2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 393 394 396 397 ... 933
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Partizan ~ Vesti iz Humske  (Pročitano 401378 puta)
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Биће шта бити мора. Јеби га. Мали диг'о нос, а и Јокан .........  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
SENEGALCU PUKAO FILM

U Partizanu ne pravdaju potez, ali brane napadača
Đorđević: Ja bih gore postupio da me neko u Africi 90 minuta vređa zbog boje kože. Diara ćuti, Tomić suzdržan

Senegalac Lamin Diara sigurno neće igrati u sredu protiv Bežanije, a da li će za crno-bele biti izgubljen i za predstojeći večiti derbi, znaće se posle odmeravanja kazne što zbog isključenja u Čačku što zbog nesportskog gesta, kada je navijačima Borca pokazivao srednje prste.

Odradio je Diara juče trening, ali nije bio raspoložen za priču sa novinarima.

-Izvinjavam se, ali danas stvarno nemam šta da kažem – kratko je rekao Diara i produžio u svlačionicu.

U Zemunelu je juče bio i sportski direktor Ivan Tomić, ali ni on nije želeo da javno govori o ispadu svog napadača.

-Rano je da pričam, sačekajmo da vidimo kakva će biti kazna pa ćemo se oglasiti kao klub – rekao je Tomić.

Strelac pobedonosnog gola za Partizan, Nenad Đorđević, prevashodno se osvrnuo na ponašanje navijača Borca.

-Ne opravdavam Diarin gest, naravno, ali ga treba shvatiti što nije spreman da priča za novine. Sjajan je momak i sigurno će se narednih dana obratiti. Hteo bih, međutim, da kažem nešto drugo. Naime, siguran sam da bih se i ja poneo tako, ako ne i gore, da igram u Africi i da mi se desi nešto tako! Konstanatno su ga pristalice Borca prozivale 90 minuta i čovek više nije mogao da trpi. Pričao je i sa nama posle meča, pukao mu je film, nije mogao da se suzdrži. Stvarno ih ne razumem. Ako je crnac nije majmun, nije zver! Šta, uostalom, reći o nazovi navijačima koji su oterali i svog igrača jer mu je koža druge boje – kazao je u dahu Đorđević.

Štoper crno-belih je dodao da se Partizanu ovakve stvari ne dešavaju prvi put u Čačku.

-Znaju li ti momci šta je uopšte to rasizam? Ne znaju. Pa šta ako neko ima drugu boju kože. Imali smo i ranije problema, prozivki, ali Pjer Boja je bio hladovina i nije se obazirao, Odita je bio naviknut na takve stvari. Zato, gol koji sam postigao i ovu pobedu, posvećujem Laminu Diari – zaključio je Nenad Đorđević.

TRENER JOKANOVIĆ O GESTU NAPADAČA

RAZUMEM ALI NE BRANIM

Trener crno-belih Slaviša Jokanović nije mogao da nađe reči opravdanja za Diaru, ali sa druge strane određenu dozu razumevanja – da!

-Ne znam kakva će biti kazna, ne znam ima li kartone od ranije. Ne znam još ni šta se tačno dešavalo u onoj gužvi, ali njegov gest ne mogu da opravdam, to je sigurno. Međutim, na neki način nisam baš siguran da se u tom srpskom „gostoprimstvu“ obojeni igrači osećaju normalno! Neću Diaru previše da branim, ali mogu donekle da ga razumem. U svakom slučaju, nije trebalo da napravi to što je napravio – kaže Jokanović.

U ZAJEDNICI ČEKAJU IZVEŠTAJ DELEGATA O INCIDENTIMA

PONOVO RASIZAM U ČAČKU

Zbog rasističkog navijanja u meču sa Partizanom i vređanja napadača Lamina Dijare, Borcu preti kazna od strane disciplinskih organa Zajednice superligaša. Naime, prema rečima generalnog sekretara Miodraga Jankovića samo se čeka izveštaj delegata sa utakmice u Čačku i potvrda onoga što se događalo pa da se Borac nađe pod lupom.

-Mislili smo da su problemi ove vrste iza nas, posebno u Čačku – kaže Janković.

Borac je 2006. godine već kažnjen zbog rasističkog ponašanja svojih navijača, koji su tada vređali napadača njihovog kluba, Majka Tamvanjeru, a nosili su i bele kapuljače po ugledu na američki Kju kluks klan. Borac je tada morao da odigra dve utakmice pred praznim tribinama i da plati 300.000 dinara. U sećanju je i nedavni incident kada su fudbalera iz Gane Solomona Opokua, koji je bio na probi u Borcu, prebili takođe navijača čačanskog kluba. Opoku je zatim napustio Srbiju. Ostalo je, dakle, da se vidi ima li u Zajednici superligaša savesti i hrabrosti da se ovakve pojave eliminišu sa sportskih terena.

