Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime biliboj  (pregledi profila: 8619 puta)
Profil
Ime: biliboj
Poruke: 1 (0.000 po danu)
Pozicija:
Datum registracije: 21. Okt 2010, 13:10:36
Poslednja poseta: 15. Avg 2013, 08:16:42
Ukupno online: 9 sati i 12 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(4)
E, pronasla sam i broj njegovog fiksnog. 026 421 437
Javlja se sekretarica, ali ja nikad nisam zvala. Probaj na taj i kazi mu preko sekretarice ime i datum i kazi sta te muci. Mozda ce se odazvati.
Srecno i nema na cemu. Smiley
Pozdrav!
07. Jul 2011, 20:46:02  
Naravno, moraš biti strpljiva. Ja u početku nisam verovala i trebale su godine dok mi nije krenulo nabolje i dok njegove reči nisu počele da se ostvaruju.
Ako budeš išla kod njega, javi mi, ako ti nije teško, kako si zadovoljna. Baš bih volela da znam.
Ljudi uglavnom izlaze iz njegove prostorije nasmejani i zadovoljni jer je pozitivac. Ali ne zaboravi da ne može sve preko noći.
Pozdrav.
06. Jul 2011, 19:45:08  
Zove se Krca Terzić. Živi u selu Selevcu kod Mladenovca (dvadesetak kilometara od Mladenovca). Svi ga tamo znaju, pa i u Mladenovcu. Ja sam iz Aranđelovca išla taksijem do njega. Taksista je srećom čuo i bio kod njega od pre.
Moraš ići rano ujutro da bi stigla na red. Ja sam bila tamo pre sedam i već ih je osamnaestoro cekalo pre mene.
Raspitaj se kad dođeš u Mladenovac gde je Selevac, a onda tamo svi znaju za Krcu.On ne traži ništa, ali ja sam mu ostavila zadnji put 1000 dinara. Mislim da je to ok.
Kad dođeš kod njega, kažeš kako se zoveš i kažeš datum rođenja. Onda ti on priča sve što zna i šta je najvažnije za tebe.
Pažljivo slušaj jer brzo priča.Smiley)
Pozdrav i srećno!!!
P.S. Imam broj mobilnog, ali uglavnom se ne javlja jer ima puno posla. Bar ja ga nisam nikad uspela dobiti. Evo ti, pa ako budeš imala sreće. Mada, mislim da je lično mnogo bolje da ga vidiš.
064 14 29 016
06. Jul 2011, 19:36:18  
trazim ga i ja ...
16. Dec 2010, 23:26:27  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.