Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pastor: Pozivi za preuzimanje ratnog rasporeda za 3. decembar  (Pročitano 5797 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


ab aeterno ZEMUN ad infinitum

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 688
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson k800i
Da, i vojni odseci su u vojnim objektima uglavnom. Šta je problem?
IP sačuvana
social share
Ne pada sneg da prekrije breg, već da svaka zver pokaže svoj trag.


Bivši ministar za rudarstvo i energetiku je ministar vera;
Bivši ministar za upravu i lokalnu samoupravu je ministar prosvete;
Bivši ministar unutrašnjih poslova sa dosijeom je i dalje ministar unutrašnjih poslova.

Premijer je Koštunica.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Da, i vojni odseci su u vojnim objektima uglavnom. Šta je problem?
ma nista Smile....zezanje
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia E50
Citat
Ja u vojne objekte više ne ulazim.. Ne'š, kolega..

Ma otkud ces ti...koji si toliko prokrvario na ratistima,jedva ziv osto...nemoj vise nikad da udjes niti u vojni objekat niti u uniformu,stvarno su bezobrazni sto te vise ne ostave na miru...e nek si im reko... Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Citat
Ja u vojne objekte više ne ulazim.. Ne'š, kolega..

Ma otkud ces ti...koji si toliko prokrvario na ratistima,jedva ziv osto...nemoj vise nikad da udjes niti u vojni objekat niti u uniformu,stvarno su bezobrazni sto te vise ne ostave na miru...e nek si im reko... Smiley 1
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ne znam dal je cista formalnost...za mene je formalnost vojna vezba, par dana....pasteta, sator i ostale gluposti. E sada jedino ako smo mi dobili neki drugi poziv, pa jedino nas ima da deportuju u Presevo na 40 ak dana pod punom ratnom opremom na "vojnu vezbu".
U svakom slucaju ja ne idem dole, ali znam i da je vojska u pripravnosti, barem 125 motorizovana brigada....i deo Abho jedinice!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
Ohoooo nesto se suska... nemoj te samo rata ljudi!

Да ли мислиш да ми желимо рат или нешто слично?

Citat
Nema potrebe dizati frku sve dok ne odeš da se javiš redovno pa se nikad ne vratiš. Ja u vojne objekte više ne ulazim.. Ne'š, kolega..

Да ћутиш!  Smile

Citat
Ne znam dal je cista formalnost...za mene je formalnost vojna vezba, par dana....pasteta, sator i ostale gluposti. E sada jedino ako smo mi dobili neki drugi poziv, pa jedino nas ima da deportuju u Presevo na 40 ak dana pod punom ratnom opremom na "vojnu vezbu".
U svakom slucaju ja ne idem dole, ali znam i da je vojska u pripravnosti, barem 125 motorizovana brigada....i deo Abho jedinice!

Мислим да је у питању нека демонстрација силе у децембру...
Непотребно и без ефекта ће проћи...
Траљаво!

Уместо да држава паметније ради на томе они се играју претњи и демонстрација силе. Као деца...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ne znam stvarno o cemu se radi, znam samo da pice dole uz predstavljanje neke nove puske  Smile
Slazem se da je sve ovo jedna sprdnja poput decije igre, ali sa ovakvim stvarima se ne treba zajebavati.
Ovaj narod je preplasen i bilo kakva aktivnost vojske sluti samo crne misli! Znam koliko su ljudi iz moje okline uplaseni i skepticni!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
mob
Apple iPhone SE 2020
"Izdavanje ratnih rasporeda u sklopu redovnih aktivnosti"
Autor: Tanjug | 07.12.2007 - 12:28

Ministarstvo odbrane saopštilo je danas da je izdavanje ratnih rasporeda vojnim obveznicima posledica izvršenih organizacijsko-formacijskih promena u Vojsci Srbije u toku 2007. godine, u okviru redovnih planskih aktivnosti.

Te aktivnosti su već izvršene u većini vojno teritorijalnih komandi u Srbiji, navodi se u saopštenju Ministarstva i precizira da je ratni raspored promenljiva kategorija koja se vojnim obveznicima menja u skladu sa potrebama VS.

