Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pad radikala, demokratske snage jačaju(srbija se budi)  (Pročitano 5753 puta)
Clan u razvoju


RoDjEn LoSh

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia 6600
 Smile Pilece pamcenje? Secas li se obecanja dosa vec pomenutih gore? Secas li se Kolesara i Janusevica? Secas li se Dosovih sastanaka sa zemunskim klanom? Secas li se Labusovih dogovora sa Eriksonom? Secas li se podkupljivanja ViceGuvernera? Secas li se SVEGA? Pa kako se ne secas da je SRS usao u vladu za vreme neposredne ratne opasnosti? Ili hoces da kazes da je sve jedno sta je ISTINA i da se vazi samo ono sto NEKI misle da je istina?  Smile

Sto se tice AGENCIJA za ispitivanje javnog mjenja sa uzorkom od 1000-2000 ljudi telefonom  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 02. Avg 2006, 13:45:55 od W1lD »
IP sačuvana
social share
Rodjen LOSh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Smile Pilece pamcenje? Secas li se obecanja dosa vec pomenutih gore? Secas li se Kolesara i Janusevica? Secas li se Dosovih sastanaka sa zemunskim klanom? Secas li se Labusovih dogovora sa Eriksonom? Secas li se podkupljivanja ViceGuvernera? Secas li se SVEGA? Pa kako se ne secas da je SRS usao u vladu za vreme neposredne ratne opasnosti? Ili hoces da kazes da je sve jedno sta je ISTINA i da se vazi samo ono sto NEKI misle da je istina? Smile

Sto se tice AGENCIJA za ispitivanje javnog mjenja sa uzorkom od 1000-2000 ljudi telefonom Smile Smile Smile

Potkupljivanja..nema slova `d`..Viceguverner..jedna rec..gde nadje to veliko G...Ili planirate da ukidate gramatiku ako dodjete na vlast? 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


RoDjEn LoSh

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia 6600
Smile Pilece pamcenje? Secas li se obecanja dosa vec pomenutih gore? Secas li se Kolesara i Janusevica? Secas li se Dosovih sastanaka sa zemunskim klanom? Secas li se Labusovih dogovora sa Eriksonom? Secas li se podkupljivanja ViceGuvernera? Secas li se SVEGA? Pa kako se ne secas da je SRS usao u vladu za vreme neposredne ratne opasnosti? Ili hoces da kazes da je sve jedno sta je ISTINA i da se vazi samo ono sto NEKI misle da je istina? Smile

Sto se tice AGENCIJA za ispitivanje javnog mjenja sa uzorkom od 1000-2000 ljudi telefonom Smile Smile Smile

Potkupljivanja..nema slova `d`..Viceguverner..jedna rec..gde nadje to veliko G...Ili planirate da ukidate gramatiku ako dodjete na vlast? 


Ok LektorE  Smile Nego, more, imash li ti josh nekih argumenata? Ako ti smeta gramatika vidi sa Veljom Iliccem ili Vukom Drashkoviccem sta imaju da kazu o tome (prvi na srpskom a drugi na engleskom). A oko dolaska na vlast... Mene tesko da ce neko da izabere... Ako mislish na SRS...  Smile Pa nemislis valjda da su mene ovlastili da na burek forumu pishem u njihovo ime???  Smile

Nas (valjda i sebe smatrass pripadnikom ovog naroda?) problem je sto se mnoooogo prepiremo izmedju sebe kao da smo ti i ja na vlasti, a oni gore uzzivaju blagodeti politikanstva. Kad bi manje paznje obracali na to sta je bilo i sta je minimum oko koga mogu sve stranke da se slozze... Gde bi nam bio kraj.

Zanimljivo bi bilo i kad se ne bi poistovecjivali sa [glow=red,2,300]liderima[/glow] stranaka. Ja ovde predstavljam samo sebe i svoje missljenje, nista vishe. Ako imas neki argument da promenish moje misljen i da me "izvedess" na pravi put... bicu ti zahvalan, ali ako ti smeta sto ja [glow=red,2,300]mislim[/glow] onda mi je jasno kakvu demokratiju nuds.  Smile
IP sačuvana
social share
Rodjen LOSh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Evo kako vladaju dosovci i na sta vas asocira rec afera ...

