Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Cicacicko  (pregledi profila: 2176 puta)
Profil
Ime: Cicacicko
Poruke: 0 (0.000 po danu)
Pozicija:
Datum registracije: 14. Avg 2010, 19:13:09
Poslednja poseta: 30. Okt 2010, 18:10:21
Ukupno online: 1 sati i 47 min.
Godine: 60 Pol: Žena
Datum rođenja: 21. Sep 1963. Virgo
Telefon: SonyEricsson
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst: res non verba!
Status u vezi: U vezi
Trazi: Musko
Veze: Prijateljstvo
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje: Student
Obrazovanje: Diploma fakulteta
Oblik tela: Par kilograma vise
Boja kose: Plava
Boja očiju: Zelene
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Tamnoput
Religija: Hriscanin
Potpis
Komentari
(8)
HAHAHAHAHAHAHA vec si se ohladila.Veoma me zabavljas .pozdrav
17. Avg 2010, 21:33:48  
I ajde da pokusamo da se ne mimoidjemo
17. Avg 2010, 01:05:35  
Moje ime je Jovan imam 27 godina i iz Beograda sam......pitaj konkretnije.
16. Avg 2010, 20:14:02  
Ok sta predlazes?
16. Avg 2010, 13:16:04  
ja sam tvoje slike zloupotrebio nakon 2-3 godine sto znaci da sam ih dugo dugo cuvao za sebe.i djavo ce ga znati zasto sam ih postavio mozda zato da bih se na kratko ali jako naljutila na mene a onda zatim smirila i shvatila da ja i nisam toliko los momak i pizda i peder i da je mozda ovo sudbina htela da se sretnu jedan sluajni voajer i jedna veoma ekskluzivna egzibicionistkinja (; samo za odabrane ljude;(respect )    I ne verujem da si se ugojila  hahahahaahahahaahah prosto ne verujem.  i da rekao sam ti da sa mnom vise nemas problema {zloupotreba}.  I jos jedno I ne trebas da se stidis svog egzibicionizma jer to je cin slobodnih ljudi a nema nista lepse od slobode zIEvLA SLOBODA  pozdrav
15. Avg 2010, 21:51:39  
P.S.   Ti nemas par kilograma vise
15. Avg 2010, 19:37:15  
Opet se izvinjavam.Naleto sam na tvoj profil pre recimo 2-3 godine na jednom dating sajtu , i prirodno, zainteresovao se jer ti izgledas  veoma atraktivno.onda je usledio copy paste tvojih fotografija a okacio sam ih ne misleci da cu tebe tako uvrediti.Nisam te percipirao kao osobu kojoj ce smetati sopstveni egzibicionizam .Moja je greska sto nisaM shvatao da je neciji egzibicioniam sasvim privatna tvoja stvar i da ti odlucujes koliko ce to biti javno ili tajno za jednu osobu ili 105 njih.           Izvini jos jednom
15. Avg 2010, 19:34:18  
 izvini vidim koliko te je pogodilo a ja niti umem niti mogu da ti se opravdam.a ti si dobro rekla svoje znas da stanes za sebe hahahahahaahah.Vise neces imati problema sa mnom          
14. Avg 2010, 21:20:57  


Ukupno prijatelja: 1
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.