"Saopštavanja i presaopštavanja ratnog rasporeda" za vojne obveznike sa teritorije Vojnog okruga Niš, kako se navodi, nastaviće se u januaru 2008. godine, a pozivi obveznicima biće poslati sledeće nedelje", navedeno je u saopštenju.

Na teritoriji Vojnog odseka Zaječar - opštine Zaječar, Knjaževac i Bor planirano je da se vojni obveznici javljaju od 10. do 31. januara, kao i za, u istom pereriodu, Vojni odsek Kruševac - opštine Aleksandrovac i Kruševac.

Ministarstvo podseća da su u toku godine te planske aktivnosti na teritoriji Vojnog okruga Niš sprovedene u aprilu i maju u opštinama Niš, Aleksinac, Prokuplje, Kuršumlija, Vranje i Bujanovac, a u avgustu u opštini Leskovac. U septembru, pozivanje rezervista obavljeno je u opštinama Bujanovac, Vranje, Leskovac, Kruševac, Medveđa, u oktobru u opštinama Novi Pazar, Ivanjica i Vranje i u novembru u opštinama Raška, Kraljevo i Medveđa.

Na teritoriji Vojnog okruga Novi Sad nastavlja se pozivanje za opštinu Apatin od 8. do 11. decembra, za opštinu Kula od 20. do 28. decembra, a za opštinu Odžaci od 15. do 19. januara 2008. godine.

Na teritoriji Vojnog okruga Novi Sad aktivnosti saopštavanja i presaopštavanja ratnog rasporeda započele su aprilu i trajale su tokom maja, juna i septembra 2007. godine na teritoriji vojnih odseka Novi Sad i Subotica za potrebe 1. brigade Kopnene Vojske.

Od 26. novembra pozivaju se vojni obveznici sa teritorije opštine Sombor i ta aktivnost sprovodi se planski, sa odzivom oko 90 odsto, što govori da građani u velikoj meri razumeju ovu vrstu obaveze, ističe se u saopštenju i dodaje da pozivanje nije planirano u dane verskih i državnih praznika.

Tokom sprovođenja resorskih procesa u Vojsci Srbije, mnoge jedinice su prestale da postoje, a formirane su druge, a samim tim i vojni obveznici ostali su bez rasporeda.
Po planu, vojnim obveznicima uručuju se novi ratni rasporedi, dok se nekima od njih u potpunosti ta obaveza i ukida.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Nema potrebe dizati frku sve dok ne odeš da se javiš redovno pa se nikad ne vratiš. Ja u vojne objekte više ne ulazim.. Ne'š, kolega..  Smile
gde ti da ulazis sa 17 godina? Smile
Nema potrebe dizati frku sve dok ne odeš da se javiš redovno pa se nikad ne vratiš. Ja u vojne objekte više ne ulazim.. Ne'š, kolega..  Smile

Vise?
HOces da kazes da sa svojih 17god (ako si uneo tacne podatke) imas mnogo dana i noci provedenih u kasarni?

hahaha basted basted
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 482
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
Citat
Inace znam da je u rasinskom okrugu podeljeno oko 2000 poziva za preuzimanje ratnog rasporeda. Moji ortaci su dobili poziv za reon Preseva!
Dal to nasa obavestajna sluzba zna nesto sto mi neznamo...mozda neki novi rat!?
o ovome se vec duze prica.

najbolja taktika-taktika da najmanje izgubimo je podela.

dakle, srbi organizuju svoju skupstinu na severu i proglasavaju nezavisnost od kosova.
kako bi se sprecilo da to i albanci u presevu urade, neophodno je malo vojske i vanredno stanje kako bi se legalno ukinulo okupljanje i slicna sranja.
dakle, vojska ide u presevo i nista ne radi, dok ssrbi na severu rade svoje, zatim nasi odlaze na sever i montiraju granicu.

naravno da se ne ocekuje rat.
ljudi u presevu nemaju nesto sto mi imamo-vojsku.
ne mozes da ratujes protiv civila.

ovo su skroz logicni potezi.
ocekivao sam ovo i o tome X puta pricao na forumu.

od ovog scenarija, nista bolje ne mozemo ocekivati.
ovo je jedino sto se isplati srbiji u ovom trenutku a i veoma je ostvarivo.
IP sačuvana
social share
hebi se nadrkani.
jeste, shvatio si.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.