Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pas odgrizao čoveku deo nosa  (Pročitano 6243 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Zato sto ne mozes da se pitas sta radi drzava a da ti ne pruzis svoj maksimum.

Jbg, smatram da je tvoje da u takvoj situaciji okrenes sinteraj ili komunalnu sluzbu, pa ako nesto urade super, ako ne ti si svoje uradio. Ja tako postupam... sutra da napadne neko dete i nanese mu povrede, ne bih mogao da se ne zapitam da li bi doslo do toga da sam bar probao nesto da uradim.
1.zurio sam na faks kad sam video TO kako kopa
2.to je bilo na drugoj opstini
3.ne znam ni kome bih prijavio,niti na koji broj
4.posle svega sto su uveli da opljackaju narod,posle svih firmi koje su,u saradnji sa bankama,unistili,i iscedili,i natovarili brda novca,mislim da je cistka ulica od lutalica,ili bar njihova kontrola zadnje sto te trutine mogu da urade.ili im mozda i za to treba objasnjenje,kao sto treba uvek da im se crta da je jeftinije obraditi jednu ulicu(uvesti grejanje,popraviti cevi,poplocati) odjednom,nego je tri puta rovariti.
u stvari,zaboravi zadnju recenicu,nije dobar primer,posto se tu ne radi o njihovoj gluposti,vec,naprotiv-o lukavosti,jer im takve akcije i sluze za kradju i muljaze.
kao sto su isto tako mogli da umesto postavljanja onih blesavih tajmera na semafore sirom grada,upotrebe te pare za nesto korisno,kao ovo,ali,naravno,onda raznorazni ne bi imali priliku da se ugrade u taj poslic i izmuzu (jos) nesto za sebe.
« Poslednja izmena: 05. Maj 2010, 18:50:13 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
Ma slazem se, ne prebacujem ti i ne upirem prstom.

Mogao si jedino da okrenes 988, uzmes broj i iz busa ili sa faksa kazes: video sam tu i tu skotnu zenku staforda/pit bula, sta vec bese a vi sada gledajte sta vam je ciniti. Tacka i ti miran i bezbrizan.  Smile

Sa druge strane, ima ljudi koji tu zive, pa bi i oni mogli da se sete da tako nesto urade a ne ti koji si u prolazu.

Problem u nasem drustvu danas je sto svi (pa i ja dosta puta) pomislimo da ce neko drugi nesto da uradi. Pa je tako onaj lik umro u sred NY... odbranio zenu od lopova, ovaj ga izbo nozem 10-ak puta... like je lezao 2h i prolaze ljudi pored njega, pogledaju ka njemu, slikaju ga... i produze. Kada je dosla hitna, bilo je kasno.
« Poslednja izmena: 05. Maj 2010, 18:52:38 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
razumem sta oces da kazes.
Problem u nasem drustvu danas je sto svi (pa i ja dosta puta) pomislimo da ce neko drugi nesto da uradi. Pa je tako onaj lik umro u sred NY... odbranio zenu od lopova, ovaj ga izbo nozem 10-ak puta... like je lezao 2h i prolaze ljudi pored njega, pogledaju ka njemu, slikaju ga... i produze. Kada je dosla hitna, bilo je kasno.
strasno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
Sony 
za svaki slučaj kad vidite psa sagnite se i uzmite neki kamen , ako ima negde u blizini , preventive radi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Strasno za ovog Njujorcanina Smile

Za ovog naseg mogu da kazem da se barem izvukao, mogao je i gore da prodje.Psi lutalice jesu problem svakog od nas i treba ih prijavljivati za hvatanje ali dzaba ako se nadje neko od onih sto vole zivotinje vise od ljudi pa dodje u veterinarsku stanicu i kaze da je to njegov pas pa moraju da tog istog puste da bi ponovo zavrsio na ulici
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
Kada bi se ozbiljno radio svoj posao, ne bi moglo tako.

