Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pas živi zatvoren u kolima, a niko ne želi da ga udomi jer "izgleda opasno"  (Pročitano 622 puta)
27. Jan 2015, 15:17:00
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Pas živi zatvoren u kolima, a niko ne želi da ga udomi jer "izgleda opasno"

M. Beljan   | 27. 01. 2015. - 14:56h | Foto: Aleksandar Stanković   | Komentara: 0
Živahna ženka pitbula koja tri meseca živi zatvorena u parkiranom automobilu, šokirala je stanare Pariske komune.


Ona spava na izgrickanom vozačevom sedištu, a oko nje su dlake i gomila izmeta. Mnogi od stanara nisu ni primetili da u autu živi pas, a kada su ga ugledali sažalili su se.

- Gospode bože, zamislite da stavite psa u auto… on siguirno je gladan. Kako tako ljudi mogu…? Možda ne može da je drži u stanu… - zapitali su se oni.


O psu se brine njen vlasnik, Miroslav Jović. Redovno ga hrani i šeta. Kuja zove Dunja i silom prilika morao je da je dovede iz Niša, gde je odrasla u stanu sa porodicom. On sada sa roditeljima živi u garsonjeri od 16 kvadrata i ne može da je drži u stanu, a niko ne želi da je usvoji.

- Stan u Nišu je prodat i morao sam da je dovedem da ne bi završila na borbama pasa. Mi smo je uzeli iz legla i tako je sačuvali. Sada ima tri i po godine. Odrasla je sa decom i obožava ljude. Redovno joj nosim hranu, vodu i šetam je. Živi kao u kući, samo što je u kolima. Kada vidi ljude obraduje se pa skače, a oni i ovako misle da je opasna, posebno kada se zatrči. Miroljubiva je i voli da se igra sa drugim psima u kraju – kazao je on.


Svestan je Miroslav da psu nije mesto u kolima, pa pokušava da je udomi, ali bezuspešno.

- Plašim se da je neko ne prijavi i da je ne uspavaju. Voleo bih da se neko brine o njoj. U azilu u Rakovici rekli su mi da nemaju mesta. Na sve načine pokušavam da nađem nekoga preko veterinara, interneta... Čipovana je i vakcinisana, ali nije sterilisana. Imao sam ponudu samo od jednog čoveka koji traži pitbulove, ali znao sam za šta je traži. Ne želim da ona ide u borbe – dodaje on.


 
Komšinica: Plakala sam kada sam ga ugledala u kolima

Dok je zajedno sa našim reporterima prilazio kolima, na parkingu smo ugledali jednu uznemirenu ženu, koja nas je pitala da li je pas naš.
 
-  Morala sam da dođem da ga pogledam, doživela sam šok kada sam videla kako u kolima spava i ne mogu da se smirim. Plakala sam, žao mi je, a ne znam o čemu se radi niti kako da pomognem. Kada sam videla izmet počela sam da se plašim da se nešto ne dešava... hajde da očistimo zajedno to. Ljudi kad ovo vide misle da je neka frka– kazala je ona.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
Ubavo kutre.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.93
Citat
živi u garsonjeri od 16 kvadrata

Ово ни стварно никад неће бити јасно. Моје купатило има више од 16 квадрата Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Pa kad si vojvodjanski zelenas.....
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.