Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime deky44  (pregledi profila: 6042 puta)
Profil
Ime: deky44
Poruke: 1024 (0.153 po danu)
Pozicija: Zvezda u usponu
Datum registracije: 08. Dec 2005, 18:55:20
Poslednja poseta: danas u 09:52:33
Ukupno online: 32 dana, 8 sati i 56 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt: Babe Station
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Edit by kokota: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Komentari
(7)
Ja bih samo da se ovim putem zahvalim jer idalje ne mogu da šaljem privatne poruke. Hvala kralju! Smile
Inače, izbacuje neke izgleda provokantnije slike sada, načuo sam da možda novi profil neće biti loš. Bićemo u kontaktu Smile
19. Maj 2020, 14:36:23  
Pozdrav Deky, ne mogu poslati privatnu poruku jer nemam dovoljno postova, ali bih voleo Jovanine slike, pa ako bi mogao da mi pošalješ privatnu poruku, bio bih ti zahvalan Smiley
19. Maj 2020, 11:05:05  
Jel ova plava i li crna
06. Avg 2014, 11:55:45  
Daj neki info o ovoj plavoj gospođi, što si jutros okačio slike???
06. Avg 2014, 11:34:01  
nemam brate,bila mi je proslom profilu koji su mi sjebali,nisam zapamtio ko je.ako se setim javljam,ako ti se svidja nesto novije ti javi njih imam.poz
24. Nov 2012, 00:43:20  
nema tetka 10+ fb.
30. Jul 2012, 21:48:21  
aj majke ti ishakerisi ovaj profil http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1244500944
Najjaca matorka na fb, a i ovde )))
28. Jun 2010, 12:13:11  


Ukupno prijatelja: 9
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.