Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime thumb  (pregledi profila: 1128 puta)
Profil
Ime: thumb
ConQUIZtador Ime: zhumb
Poruke: 9 (0.001 po danu)
Pozicija: Pocetnik
Datum registracije: 13. Dec 2005, 15:19:27
Poslednja poseta: 09. Avg 2011, 00:03:26
Ukupno online: 13 sati i 34 min.
Godine: 41 Pol: Žena
Datum rođenja: 24. Sep 1982. Libra
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi: U braku
Trazi:
Veze:
Visina: 178 cm
Tezina: 76 kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Plava
Boja očiju: Sive
Cigarete: Povremeno
Alkohol: U drustvu
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Duhovan - ne religiozan
Potpis
Komentari
(1)
Navescu ti nekoliko izjava osoba koji su bili na vlasti u Hrvatskoj u daljoj i skorijoj istoriji.
ANTE STARCEVIC-Srbe treba staviti van zakona.Tu je sudac i izvrsitelj svaki onaj koji je i bijesnom pascetu.
JOSIP FRANK-U slucaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije BiH srbe treba masakrirati i protjerati iz Hrvatske.
STJEPAN RADIC-Srbi u Hrvatskoj su cigani,Vlasi i bog zna sto,koji su s turskog koca utekli nama.Srbi su
                      dakle Vlaski nakot zrio za sikiru.
JOSIP BOLJKOVAC (bivsi ministar policije R.Hrvatske)-Tudjmanov cilj je bio rat po svaku cijenu.Po tom
                          njegovom konceptu trebalo je da srbi nestanu iz Hrvatske.

Ovo je razlog zasto ne vjerujem hrvatima.Mogu shvatiti da nas mrze zbog poslednjeg rata ali oni su nas
mrzili otkada postojimo kao narod.E sada ti nekog hrvata pitaj zasto oni nas mrze i ne podnose.
Sto se tice bosnjaka stvar je drugacija.Iako je bio rat izmedju nas ja ih licno ne mrzim ali zelim da ostvarim
isto pravo koje je on dobio secesijom od ex YU.Ni oni nisu priznali to sto mi nismo htjeli izaci iz ex YU
tako da smatram da ni ja nemoram pitati njih.To se zove ravnopravan polozaj.
01. Dec 2009, 10:33:49  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.