Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime I,speedfreak  (pregledi profila: 1782 puta)
Profil
Ime: I,speedfreak
Poruke: 203 (0.039 po danu)
Pozicija: Svakodnevni prolaznik
Datum registracije: 11. Feb 2010, 11:50:31
Poslednja poseta: 16. Jun 2014, 02:01:26
Ukupno online: 3 dana, 20 sati i 0 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(3)
Ne ne,pogresno ste shvatili! Niste me Vi naljutili, bila sam besna zbog sadrzaja ovog sajta kao i nekih fotografije iz mog privatnog zivota.... Kako god, drago mi je da smo uspeli da resimo ovaj mali nesporazum na civilizovani nacin.
Ponavljam, ako imate toliku zelju, a ja nemam nameru da vas sprecavam u tome, mozete i dalje da postavljate moje slike ali da ponekad uzmete u razumevanje i moju privatnost.
Danas je tesko bilo sta sakriti od ociju javnosti,pa cak i to! Niste Vi ti koji mi otezavate zivot,vec sam nekoliko meseci unazad pod velikim pritiskom i burnim pogledima javnosti,ali to je sve cena koju mora da plati jedna javna licnost!
Da Vas vise ne bi "smarala" mojim dugim i verovatno dosadnim i opsirnim porukama,zelim jos jednom da Vam se zahvalim!
Ovo je moja poslednja poruka upucena Vama kao i poslednja poseta ovom sajtu! Smiley
Hvala,i puno pozdrava za Vas od mene! Smiley
17. Nov 2010, 23:18:23  
Da,znam! Problem je u tome, kada sam videla jednu sliku sa mojim bratom koja je nedavno nastala na mom putovanju u Sarajevu! Bila sam besna,ljuta... Ali sada je sve OK! Malo sam vise osetljiva ovih dana Smiley
Vama HVALA puno za sve, ovo je jako lepo od Vas sto ste napravili i to cenim!
Nema potrebe za tim, mislila sam ne BAS sve moje (privatne) slike,kako god....
Hvala Vam jos jednom!
16. Nov 2010, 17:52:03  
Hvala na ovoj divnoj temi koju ste posvetili bas meni.... Medjutim, juce sam od jednog meni jako dragog prijatelja dobila poruku na moju facebook stranicu da na ovome sajtu neko "kopira" sve sto ja postavljam ili radim na svojoj stranicu... Bila sam prinudjena da se pridruzim ovom sajtu.
Facebook stranica "Bojana Rajić Stojković" (sa kojom ste Vi vec dobro upoznati) je otvorena za sve one ljude koji bi zeleli da budu moji "prijatelji" na facebook-u, ali zbog limita je to bilo nemoguce.
Pa,stoga,zamolila bi gospodina/gospodjicu,da ne "stavlja" sve moje PRIVATNE slike na ovaj sajt.
Nadam se da ce me taj neko razumeti,u suprotnom cu biti primorana da "izbrisem" tu stranicu.
Nemojte ovo pogresno razumeti ili shvatiti kao pretnju, jos jednom bih zamolila doticnu osobu da ne postavlja sve moje privatne slike. HVALA unapred!

14. Nov 2010, 22:08:34  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.