Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime novento  (pregledi profila: 11873 puta)
Profil
Ime: novento
Poruke: 4315 (0.842 po danu)
Pozicija: Poznata licnost
Datum registracije: 20. Mar 2010, 23:36:01
Poslednja poseta: juče u 23:27:18
Ukupno online: 156 dana, 19 sati i 41 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ: Sakriven
AIM: Sakriven
MSN: Sakriven
YIM: Sakriven
Google Talk: Sakriven
Skype: Sakriven
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(17)
koje
24. Nov 2012, 00:44:26  
Novento sve pohvale za dosadasnji trud, mozes li da napravis klip od gostovanja Stefane Veljkovic kod Maje 13.06.
15. Jun 2012, 22:30:03  
tsj
Na žalost, moja draga ne želi da daje svoj fb profil, ali će biti još njenih sličica. To ti obećavamo.
Imaš pozdrav od nje.
07. Jun 2012, 09:24:33  
tsj
Na žalost, moja draga ne želi da daje svoj fb profil, ali će biti još njenih sličica. To ti obećavamo.
Imaš pozdrav od nje.
07. Jun 2012, 08:44:36  
Hvala za Dedićkine dude htedoh da svisnem kad sam video... Živeo
03. Jun 2012, 09:03:00  
Pozdrav Novento, onaj klip sa Radom sto si juce postavio ne moze da se skine, ako mozes ponovo da ga stavis.
Hvala.....
29. Mar 2012, 13:08:02  

I kako da ne kritikujemo posle?Pa dal ste videli sta rade na rts?Biljanu Vranes prikazali skoro celu malopre kad je bila u rolci i babskoj haljini a kad je obucena izazovnije ni da se sete da spuste kameru ispod kukova.Isto je danas bilo i na studiu b gde su kamermanke oborile rekord u zumiranju Ireninog lica.Nista ispod vrata,to im je moto!


Sto se Biljane Vranes tice, nije tacno da  kad je obucena izazovnije ni da se sete da spuste kameru ispod kukova, jer sam ja licno postavio nekolicinu klipova sa kukovima, guzom i sl(Biljana Vranes 14.1.2011..avi). Sto se tice kritika, ako smatrate, a i ja se slazem, da imaju uticaja, mislim da bi bio bolji efekat kada bi to islo direktno gde treba - kod urednika, a ne ovde. Taman smo smanjili taj "off", daj da ne pocinjemo opet.
18. Jan 2011, 22:18:13  
1
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.