Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:37:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Parenje mačaka  (Pročitano 1674 puta)
10. Jul 2012, 19:03:20
Pocetnik


gagus babaus labus

Zodijak
Pol
Poruke 12
Browser
Mozilla Firefox 14.0
Znači moj inetres je da nađem ženku za parenje za mog mačka.

Ponosna sam vlasnica jednog jako aristokratskog, umiljatog, neverovatno lepog macka Domina. Star je 1,5 godine (rodjen 26.12.2010). On je cistokrvni muzjak pasmine SVETI BIRMAN. Ima predivne PLAVE OCI i karamelno-cokoladnu nijansu preliva krzna u belo i naravno savrsene bele rukavice.

Ima odlicne genove, ne markira, piski po stanu (velika redkost kot muzjaka) kad se tera, prva klasa! Vakcinisan redovno + protiv besnila, savrseno zdrav, hranjen da science plan i organskom macjom hranom...
Mnogo poznatih javnih licnosti ima ovu vrstu - Ozzy Osbourne, Shakira itd. Mace su prosto legendarne - postoji jako lepa legenda o njima - u njima je duh svestenika. Poreklom su iz danasnog Mnjanmara - Burme. Evo jedna emisija o birmanima na ANIMAL PLANETS CATS 101.
http://www.youtube.com/watch?v=TG3hVInD8Wc

Domino nije sterilisan i ukoliko imate zenku (birmanka, persika itd.) koja se tera i zdrava je
slobodno me kontaktirajte ako zelite pariti i imati prelepe macice. Posaljite mi prvatnu poruku ako ste zainetresirani..






Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora cg_ac (Vreme: 10. Jul 2012, 19:14:11)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Svaki sledeci debilni post ce rezultirati udaljavanjem sa foruma.
Prebacujem temu u oglase.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


gagus babaus labus

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0
Hvala administratoru na brzom urigiranju. Smiley

Rase mace su vizuelno nesto posebno. Nemaju isti nagon i divljost kao obicne mace koje u proseku zive 2 godine na ulici, nevakcinisane koje na kraju na zalost povoze ili ih otruju. Ja volim sve mace i mnogima sam nasla dom. Imala sam i sam macke sa ulice tigraste, mesane, ali su bile jako loseg zdravlja i brzo su uginule. Ovo je moja peta maca i prva rasna, jako me je fasinirala njegova lepota. Mogu da gledam ga satima kolko je lep Wink

Ova moze da dozivi i do 20 godina ako se lepo cuva i hrani. Niko ne moze da kaze da je ruzan bas i uvek se je lepota cenila u svim aspektima zivota. Jer svi vole da jebu dobru pic*u zar nije to tako?. I one se skuplje nego obicne, sve je to zivot... Nisam ja izmislila sponzoruse...

Sveti birman je malo skuplja maca ali ne nesto mnogo od obicnih. Isto ih treba hraniti, vakcinisati, voziti veterinaru. Isto trebaju ljubav, paznju, mazenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:37:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.