. И те старке и те рибок патике које ти спшомињеш скупље су него било где у свету.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovo nije Srbija, ovo je katastrofa...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1957
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N8
Slazem se da je mnogo... ne mnogo, nego previse! Da nisam dao 12000 za patike, sigurno bi ih potrosio negde drugde... a korist nikakvu nebi video!

Zasto fazon 90ih, dr igi, dizel zurke...?  Smile
Zasto nije to sportski izgled? Volim da nosim patike i trenerku... da se komotno osecam... nevidim tu nista od tog dizel fazona  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
meni je prijatnije na +40 u starkama nego u papucama.

inace mislim da je Coolrunner rekao da su te nike u ameriki 70 $
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Zasto fazon 90ih, dr igi, dizel zurke...?  Smile
Zasto nije to sportski izgled? Volim da nosim patike i trenerku... da se komotno osecam... nevidim tu nista od tog dizel fazona  Smile
ja nemam nista protiv trenerki i patika(jer,trenerke daju...em...malo komfora donjem delu tela...  Smile  a realno,i nogama  Smile) ,ali,ne vidim zasto patike moraju da budu Air Max,a trenerka onaj suskavac?
a protiv muzike 90ih nemam nista protiv.ima i iz toga doba jako dobrih pesama.svakako je bolja muzika od danasnje.
Ја имам другара који је у неком панк, рок фазону, значи фазон ''мрзим народњаке'' , а носи неке лудачке максаре и све је само не дизелаш. Уосталом те патике се носе свуда по свету, нису оне направљене због Срба и дизелаша. Smiley
netacno.   Smile
NOSILE su se nekada,i to samo u nekim drzavama i u odredjenom broju.
danas te patike ne mozes da vidis u nekoj drugoj zemlji,tj-ne u tolikom broju,i na svakom mestu.
u Americi postoji Air Max,ali,ne u ovakvom obliku kao kod nas,i ne u tolikom broju.a i to sto se nosi se nosi za sportske aktivnosti,ne za odlazak u skolu ili zurku,kao kod nas.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2009, 14:34:19 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovo nije Srbija, ovo je katastrofa...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1957
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N8
meni je prijatnije na +40 u starkama nego u papucama.

inace mislim da je Coolrunner rekao da su te nike u ameriki 70 $
meni na +40 nikao nije prijatno  Smile a kamoli u starkama... ali Ok!
Da.. u americi su te patike 70$, na zvanicnom sajtu nema pola ovih modela kao kod nas... ali dobro.. nismo u americi Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.