- Borac će ubuduće morati da povede računa – ističe Miodrag Janković.

Očekuje se da disciplinski organi brzo reaguju po prispeću izveštaja sa utakmice...

Спорт
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Само храбро, урадили сте и више него што смо очекивали. Нема шта да се изгуби.

PUCALI SU I JAČI OD TAUKERAMIKE

PEKOVIC-NIKOLA_43Partizan Igokea u utorak (20.30 - tv Avala) u Vitoriji igra prvi četvrtfinalni meč Evrolige protiv španskog tima
*Svima je jasno kakav smo uspeh već napravili, ali naše ambicije rastu - kaže Vujošević

* Ni u TOP 16 nije bilo lakog rivala, kamoli sada, Tau je u prednosti, imaju domaći teren, ali to nas neće uplašiti - optimist je Peković

Deset godina Partizan je čekao da dođe u priliku da se ponovo nađe na Fajnal-foru Evrolige. Deset godina su u klubu iz Humske završnicu najjačeg klupskog takmičenja gledali na televiziji, a sada su konačno „porasli“ i stali u red pred vratima raja. Još taj jedan korak našeg šampiona deli od kvarteta najboljih na Starom kontinentu.

Prva četvrtfinalna epizoda je večeras (20.30, TV Avala) u Vitoriji. Crno-beli protiv Taukeramike nemaju šta da izgube, a mnogo dobijaju. Kada su našli recept za Panatinaikos zašto ne bi i za Baskijce.

- Svima je valjda jasno kakav smo uspeh već napravili. Međutim, naše ambicije rastu. Daćemo sve od sebe protiv Taukeramike, iako smo svesni da je to snažan klub, sa kvalitetnom ekipom i sjajnom logističkom podrškom – rekao je trener crno-belih Duško Vujošević neposredno pre nego što je čarter letom JAT sa saigračima otputovao u Vitoriju.

Trofejni stručnjak Partizana naglašava da je TAU posebno opasan na svom terenu.

- Iz tog razloga veliki su favoriti u ovoj seriji. Od igrača očekujem da se ne zadovolje rezultatima koje smo do sada ostvarili. Potrebno je da pokažu još veću ambiciju i naravno da daju sve od sebe. U proteklom delu sezone napravili smo već nekoliko iznenađenja i ne predajemo se pred Taukeramikom.

O španskom predstavniku Vujošević priča u superlativima.

- Na svakoj poziciji imaju po dvojicu kvalitetnih igrača. Imaju dobre strelce, dobar kontranapad i odličan skok. Ipak, i najjači timovi moraju da imaju neku slabost. Spremni smo, motivisani i videćemo kako će se meč završiti – kaže Vujošević.

Gorostasni Slavko Vraneš obećava borbu do poslednjeg daha.

- Više nema krivudanja, idemo samo napred, do Madrida. Sjajno je što smo ekspresno završili seriju sa Cibonom i zadržali odličnu atmosferu. Moramo da budemo pametni, da ne srljamo, jer će sa druge strane biti izuzetno opasan rival. Kako smo igrali do sada, tako će biti i u Vitoriji. Željni smo dokazivanja – ističe Vraneš.

Da u Vitoriju ne putuju kao turisti potvrđuje i Novica Veličković.

- Taukeramika je među najjačim ekipama u Evropi, ali prolaskom u četvrtfinale se ne zadovoljavamo. Nismo bez šanse, pogotovu što nam meč dolazi u dobrom trenutku. TAU predvodi Rakočević, ali pažnju moramo da obratimo i na Planinića, Priđonija, Splitera, Teletovića...

Publika u Vitoriji će na delu videti Nikolu Pekovića, najkorisnijeg evropskog centra.

- Pred nama je težak zadatak. Ni u TOP 16 nije bilo lakog rivala, kamoli sada u četvrtfinalu. Taukeramika je u prednosti, imaju domaći teren, ali to nas neće uplašiti. Nemamo nameru da se predamo tek tako. Moramo da zamisli trenera Vujoševića sprovedemo u delo i uz maksimalnu borbenost možemo da iznenadimo – prognozira Peković.

Rivali pod košem će vam biti vižljasti Spliter i Mekdonald?

