Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pas odgrizao čoveku deo nosa  (Pročitano 6244 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 


Ma ja se toliko uplasim da krenem da placem  Smile
Ne znam, nisam sigurna da li bih mogla da se pravim agresivna kad sam na smrt preplasena . Smile

Gotago gde ima da se kupi taj sprej?

Ispred moje zgrade ih ima koliko hoces i muka mi je krenuti negde,a i doci kuci ...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
kupi bilo koji AXE dezodorans, efekat je isti, i na pse i na ljude
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung XYZ1004


Ma ja se toliko uplasim da krenem da placem  Smile
Ne znam, nisam sigurna da li bih mogla da se pravim agresivna kad sam na smrt preplasena . Smile

Gotago gde ima da se kupi taj sprej?

Ispred moje zgrade ih ima koliko hoces i muka mi je krenuti negde,a i doci kuci ...

Paaaa....najbolji nacin da se oslobodis nekog straha ili fobije je da se sa njim suocis.
Dakle, kad naidjes na nekog simpaticnog , malenog i miroljubivog pekinezera, ti ga iz sve snage sutni u glavu i scena u kojoj on cvileci i kevcuci bezi od tebe ce ti pomoci da zaboravis taj strah i podici tvoj nivo nasilja i agresija na nivo potreban da se suocis sa lutalicama na odgovarajuci nacin  Smile  Smile

Pa jel u toj tvojoj zgradi ne zive i neki muskarci? Dogovori se sa komsijama da ih rasterate, najurite,....u slucaju nuzde potrujete.
Jebo ja tu ljubav prema zivotinjama, kad se plasis da dolazis kuci i odlazis  Smile   ....naroctio, sto sigurno nisi jedina u zgradi sa takvim problemom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 


Nadam se da se zajebavas za pekinezere  Smile

Ma ne znam nikoga iz zgrade, iskreno niti zelim da se druzim i pozdravljam sa nekim, ali verujem da i ostali imaju isti problem. Katastrofa koliko su ti psi ruzni i prljavi. Smile
Moracu nositi sprej, nema mi druge. Sto se tice socavanja sa strahom u pravu si ali ja se toliko uplasim da mi se odseku nogu ali bukvalno, mada mogla bih da probam da se foliram  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Nadam se da se zajebavas za pekinezere

U pocetku jesam....sad vise nisam siguran  Smile

Citat
Ma ne znam nikoga iz zgrade, iskreno niti zelim da se druzim i pozdravljam sa nekim, ali verujem da i ostali imaju isti problem. Katastrofa koliko su ti psi ruzni i prljavi. Smile
Moracu nositi sprej, nema mi druge. Sto se tice socavanja sa strahom u pravu si ali ja se toliko uplasim da mi se odseku nogu ali bukvalno, mada mogla bih da probam da se foliram 

Onda pozovi gradsku sluzbu predvidjenu za to, izlozi problem na dramatican nacin, reci da licis na Megan Fox  Smile i docice ce.....ukoliko ne dodju ili pocnu nesto da se foliraju i prebacuju nadleznost na drugog, onda kreni da pretis sa novinarima i docice 10000%.....niko ne zeli da mu se ime povlaci po novinama i TV-u zbog par dzukela ispred tvoje zgrade.

Mani sprej, nadji decka i resila si problem...zapravo vise problema koji te muce ces tako resiti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2


Ma ja se toliko uplasim da krenem da placem  Smile
Ne znam, nisam sigurna da li bih mogla da se pravim agresivna kad sam na smrt preplasena . Smile

Gotago gde ima da se kupi taj sprej?

Ispred moje zgrade ih ima koliko hoces i muka mi je krenuti negde,a i doci kuci ...

Ne razumijem, jel hodaju za tobom ti psi, jel te ganjaju i sl?
Oni se osvrcu za ljudima kod kojih nanjuse strah to je opste poznato i jos uvijek nisam srela neku lutalicu koja se nije bojala covjeka koji bi mu zamahnuo rukom ili nogom .. Ocu da kazem da su oni mnogo plasljiviji nego sto se to tebi cini.

Tako da, to sto se bojis na smrt ti samo odmaze i naravno da ce da te njuskaju i snjufkaju
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Citat
Onda pozovi gradsku sluzbu predvidjenu za to, izlozi problem na dramatican nacin, reci da licis na Megan Fox  Smile i docice ce.....ukoliko ne dodju ili pocnu nesto da se foliraju i prebacuju nadleznost na drugog, onda kreni da pretis sa novinarima i docice 10000%.....niko ne zeli da mu se ime povlaci po novinama i TV-u zbog par dzukela ispred tvoje zgrade.

Mani sprej, nadji decka i resila si problem...zapravo vise problema koji te muce ces tako resiti


Pa ne moze decko da me prati i dopraca svaki dan, ne sluze momci samo za to  Smile Smile

Ceso - hodaju za svakim ko prodje tim coskom, evo neki dan sam videla ide zena ispred mene sa kesama i oni skacu na nju i ludacki laju. Ja sam nekoliko puta prosla pored njih i uvek pridju d ame onjuse, mislim ne treba da ti opisujem osecaj kad ih vidim da prilaze i stavrno mislim da mi ne treba ova trauma. Pre par godina su me napali i skakali na mene tako da jos uvek to prozivljavam. A moguce kao sto kazes da osete taj moj strah i zato me njuse, mislim do sada je bilo ok ali ne mora da znaci da me sutra nece ujesti ili nesto drugo.  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Ne znam sta da ti kazem u tom slucaju; jedino da zoves sintore
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Qtek 小米
У јудеолибералном систему, пас има већа права од обичног човека.
Казните човека и помозите псу који је сада под стресом !!!
ЕУ или смрт !
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
 Šta da se kaže. Naravno,sve agresivne pse treba odvojiti sa ulice i ako su nepopravljivo agresivni držati negde ili eutanazija(teško mi je ovo da kažem jer mrzim to)ako nema gde sa njim..  Znate,strašno je ovo što se desilo ali ovo su posledice ljudskog nemara prema životinjama. Koliko ih je samo do sada gadjalo kamenjem ili šutnulo namerno. Deca frustrirana od iz*rkavanja nabedjenih roditelja krenu da mrcvare kučiće(video lično više puta).

Jbm ti i život i sve kad tačno znam kako bih rešavao ove probleme a nemam moći(i nisam jedini).
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.