Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pancevo ~ Užas koji još uvek niko ne rešava  (Pročitano 19190 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 166
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson k608i

Опет!? Данас.
Стварно ужас.
Рече ми другарица из Панчева, они кад дожу у Београд к'о да су отишли на Златибор. Црњак Smiley 1
Мислим, да није жалосно можда би било смешно...

Delimicno je u pravu,mnogo je bolje kada si negde gde mozes normalno da dises,tako da je drugacije u Beogradu nama Pancevcima...Ali ne uvek naravno,nije ovo zagadjen grad svakog dana Smile
Stavise,danas je bilo malo bolje..Nadam se da ce tako i ostati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson k700i
Stvarno strasno,u tom gradu sam sluzio vojsku dva meseca i stalno sam se pitao:

"Kako li je tek ljudima koji tu stalno zive..." ,a jos sam ja imao i gas masku!

« Poslednja izmena: 09. Feb 2007, 02:14:39 od Doberman34 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 166
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson k608i
Strasno,sta drugo da kazem.. Smiley 1 Prica se da ce da ugrade filtere.Pitam se da li opet nam daju laznu nadu ili ce stvarno to da urade Smile
« Poslednja izmena: 09. Feb 2007, 12:32:58 od Dark Lady. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jebem li vam majku svima u pičku pederi iz jebene vlade ove usrane srbije...Evo dana je 07.02.2007, u 09.35 (pre pola sata) su oglase ne opet sirene za hemijsku opasnost, benzen je 118 micro g. po m3....Dokle VIŠEEEEE???????????? Ne sme ga uopste biti u vazduhu, evropske norme za kritične situacije su max 10micro g. !!!!
I buljavi peder Popović koji dolazi iz vlade i govori javno na TV PA da to nije nista, uporedjuje grad od 100K stanovnika sa ulicom 29.novembra u najgorem spicu....pa njega treba ubiti , nista vise! izgovori kao "To je od saobracaja" ! JBT!! Dosao sam pre neko vece, kad je to izjavio, iz bg-a u pa....u 22.00 , ljudi nema na ulicam,bukvalno ni da nema saobracaja jer su vec bile na snazi sirene za hemijsku opasnost! I koga on laze mater mu jbm buljavu!
Povecana obolelost or kancerogenih bolesti za 100% u prethodnih 5-6 godina...Pančevo pa čak i Vršac...juznoboantski regio...Ja licno znam 3-4 ljudi, koji su za nampunih mesec dana umrli od raka....od trenutka kada je bio otkriven...(nepusaci ,normalni gradjani).

A da ne govorimo kakve posledice ce se tek osetiti za 10ak godina ili ne daj boze u generacijama koje dolaze i njihovim potomstvima...

Ljudi pa dokle vise!!!!
Скокни до Златибора или бар Авале. Јако добро утичу на нерве, смирићеш се!

Pa zar treba ceo grad da "skokne do avale ili zlatibora" na ceo zivot ??
Jebem ti srbiju u kojoj mi zivimo !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Сами сте криви за своје стање(Панчевци). После прве сирене за опасност сте сви требали да устанете против загађивача у свом граду. Гледао сам на ТВ да је организована блокада рафинерије,  позиву организатора се одазвало једва 20 људи. И како онда мислите да нешто промените на боље?! Нико вам неће помоћи, зато сами узмите проблем у своје руке. Иако сам  из Београда  радо би се одазвао на сваку вашу акцију. Зато сви на улице у борбу за здравију средину у којој живите!!!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Kome ne odgovara neka ide da zivi u selu....
« Poslednja izmena: 20. Feb 2007, 04:35:14 od cosmic_girl »
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Siemens 
Kome ne odgovara neka ide da zivi u selu....
Misliš da ako živiš na selu niće da te stigne zagađenje iz Pančeva , možda ako je to selo nekde u sibiru ali će te tamo zakačiti neki drugi zagađivač. Ajde da ti dam jednu informaciju , 99 kada su nato snage pogodile rezervoar VCM  u Petrohemiji  , izmerenu su povećane koncetracije istog u Finskoj Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
nemas ti pojma,moj tata radi u Petrohimiji,i zivimo 10km od iste Smile,i onda dodjes ti i pametujes mi,jer ne verujem da si ti za vreme bombardovanja gledao crni ogromni dim koji je huljao iz rafinerije danima.
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Siemens 
nemas ti pojma,moj tata radi u Petrohimiji,i zivimo 10km od iste Smile,i onda dodjes ti i pametujes mi,jer ne verujem da si ti za vreme bombardovanja gledao crni ogromni dim koji je huljao iz rafinerije danima.
Tvoj tata je moj kolega , i ja radim u istoj toj prokletoj fabrici skoro 20 godina . I ja živim pored same  fabrike , rafinerijski dimnjaci su  mi tako reći enterijer dvorišta , 99 ne samo da sam gledao , nego sam i učestvovao u gašenju svih tih incidenata kako u Petrohemiji tako i u Azotari i Rafineriji , i pošto mi je to struka  najbolje sam upućen u svu tu tešku hemiju koja se javlja  u svim tim fabrikama.  Prosto mi je žao što je 99 nisu komplet uništili  .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Meni je samo zao sto nisam rodjena u nekoj drugoj drzavi,od ove mi je muka Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.