- Ni meni ni ostalima neće biti lako. TAU ima iskusne igrače, koji tri godine za redom učestvuju na Fajnal-foru, ali ponavljam da se i mi nešto pitamo. Panatinaikos je bio jači od Španaca, pa smo ih prošli. Ipak, smatram da ekipa iz Vitorije igra bolje od Grča.

DUŠAN KECMAN

ISTO KAO SA PAO

Iskusni Dušan Kecman rekao je da je Taukeramika odličan tim, sa dobrim igračima, dobrim trenerom i prednošću domaćeg terena, što je čini favoritom.

- Mi smo, međutim, u dobrom položaju. Potpuno smo opušteni, nemamo pritisak. Od njih se očekuje da urade nešto važno i plasiraju se na završni turnir. Mi smo u istoj situaciji kao pred TOP 16. Samo treba da damo sve od sebe na terenu i ako odigramo kao što smo igrali protiv Panatinaikosa, možda ćemo i uraditi nešto dobro - rekao je Kecman.

EKIPNA STATISTIKA

84 POENI 77

32.5 SKOKOVI 36.2

14 ASISTENCIJE 12.4

2.5 BLOKADE 2.5

72.2% SL.BACANjA 77.2%

57.5% ŠUT ZA DVA 54%

38.8% TROJKE 32.8%

8.5 OSV.LOPTE 6.1

13 IZG.LOPTE 16.3

IGRAČKA STATISTIKA

Rakočević 14.9 POENI Peković 16.9

Spliter 5.3 SKOKOVI Peković 7.3

Priđoni 4 ASISTENCIJE Palasio 3.3

Spliter 0.8 BLOKADE Vraneš 1.1

Priđoni 93.3% SL.BACANjA Tepić 84.4%

Spliter 64.2% ŠUT ZA DVA Božić 100%

Jasaitis 47.4% TROJKE Božić 47.4%

Priđoni 1.5 OSV.LOPTE Palasio 1.2

Priđoni 2.3 IZG.LOPTE Palasio 3.5

PARTIZAN IGOKEA

Milton Palasio 29 190 plejmejker

Milenko Tepić 20 198 bek

Dušan Kecman 30 197 krilo

Dejan Borovnjak 21 208 k.centar

Uroš Tripković 21 197 bek

Novica Veličković 21 205 k.centar

Nikola Peković 21 210 centar

Čedomir Vitkovac 25 201 krilo

Marko Đurković 20 205 k.centar

Petar Božić 29 197 bek

Strahinja Milošević 22 203 krilo

Slavko Vraneš 24 229 centar

TRENER: Duško Vujošević

TAUKERAMIKA

Pablo PriĐoni 30 193 plejmejker

Ander Garsija 19 192 bek

Igor Rakočević 30 191 plejmejker

Serhi Vidal 27 200 krilo

Zoran Planinić 26 199 bek

Lučo Fernandez 33 202 krilo

Mirza teletović 23 206 krilo

Simas Jasaitis 26 202 krilo

Džejms Singlton 27 203 krilo

Tijago Spliter 23 212 centar

Pit Mikel 30 197 bek

Vil Mekdonald 28 207 centar

TRENER: Neven SPAHIJA

ISTORIJA

1995/96. - KUP SAPORTE

Partizan - Taukeramika 76:80

Taukeramika - Partizan 99:88

2001/02. - EVROLIGA

Taukeramikia - Partizan 80:85

Partizan - Taukeramika 59:65

RASPORED

PRVI MEČEVI

UTORAK - VITORIJA: Taukeramika - Partizan Igokea u 20.30, SIJENA: Montepaski - Fenerbahče Ulker u 20.30, TEL AVIV: Makabi - Barselona u 19.50, MOSKVA: CSKA - Olimpijakos u 18.15.

DRUGI MEČEVI

3. APRIL - BEOGRAD: Partizan Igokea - Taukeramika, ISTANBUL: Fenerbahče Ulker - Montepaski, BARSELONA: Barselona - Makabi, ATINA: Olimpijakos - Makabi.

Eventualne majstorice će biti odigrane 10. aprila na terenima ekipa koji su bili domaćini u prvim mečevima.

FAJNAL-FOR

SVE POZNATO

Fajnal-for najjačeg evropskog klupskog takmičenja će biti održan od od 2. do 4. maja u Madridu.

U polufinalu, prvog dana, sastaće se pobednici četvrtfinalnih duela Montepaski - Fenerbahče Ulker i Makabi - Barselona, odnosno Taukeramika - Partizan i CSKA - Olimpijakos.

SPEC.

Krilni centar crno-belih Dejan Borovnjak danas će u Vitoriji proslaviti 22. rođendan.