Dobar dan, pas je vas? Da vidimo dokaz da je vakcinisan? Da je cipovan? Sto je bio na ulici, bez povodca i korpe? Zasto je bio bez nadzora vlasnika, pusten da luta? I dalje ste sigurni da je vas pas? Dobrooo, dajte licnu kartu... u zbiru, kazna sa ove prestupe iznosi xy dinara. Zelite li da platite odmah i ustedite na sudskim troskovima ili zelite plavu kovertu na vrata od strane ljubaznog sluzbenika poste?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
To da.Ali ne ocekujem da ce biti tako kod nas jos 20 godina a mozda i nikad.Sve dok ne naucimo da postujemo neke stvari ili dok nas ne primoraju na to, ne ocekujem da ce se nesto promeniti po ovom pitanju(svaka cast izuzecima)
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
u vezi ovog,tacnije-ovakvih dogadjaja gde niko ne zeli da reaguje-to je donekle danas razumljivo.zasto?
zato sto su ljudi danas svakodnevno meta svakakvih prevara i postali su toliko oprezni da je to sada preraslo u nesto drugo.
ovde verovatno ne bi bilo bas tako,jer iako i mi imamo svakave prevarante,pocev od onih koji prose,i izgledaju ko dronjci,preko onih koji kobajagi prodaju neke sitnice po zimi za male pare,pa sve do onih koji se predstavljaju kao humanitarni radnici za skupljanje para za decu i bolesne,a svima im je zajednicko(prevarantima,ne onima koji zaista nemaju) da zato vrte citave butke love u odeci.
tako da verujem da tek u Njujorku ima svega i svacega,tj-svakakvih prevara,a i kao sto dobro znamo-tamo je svasta moguce,tj-to ume da bude sasvim lud grad,tako da razumem donekle zasto niko nije hteo da stane i pomogne ovome.mislim,da se ne lazemo,jos vekovima ranije je bilo onih koji su bili toliko zli i necasni da glume ranjenike,a onda opljackaju/ubiju/zarobe cestitu osobu koja bi da im pomogne.
takodje,tu je i ona socioloska pojava koja se dogadja u modernom dobu,da se desi da se pri takvim situacijama svako uzdrzava od akcije,ocekivajuci da ce drugi reagovati.pre par godina sam bio citao o tome,i u medjuvremenu jos par puta naleteo na nju u nekim tekstovima.to je,jednostavno,situacija gde se desi da,kada se dogodi nesto,mnogi,ili pak i svi ljudi koji prisustvuju tome,ili budu ocevici,prosto se suzdrze od reagovanja,ocekivajuci da ce drugi reagovati,i na kraju niko ne reaguje,ili reaguje tek kasnije.
i to je,kolko se secam,jedna socioloska pojava koja je relativno skoro "otkrivena",i o kojoj se pise s vremena na vreme.
ali,to je vec sada za drugu temu,i necu da idem dalje u off.mozemo jednom da otvorimo i zasebnu temu o tome,ali,da ne idemoo dublje ovde sad.

inace,meni je bas cudno kako je ovog nesrecnika ker ujeo bas za nos.mislim,zato sto ker obicno oce da ujede za nogu,ili butinu(kao sto je mene jednom ujeo jedan,ali,hvala Bogu,cisto kao upozorenje,samo kroz farmerke,bez probijanja koze i zadrzavanja).
i dobro je sto se nije desila lancana reakcija,tj-sto nisu i ostali posle poceli da ujedaju.
zato je najbolje,kada je vise pasa na jednom mestu,ih se kloniti,jer ma kolko mirni bili,dovoljno je da jedan na sekundu popizdi,i ugrize cisto onako,kao upozorenje,bez probijanja koze,i da se ostali naloze,i pridruze se.zato ja,koji uvek volim da pomazim psa kada mogu(kad nije bas prljav,ili kada nije namrgudjen,ili sta vec(naravno,uvek sam oprezan,i vodim racuna o higijeni,ali,znam i ja da treba da se odviknem toga)),uvek izbegavam grupe pasa,jer znam da u jednom momentu,i to iz milion razloga,mogu da odlepe.
« Poslednja izmena: 05. Maj 2010, 20:15:37 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
I šta čovek da im radi kad ga ovako unakaze,kako bi dobili sočno meso da otrovom za večeru pa neka se posle jave zaštitnici životinja.  Smile



IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.