Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:02:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pale-najveca selendra ovog sveta  (Pročitano 16522 puta)
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Citat
Ako je razvijeno bolje od 90 posto gradova,ja se kao SRBIn stidim i odricem republike srpke.

Jak si mi ti onda Srbin... Smiley 1
jbg nemoj da mi citiras samo pola recenice kad nisam dovrsio misao,jer se onda pogresno protumaci ono sto sam napisao..
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Ponavljam pitanje:Sta je tamo tacno razvijeno ili razvijenije od drugih gradova kao sto navodite?I nemojte da me citirate deo koji vama odgovara jer onda pogresno ljudi tumace ono st sam napisao! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Kao sto vec znamo pale su bivsa prestonica republike srpske,medjutim tamo je trenutno nezapamcena beda i glad,ljudi gladuju na ulicama,gore nego u srebrenici,posleratno stanje,ukratko uzas..Ima samo jedna diskoteka,jedan bazen,jedno kosarkasko igraliste,jedna osnovna i jedna srednja skola...Beda i propast ukratko...Ako je neko bio "tamo" ili ako neko zivi nek ostavi komentar....
Mora da si se informisao sa nekog muslimanskog sajta. Cim im spomenes Paljanje, dobiju blago povisenje dijastolnog pritiska.... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Kao sto vec znamo pale su bivsa prestonica republike srpske,medjutim tamo je trenutno nezapamcena beda i glad,ljudi gladuju na ulicama,gore nego u srebrenici,posleratno stanje,ukratko uzas..Ima samo jedna diskoteka,jedan bazen,jedno kosarkasko igraliste,jedna osnovna i jedna srednja skola...Beda i propast ukratko...Ako je neko bio "tamo" ili ako neko zivi nek ostavi komentar....
Mora da si se informisao sa nekog muslimanskog sajta. Cim im spomenes Paljanje, dobiju blago povisenje dijastolnog pritiska.... Smile
Jeb*s me u dlak*vo d*pe slazem se sa ovim!!!Mada jbg kao sto vec navodim 75 posto toga sto sam naveo nije ni iz kog clanka.Bio sam tamo 2 meseca a inace idem 10 puta godisnje.Cista sala je u pitanju al ima malo toga i istine.Mene golica ono pitanje po kome je pale razvijenije od 90 posto drugih gradova sto je meni totalno apsurdno.Tamo sam maltene odrastao a bio sam i u ostalim gradovima tako da...Jos cekam odgovor..
« Poslednja izmena: 04. Sep 2007, 23:14:18 od MikiPreic »
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Kao sto vec znamo pale su bivsa prestonica republike srpske,medjutim tamo je trenutno nezapamcena beda i glad,ljudi gladuju na ulicama,gore nego u srebrenici,posleratno stanje,ukratko uzas..Ima samo jedna diskoteka,jedan bazen,jedno kosarkasko igraliste,jedna osnovna i jedna srednja skola...Beda i propast ukratko...Ako je neko bio "tamo" ili ako neko zivi nek ostavi komentar....
Mora da si se informisao sa nekog muslimanskog sajta. Cim im spomenes Paljanje, dobiju blago povisenje dijastolnog pritiska.... Smile
Jeb*s me u dlak*vo d*pe slazem se sa ovim!!!Mada jbg kao sto vec navodim 75 posto toga sto sam naveo nije ni iz kog clanka.Bio sam tamo 2 meseca a inace idem 10 puta godisnje.Cista sala je u pitanju al ima malo toga i istine.Mene golica ono pitanje po kome je pale razvijenije od 90 posto drugih gradova sto je meni totalno apsurdno.Tamo sam maltene odrastao a bio sam i u ostalim gradovima tako da...Jos cekam odgovor..
Druze, kad si bio u Palama zadnji put ? 1995. ? Pale su danas bukvalno grad mladosti. Pravni, filozofski , ekonomski fakulteti. Osnovna skola sa 1500 daka i jos se gradi jedna, srednja sa istim brojem. U Palama se mnogo bolje zivi nego u ostatku Republike. Pa Pale su centar zimskog turizma, covjece !!!! Jahorina je pred nosom.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Kao sto vec znamo pale su bivsa prestonica republike srpske,medjutim tamo je trenutno nezapamcena beda i glad,ljudi gladuju na ulicama,gore nego u srebrenici,posleratno stanje,ukratko uzas..Ima samo jedna diskoteka,jedan bazen,jedno kosarkasko igraliste,jedna osnovna i jedna srednja skola...Beda i propast ukratko...Ako je neko bio "tamo" ili ako neko zivi nek ostavi komentar....
Mora da si se informisao sa nekog muslimanskog sajta. Cim im spomenes Paljanje, dobiju blago povisenje dijastolnog pritiska.... Smile
Jeb*s me u dlak*vo d*pe slazem se sa ovim!!!Mada jbg kao sto vec navodim 75 posto toga sto sam naveo nije ni iz kog clanka.Bio sam tamo 2 meseca a inace idem 10 puta godisnje.Cista sala je u pitanju al ima malo toga i istine.Mene golica ono pitanje po kome je pale razvijenije od 90 posto drugih gradova sto je meni totalno apsurdno.Tamo sam maltene odrastao a bio sam i u ostalim gradovima tako da...Jos cekam odgovor..
Druze, kad si bio u Palama zadnji put ? 1995. ? Pale su danas bukvalno grad mladosti. Pravni, filozofski , ekonomski fakulteti. Osnovna skola sa 1500 daka i jos se gradi jedna, srednja sa istim brojem. U Palama se mnogo bolje zivi nego u ostatku Republike. Pa Pale su centar zimskog turizma, covjece !!!! Jahorina je pred nosom.
Zadnj put sam bio pre 4 dana,ucestvovao sam i na turniru ja(fucker),kostic i bobo.Ne znam da li njih znas al znas filipovog brata stefana.Inace zvali smo se kaffe pinky!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