RASPRODATE ULAZNICE

IGRAČIMA PO

ČETIRI KARTE

Ulaznice za revanš meča sa španskim predstavnikom, koji će biti odigran u četvrtak u 20 časova, raspordate su juče za manje od pola sata. Na biletarnicama stadiona Partizana pušteno je bilo oko 1.000 karata, što, naravno, nije moglo da zadovolji apetite velikog broja pristalica kluba iz Humske, koji su od nedelje uveče zauzimali pozicije ispred blagajni.

Oni koji po svaku cenu žele da nađu mesto u dvorani Pionir sreću će morati da potraže kod tapkaroša. Za meč sa Panatinaikosom ulaznica je na crnom tržištu vredela do 50 evra. Ukoliko crno-beli slave u Vitoriji, može samo da se nasluti koliko će vredeti "parče papira" za revanš duel.

Koliko je inetresovanje za ovu utakmicu svedoči podatak da je igračima Partizana bilo ograničeno koliko karata mogu da trebuju. Dobili su po samo četiri ulaznice.

Спорт
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
SonyEricsson w700
Mene više brine šta će biti sa Jovetićem nego Dijara...
Umesto Dijare može i Čadikovski...

Dijara je ioanko šarlatan, u prošlom derbiju nas je sjebao kad nije realizovao čistu šansu na 0:1


Samo dodji na derbi i nemas brige....boli nas kurac za napadace dok imamo Nenada Dzordzevicha... Smile Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2008, 23:49:17 od aifel »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Mene više brine šta će biti sa Jovetićem nego Dijara...
Umesto Dijare može i Čadikovski...

Dijara je ioanko šarlatan, u prošlom derbiju nas je sjebao kad nije realizovao čistu šansu na 0:1


Zna se ko nas je sjebao na derbiju. Diarra je mozda bio i najbolji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3015
Zastava N.Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
HTC one
Она чиста шанса на претходном дербију је била Мореире, не Дијаре Smile
IP sačuvana
social share
Čovek postao sam s' njim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
Dijara je imao šansu pre one kada je bila situacija 2 na 1 i kada je Maletić zasrao...

Sam je izašao ispred Ranđelovića, bio je malo iskoso, šutno je sa nekih 15-ak metara i ovaj mu je odbranio...
Isto lepa šansa koja u takvim utakmicama ne sme da se promašuje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Kraljevski Partizan

Ivan Tomić će u sredu otputovati u glavni grad Španije, gde će se sastati sa vodećim ljudima "kraljevskog" kluba. Tema razgovora će biti mladi crnogorski reprezentativac, Stevan Jovetić.
Partizanovo "čudo od deteta" je vrlo blizu prelaska u "galaktikose".
Ivan Tomić je izjavio da će sve obelodaniti kada se vrati iz Madrida.
Pričljiviji je bio Predrag Mijatović, sportski direktor Reala.
"Istina je, vrlo smo zainteresovani za Jovetića. Srešćemo se sa Tomićem ovih dana i popričati o transferu. Želimo da podmladimo tim, i u Jovetiću smo videli pravog dragulja. Siguran sam da će osvojiti publiku" - rekao je popularni Mijat.

Međutim, neće samo o njemu pričati, već i o drugim stvarima.
Naime, biće dogovorena saradnja Reala i Partizana, po kome će, kako stoje stvari, daleko bolje proći "crno-beli". Real ce u Beograd slati igrače koji neće biti u prvom planu trenera Bernarda Šustera. Mijat je, kao i uvek, bio odličan sagovnornik.
"Ukoliko se Partizan plasira u Ligu Šampiona, neće biti nikakvih problema. Poslaćemo neke igrače na pozajmicu u Beograd, na godinu dana, a imaćemo prednost u odnosu na druge evropske klubove, kada su transferi igrača Partizana u pitanju. Pratimo mlađe kategorije i znamo kakve rezultate postižu Partizanovi klinci. Da dodam još nešto. U Partizan neće ići igrači koji su planirani za 3. ligu, odnosno za Real B, već dosta kvalitetniji fudbaleri. Rekao sam vas dosta toga...Možda nisam trebao, ali neka..."

Videćemo kako ce proći ovaj sastanak. Ako se po jutru dan poznaje, Partizan će sledeće sezone imati zaista strašan tim.
Od Gordana Petrića smo dobili informaciju da će se organizovati konferencija za štampu u petak, 4. aprila.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung X 680
Izvor...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Kopirao mi je ortak koji ima pristup na paid deo sportske centrale...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 393 394 396 397 ... 933
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 12 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.