1. Na seksualni skandal Obradović;
2. Na ubistvo Gavrilovića;
3. Na čudni diskontinuitet posle otmice Miškovića;
4. Na sukobe zbog hapšenja Slobodana Milosevića;
5. Na sporove oko otmice Slobodana Miloševića i njegovog “vidovdanskog izručenja”;
6. Na hapšenje Braće Banović i pobunu “crvenih beretki”;
7. Na američku špijunčinu Davinića i ŠPIJUNSKI satelit
8. Na neovlašćeno fotografisanje;
9. Na plahovitost Obrena Joksimovica;
10. Na volej i rečnik Velje Ilica;
11. Na duvansku aferu;
12. Na avion Caneta Subotica;
13. Na “solunsku” kradju skupštinskih glasova;
14. Na trgovinu mandatima;
15. Na “savetovanje” pri prodaji cementara;
16. Na “Čedinu zebru” s privremenom rekonstrukcijom Ulice kralja Milana;
17. Na mali damski pištolj zvani Crna dama, ne za ministra vec za suprugu;
18. Na “trgovački” pomor ptica u prisustvu vlasti;
19. Na špijuniranje Maršićaninovog ljubavnog života,
20. Na intrige o emocionalnom životu Bože Gulikože Djelića;
21. Na novogodišnji doček u Dubaiju;
22. Na tzv. prepravku Titovog aviona;
23. Na Delimustafića;
24. Na savetnike;
25. Na linč Čede Čupe na televiziji Pink;
26. Na ostavke u vladinom Savetu za borbu protiv korupcije i “vrapce koji se tuku u prašini”;
27. Na tužbe Bebe Popovića;
28. Na “protestni odmor” ministra policije;
29. Na Čumeta, zašticenog svedoka;
30. Na Mikelića, Legijinog savetnika za privatizaciju 300 preduzeća;
31. Na hapšenje špijuna Perišića u motelu “Šarić”;
32. Na prisluškivanja i elektronska praćenja;
33. Na tzv. upad u Biro za komunikacije;
34. Na trgovinu oružjem i SDPR;
35. Na smenu generala Pavkovica;
36. Na relaciju Čanak–Opačić povezanu sa skandalom oko tendera
u Novom Sadu,
37. O DOSmanlijama gostima u Šilerovoj;
38. O posetama u CZ-u u organizaciji Čede Šmrka (Jovanovića);
39. Na Radiodifuzni savet;
40. Na firmu ministarke Rašeta - Vukosavljević;
41. Na džip Ministarstva poljoprivrede - ubistvo devojke iz obesti,
42. Na karusel trgovinu šećerom i DS mezimca Koleta;
43. Na sejšelske racune, Kolesar...
44. Na maršalski konto...Janjušević...
45. Na Difens roud i Čumetovo ''asvaltiranje'' Srbije !!!
46. Na ''opremanje'' Aerodroma Beograd u DOSmanlijskoj režiji i po ceni
fikusa od 10.000 dinara i običnih kafenih kašičica od 800 dindži !!!
47. Na Jelašića vilu Ravijojlu
48. Na aferu ''Knjaz Miloš''
49. Na aferu ''ERIKSON''
50. Na bestidnu priču ''Nacionalna štedionica'' ???
51. Na Kumove i trgovinu strujom ???

OD 5. oktobra do 2005. godine, samo vrh ledenog brega.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
A moze li da se nabroje od 93 do 2000 bas bi volio da vidim taj spisak....
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I ja isto. Samo to onda ne bi bio spisak, nego nesto kao Hazartski recnik Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Flock 0.7.3.2
mob
Samsung Galaxy S10
pa da, gospodo dos-ovci, kada vam se pobroje sve afere i kriminal koji su vaše demokrate izvele, odmah "to su fraze, laži, klevete, nedokazane".. itd. Pa i Slobi u njegovim sudovima niko ništa nije mog'o da dokaže. Međutim, sa vama uopšte ne vredi razgovarati. Sve što znate da kažete su "ratovi, sankcije, kriminal", a nikakav argument, niti uopšte dublje analize svega što se dešavalo nemate, ili nećete da priznate. Mislite kako hoćete, nemam živaca da se ubeđujem sa vama. Ako sam nekog uvredio, izvinjavam se. Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Smile Pilece pamcenje? Secas li se obecanja dosa vec pomenutih gore? Secas li se Kolesara i Janusevica? Secas li se Dosovih sastanaka sa zemunskim klanom? Secas li se Labusovih dogovora sa Eriksonom? Secas li se podkupljivanja ViceGuvernera? Secas li se SVEGA? Pa kako se ne secas da je SRS usao u vladu za vreme neposredne ratne opasnosti? Ili hoces da kazes da je sve jedno sta je ISTINA i da se vazi samo ono sto NEKI misle da je istina? Smile

Sto se tice AGENCIJA za ispitivanje javnog mjenja sa uzorkom od 1000-2000 ljudi telefonom Smile Smile Smile

Potkupljivanja..nema slova `d`..Viceguverner..jedna rec..gde nadje to veliko G...Ili planirate da ukidate gramatiku ako dodjete na vlast?