*****PARTIZAN*****

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 413
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson k530i
Kao sto vec znamo pale su bivsa prestonica republike srpske,medjutim tamo je trenutno nezapamcena beda i glad,ljudi gladuju na ulicama,gore nego u srebrenici,posleratno stanje,ukratko uzas..Ima samo jedna diskoteka,jedan bazen,jedno kosarkasko igraliste,jedna osnovna i jedna srednja skola...Beda i propast ukratko...Ako je neko bio "tamo" ili ako neko zivi nek ostavi komentar....
Mora da si se informisao sa nekog muslimanskog sajta. Cim im spomenes Paljanje, dobiju blago povisenje dijastolnog pritiska.... Smile
Jeb*s me u dlak*vo d*pe slazem se sa ovim!!!Mada jbg kao sto vec navodim 75 posto toga sto sam naveo nije ni iz kog clanka.Bio sam tamo 2 meseca a inace idem 10 puta godisnje.Cista sala je u pitanju al ima malo toga i istine.Mene golica ono pitanje po kome je pale razvijenije od 90 posto drugih gradova sto je meni totalno apsurdno.Tamo sam maltene odrastao a bio sam i u ostalim gradovima tako da...Jos cekam odgovor..
Druze, kad si bio u Palama zadnji put ? 1995. ? Pale su danas bukvalno grad mladosti. Pravni, filozofski , ekonomski fakulteti. Osnovna skola sa 1500 daka i jos se gradi jedna, srednja sa istim brojem. U Palama se mnogo bolje zivi nego u ostatku Republike. Pa Pale su centar zimskog turizma, covjece !!!! Jahorina je pred nosom.

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
‘’You’ve got to ask yourself one question.   Do I feel lucky! Well, do ya, punk?’’


Mi volimo,
I bodrimo,
Samo jedan klub na svetu celom.

I pevamo,
Svaki dan:
Samo napred PARTIZAN !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
"U gradovima mozete naci elegantne ljude. U provinciji mozete naici na ljude od karaktera"
                                                                                                                               Balzak
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


*****PARTIZAN*****

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 413
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson k530i
"U gradovima mozete naci elegantne ljude. U provinciji mozete naici na ljude od karaktera"
                                                                                                                               Balzak

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
‘’You’ve got to ask yourself one question.   Do I feel lucky! Well, do ya, punk?’’


Mi volimo,
I bodrimo,
Samo jedan klub na svetu celom.

I pevamo,
Svaki dan:
Samo napred PARTIZAN !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Dobro malo sam se salio,al stvarno sad,ja sam tamo odrastao i znam da je ono jedno od etnick najcistijih gbradova tj. nema balija.Al zasto je ono razvijeno nije mi jasno.Popara Nemanja odakle se mi znamo posto mi je to reko stefan.
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:02:36
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.