Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime qleksa  (pregledi profila: 5668 puta)
Profil
Ime: qleksa
ConQUIZtador Ime: Qleksa
Poruke: 359 (0.074 po danu)
Pozicija: Svakodnevni prolaznik
Datum registracije: 03. Dec 2010, 13:33:49
Poslednja poseta: 07. Feb 2019, 12:02:29
Ukupno online: 5 dana, 16 sati i 23 min.
Godine: 25 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 16. Sep 1998. Virgo
Telefon: Nokia 5800
Lokacija: Selo kraj Aleksinca Selo kraj Aleksinca
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst: SOS=Seljak ostaje seljak
Status u vezi: Nisam u vezi
Trazi:
Veze:
Visina: 166 cm
Tezina: 55 kg
Zanimanje:
Zaposlenje: Student
Obrazovanje: Srednja skola
Oblik tela: Srednje
Boja kose: Tamno braon
Boja očiju: Braon
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis


[
Komentari
(3)
03. Dec 2012, 23:58:37  
caoo.....

specifikacije mog kompjutera su: intel celeron 2,60 ghz, 1gb rama....prema tim specifikacijama bi pcsx2 0.9.6 trebao da radi ok..barem sam ja to video na youtubu  ali kod mene pokrene igricu ali mnogo koci..igrica koju zelim da pokrenem je Dragon ball budokai tenkaichi 3 (Pal)....nadam se da cete mi pomoci jer bix stvarno hteo da igram tu igricu...
15. Maj 2012, 23:29:38  
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.