Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:33:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Parovi-krecu uskoro  (Pročitano 6218 puta)
06. Dec 2011, 16:10:16
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
Browser
MSIE8.0
Happy televizija najvljuje novu sezonu Parova. Krecu krajem meseca, a kao moguci ucesnici se po novinama spominju Ekrem Jevric, Miki Jevremovic, Lepa Lukic,Mitar Miric....Hocete li ih pratiti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Ako bude tamo Ekrem...ne da cu da pratim nego ima da umrem pored tv-a sa ukljucenim happy kanalom
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0
mob
Alcatel One Touch Idol X
Citat
Hocete li ih pratiti?

Далеко било, још увек имам паметнија посла од праћења полусвета на телевизији...
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Alcatel One Touch
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Citat
Hocete li ih pratiti?

naravno da ne  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia C5-00
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
nemojte ljudi,k'o boga vas molim  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Citat
Hocete li ih pratiti?

ne znam... mozda ima neki plan da me strpaju u ludnicu.... ne znam...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
HTC Smart
Нисам гледао ни прошли серијал тако да сигурно нећу ни овај. Мало сам прочитао каква су правила и шта се дешава, а и погледао сам једну-две епизоде на самом почетку прошле сезоне и све ми је то деловало веома, веома досадно. Обзиром на малу гледаност не знам како им се уопште све оно исплатило, а поготово ми нису јасни разлози покретања нове сезоне и то са ликовима који су се повлачили од ријалитија до ријалитија. И оно мало интиме што су имали оставили су по фармама, братовима, дворовима... Сморили су и са ријалити емисијама и са истим учесницима. Smiley 1 Smile

Ако некога занима ево неколико текстова о новој сезони.



Ko ulazi u rijaliti "Parovi"?!

Još se vode pregovori u vezi sa učešćem poznatih ličnosti u rijalitiju „Parovi“ TV Hepi, ali smo nezvanično saznali da je produkcija pozvala i bivšeg vaterpolistu Danila Ikodinovića. Doduše, budući da je razveden, postavlja se pitanje ko bi mu pravio društvo, možda nova devojka?
Organizatori su najbliži dogovoru sa Hasanom Dudićem, Lepom Lukić, Zoranom Kalezićem, i da se čeka odgovor Ekrema Jevrića i Goce Tržan.

Osim ko će na kraju i konačno ući u luksuznu vilu, na period od četiri meseca, još nije određeno ni kolika će biti glavna novčana nagrada.
Podsetimo, prošle godine glavnu nagradu od 250.000 evra i titulu „džet set para Srbije“ odneli su karatista Miloš Vuković i njegova devojka manekenka Zorica Dukić.
Uslovi ulaska Goce Tržan u luksuznu vilu Laneta Gutovića ostali su tajna, kao i to da li je ova sveže razvedena žena rešila da pokaže Srbiji sve svoje mane i vrline punih 24 sata, pred okom kamere.

Izvor: S media




Sa kim Lepa Lukić ulazi u "Parove"?!

Pevačica narodne muzike bi, posle učešća u "Velikom bratu" i "Farmi" volela da se oproba i u "Parovima". Kako sam naziv govori, biće joj potreban partner, a već se šuška ko bi to mogao da bude...

Lepa Lukić trebalo bi da u rijaliti "Parovi" uđe sa kolegom, pevačem Zoranom Kalezićem! Njih dvoje su ovih dana pregovarali sa organizatorima a pevačica je za Kurir kratko prokomentarisala:

- Tačno je da sam bila na pregovorima, a bio je i Zoran. Ne mogu vam još ništa precizno reći, ni da li ulazim, ni to da li ću ući sa Zoranom.

Spisak za ovaj šou, koji će početi krajem meseca, polako se popunjava a još jedna poznata dama naći će se u velelepnoj vili.

Izvor: S media




Nastavak "Farme" u "Parovima": Ekrem, Igbala i Vendi pod istim krovom!

Ekrem Jevrić učestvovaće sa suprugom Igbalom u rijalitiju "Parovi", ali kaže - samo ako im organizatori dobro plate. Zvezda Jutjuba potvrđuje da su ga zvali sa TV Hepi, ali tek pošto je "iz kompjutera" saznao da će se pojaviti u tom šouu. "Nije mi jasno kako to pišu na kompjuter da ću da idem, a ja se nisam čuo. Zvao me je tek juče neki čovek iz Beograda. Ja sam mu rekao da imam koncerte i da nastupam za Krismas u Juta. Igbala je za to, rekla je da hoće. Samo ako nam dobro plate", rekao je Ekrem za "Vijesti", i dodao da bi u šouu voleo da bude i Vesna Vukelić Vendi, zbog koje mu je, nakon učešća u "Farmi", brak bio u krizi. "U taj rijaliti ćemo ja i Igbala i Vendi. Ona će da nam se meša u brak, mi ćemo da se svađamo malo i da se mirimo. I tako da pravimo šou", rekao je Jevrić.

Izvor: Svet




Goca Tržan: Ušla bih u Parove za 100.000 evra

Odlučni da nova sezona Parova pokaže sav sjaj, ali i svađe džet seta u Srbiji, produkcija teelvizije Happy, daje sve od sebe, da u luksuznoj vili Laneta Gutovića ugosti poznate ličnosti, a producenti ovog rijalitija pregovaraju sa Gocom Tržan koja bi trebalo da bude jedna od novih stanarki luksuzne vile.

Prema nekim informacijama, o ulasku u rijaliti Parovi, gde će živeti kao bubrezi u loju, razgovaralo se i sa Gocom Tržan, ali uslovi ulaska ove pevačice ostali su tajna, kao i to da li se ova sveže razvedena žena rešila da pokaže Srbiji sve svoje mane i vrline punih 24 sata, pred okom kamere.

Uzevši u obzir da je Tržanka u vezi sa 14 godina mlađim momkom, postavlja se pitanje, da li bi sa novim dečkom ušla u rijaliti.

- Razgovarali smo sa mnogim poznatim ličnostima, ko ulazi u rijaliti, i dalje je tajna, ali je sigurno da će gledaoci biti oduševljeni izborom – kažu u produkciji televizije Happy.

Iako si iz produkcije rijalitija Parovi na TV Happy otkrili da sa pop pevačicom Gocom Tržan pregovaraju o njenom eventulanom učešću u ovom programu, temperamentna dama tvrdi da bi se pojavila u Parovim samo za ogroman honorar.

-Jedini rijaliti koji mi je zanimljiv je Survivor i sebi sam ispunila želju o učešće u tom programu. U Parove bih možda ušla za 100.000 evra i to sa najbolji drugom – kaže Goca ekskluzivno za Story.rs.

Izvor: Story
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:33:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.