Ok LektorE Smile Nego, more, imash li ti josh nekih argumenata? Ako ti smeta gramatika vidi sa Veljom Iliccem ili Vukom Drashkoviccem sta imaju da kazu o tome (prvi na srpskom a drugi na engleskom). A oko dolaska na vlast... Mene tesko da ce neko da izabere... Ako mislish na SRS... Smile Pa nemislis valjda da su mene ovlastili da na burek forumu pishem u njihovo ime??? Smile

Nas (valjda i sebe smatrass pripadnikom ovog naroda?) problem je sto se mnoooogo prepiremo izmedju sebe kao da smo ti i ja na vlasti, a oni gore uzzivaju blagodeti politikanstva. Kad bi manje paznje obracali na to sta je bilo i sta je minimum oko koga mogu sve stranke da se slozze... Gde bi nam bio kraj.

Zanimljivo bi bilo i kad se ne bi poistovecjivali sa [glow=red,2,300]liderima[/glow] stranaka. Ja ovde predstavljam samo sebe i svoje missljenje, nista vishe. Ako imas neki argument da promenish moje misljen i da me "izvedess" na pravi put... bicu ti zahvalan, ali ako ti smeta sto ja [glow=red,2,300]mislim[/glow] onda mi je jasno kakvu demokratiju nuds. Smile

Dragi W1D, to nisu bili nikakvi argumenti vec mala lektorska posalica..drago mi je sto si to tako i shvatio.

Slazem se sa tobom da su politikantstvo i korupcija itekako vidljivi. Svestan sam koliko lopuvluk i nedostatak ideje za opste dobro koce ovu zemlju da krene napred. Medjutim to je sve decija igra u odnosu na ludilo koje je sprovodio Milosevic na planu unutrasnje i spoljne politike, ratova, unistavanja sopstvene ekonomije, promovisanja njegove lude zene i sina svercera cigareta. O Vojvodi od Karlobaga/zardjale kasike da ne govorim.. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


RoDjEn LoSh

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia 6600
Ok DaniloBG bilo to ludilo ili ne 5. oktobra je narod promenio vlast ne bi li zaustavio sve to ... i Sta se promenilo?  Samo ljudi koji uzimaju "profit". A nek se, bogami nisu ni promenili, nego su samo preslji pod okrilje nove vlasti... E sad je narodu dosta i ovih, zele neke nove, da vidimo kako ce oni da rese situaciju i probleme, da li ce da bude bolje. Dokle god ne bude bolje ima da se smenjuju vlade. A ovi "demokrati" nikako da shvate da vishe nema "marshala". Sta ce nam zakon kad se ne postuje? Ili bolje zakoni su tu samo za obichne smrtnike a "politicarcici" ne podlezu toj kategoriji. A to sta nije valjalo pod miloshevicem nije razlog da i sada u "demokratiji" bude isto. Ocigledno da neki ljudi ne mogu da stave tacku na sve sto je bilo i da krenu napred... Ako nisu sposobni za nesto bolje neka se sklone i nek pusta one koji tvrde da mogu bolje... pa ako nas i ti drugi slazu... menjacjemo i njih... i tako dok ne bude stvarno kako treba... to je poenta demokratije da narod bira...
IP sačuvana
social share
Rodjen LOSh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
pa da, gospodo dos-ovci, kada vam se pobroje sve afere i kriminal koji su vaše demokrate izvele, odmah "to su fraze, laži, klevete, nedokazane".. itd. Pa i Slobi u njegovim sudovima niko ništa nije mog'o da dokaže. Međutim, sa vama uopšte ne vredi razgovarati. Sve što znate da kažete su "ratovi, sankcije, kriminal", a nikakav argument, niti uopšte dublje analize svega što se dešavalo nemate, ili nećete da priznate. Mislite kako hoćete, nemam živaca da se ubeđujem sa vama. Ako sam nekog uvredio, izvinjavam se. Pozdrav!
е смјешни човјече ајде наброј афере из тих година....свака држава има афере ове или оне, овакве или онакве али да ме убјеђујеш да су те године биле боље од ових хм нема теоретске шансе. Није сада много боље од тих година али то вријеме је само једна црна мрља мог живота, не знам за остале, нити ме интересује. Ја знам кроз шта сам ја проживљавао и како сам ја живио. И за то имам само једну реченицу "не поновило се" а ко ће бити на власти ме уопште не интересује...што се мене тиче могу радикали, дс, дсс, лдп, псс ови ил они само да се не врати то вријеме...
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.