Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:34:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: par policijskih  (Pročitano 3069 puta)
15. Dec 2006, 13:38:43
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10352
Zastava Bistua Nuoa, BiH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Kako policajac učini muhu ljubomornom?
Zatvori je u staklenku i liže govno.

Ušao policajac u tramvaj i kaže kondukteru "Dvije karte, molim". Pita ga kondukter "Zašto vam trebaju dvije karte". Policajac: "Pa, ako jednu izgubim, da imam rezervnu". Opet ga kondukter pita "A što ako izgubite i rezervnu?" Policajac odgovara: "Imam pokaznu".


Što se čuje kad pandur padne u vodu? - Glup!


Što se dogodi kad nazovete 29? - Dotrče policajci unatraške


Ide murjak ulicom i naiđe na pingvina. Nije bio siguran šta da radi u takvoj situaciji, pa ga privede u stanicu.
"Što ti je to?" upita ga komandir.
"Pingvin" odgovori murjak.
"Pa što ga ne vodiš u zoološki vrt, idiote?"
Kasnije tog dana, vraćajući se kući, komandir ponovo naleti na murjaka i pingvina.
"Pa zar ti nisam rekao da ga vodiš u zoološki vrt?" - zagalami iznenađeni komandir.
"Pa bili smo tamo skoro cijelo poslijepodne, sad idemo u kino" reče murjak.



Kad je Policajac mudar? - Kad na muda istetovira `r`!




Kako se policajac ugušio?
- Pojeo žumamjak iz kinder jajeta!




Kartaju dva policajca. Kaže jedan "šah", a drugi mu
na to reče: "Šta ti je budalo jedna, ne igramo domino."






Kuca plavuša po stupu javne rasvjete. Naiđe policajac i pita ju zašto kuca po stupu, a ona mu odgovori: "Tražim stan, a ovdje piše da se iznajmljuje"
Policajac: "Pokucajte još jednom, gori im svijetlo, doma su."
IP sačuvana
social share
Robijaši NK ČELIK Zenica
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10352
Zastava Bistua Nuoa, BiH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Šeću dva policajca psa ulicom i jedan se odjednom sagne i digne psu rep i gleda mu u šupak. Na to će drugi: "Vrane, Vrane, šta radiš, šta će ljudi reći". A on mu na to: "Ma evo sad je jedan čovijek prošao i kaže: gle, ide pas s dva šupka!"



Zašto dva policajca idu u patrolu? - Jedan zna čitati, a drugi pisati.



Šetaju dva policajca ulicom kad jedan kaže: "Vidi mrtav golub!"
A drugi pogleda u zrak i kaže: "Gdje?"





Došao policajac kući, te pokazuje svojoj ženi govno na dlanu i hvali se: "Vidi u što sam zamalo ugazio da nisam bio oprezan!"





Ulazi starica u tramvaj i zamoli mladića koji sjedi da joj ustupi mjesto. -Puši kurac stara, odgovara mladić. Na to se prodere policajac koji je stajao u blizini: -Paz´ da ti ja neb´ popušio!




Uvedena je dodatna škola za policajce. Na satu književnosti profesor reče: -Da ponovimo, tko je napisao roman "Starac i more"? Svi šute. Upita jednog: -Reci ti. -Nisam ja! Upita drugog. -Nisam ja! Tako trećeg i redom. Naljuti se, izađe iz razreda i ode pravo zapovjedniku. -Ne mogu više raditi u vašoj školi, ponavljam gradivo, i nitko mi ne zna
odgovoriti, tko je napisao roman "Starac i more", samo govore "Nisam ja", "Nisam ja"... Na to će zapovjednik: -Druže učitelju, pa možda stvarno i nisu napisali..
IP sačuvana
social share
Robijaši NK ČELIK Zenica
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10352
Zastava Bistua Nuoa, BiH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Puhne vjetar i otpuhne panduru kapu. On potrči, dohvati je, krene da je stavlja na glavu i protestno kaže: -Nabijem te na kurac!




Kako pandur promućka jogurt? Popije ga pa skače





Vozi se pandur autobusom nizbrdo i odjedanput autobus naglo zakoči, a jedna debela žena po panduru, pandur se diže i trese, a debela će na to: -Oprostite policajče, inercija. -Drago mi je, ja sam Mate - odgovori pandur.





Dva teenagera voze se tramvajem. Pita jedan drugog: "Jel' znaš kakva je razlika između policajca i majmuna?" No, iza njih je stajao policajac kojem se to nije dopalo, te je uhvatio malog za ruku, te će ljutito: "Ha, mali, kakva, kakva?" Nato će mali, sav uplašen: "Joj, nikakva, gospodine, nikakva." Policajac na kraju kaže: "I ja mislim da je nikakva!"





Šeće se policajac ulicom kad nešto šušne iza grma. 'Ko je to tamo veli policajac. Žan Klod Van Dam začuje se iz grma. Ajmo sva četvorica van!!!




Što kaže policajac kad vidi na cesti koru od banane? U jebote, opet ću se razbiti!




Došla komisija sa sveučilišta da se upozna sa metodikom nastave u policijskoj školi. No začuđeni zastanu pred kavezima u kojima su bili policajci, a u drugima Njemački ovčari. - Pa zašto držite vaše kolege u ovim kavezima?- upita komisija. - A, pa da nebi prepisivali od pasa




Idu dva murjaka i naiđu na govno. Pazi, vikne jedan, ovo je možda govno! - Ma nije valjda... - Ma je sigurno ! - Daj probaj, možda i nije. - Hmmm, ima miris, ali je okus po čevapima. - Mljac.., nisi u pravu miriši po gulašu, al' je okus po govnu. - Ipak je to govno, majku mu... - U jebote, dobro da nismo ugazili...



Zašto policajci sjede u prvom redu kada gledaju akcijski film?
Da mogu skupljati čahure!




Ulazi policajac u knjižaru i čuje kako se kupac i prodavač svađaju. "Ja sam policajac, zašto se svađate?" "Ovaj traži bilježnicu s krugovima", kaže prodavač. Primi policajac čovjeka za uho i izbaci iz knjižare sa riječima: "Marš budalo nepismena, tko je vidio bilježnicu s krugovima!" "Hvala, hvala, što će te vi?", upita prodavač. "Dajte mi globus Hrvatske za treći razred."





Kako se policajac udvara apotekarki? "Ja ću popiti jedan aspirin, što ćeš ti?"





Izgubio policajac pendek i tako on luta uokolo i pita dobre ljude, je li netko našao njegov pendrek. Nato mu priđe čovjek, pokaže mu pendrek i upita ga je li njegov. Policajac kaže: "Ne, ja sam svog izgubio."
IP sačuvana
social share
Robijaši NK ČELIK Zenica
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson k750i
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


disconnected from server !

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 644
Zastava Somewhere on the Net..
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia N95 8GB
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
O_o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia onaj veliki
 Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 30710
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар помеѓу народите - Гоце Делчев, Македонски револуционер

Свеста и чувството дека сум Македонец треба да стојат повисоко од се друго на светов - Крсте Петков Мисирков, Македонски просветител

 


Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 299
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone
 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia e72 + 6630
 Smile
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:34:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.