Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime bidza  (pregledi profila: 3155 puta)
Profil
Ime: bidza
ConQUIZtador Ime: knbknbknbknb
Poruke: 390 (0.055 po danu)
Pozicija: Svakodnevni prolaznik
Datum registracije: 17. Jan 2005, 18:52:57
Poslednja poseta: 12. Apr 2024, 05:35:34
Ukupno online: 31 dana, 8 sati i 57 min.
Godine: 37 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 01. Okt 1986.
Telefon: Apple g-2 mini
Lokacija: GB GB
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk: https://t.me/pump_upp
Skype: https://t.me/pump_upp
E-mail: Sakriven
Facebook: Profil link
Ukratko o sebi
[URL=https://datesnow.life]Verified Damsels[/URL]
Lični tekst:
Status u vezi: U vezi
Trazi: Par
Veze: Izlazenje
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje: Duze zaposlen
Obrazovanje: Diploma vise fakulteta
Oblik tela: Srednje
Boja kose: Sed
Boja očiju: Braon
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Da - Povremeno
Rasa: Bliskoistocni tip
Religija: Pagan
Potpis
Komentari
(5)
Cao brate da li mozes da mi napises kako da flashujem moj telefon na faenil n2o4  ?? Pozz

I hvala unapred
21. Okt 2010, 18:40:34  
unfortunately you are unable to root.. your spl is a perfected spl and no one has been able to figure out how to root it yet..

sorry my friend but you are stuck on the official rom until a solution is found...
Hvala bidzo ali konacno sam nasao odgovor ))) nemam srece....
21. Maj 2010, 15:30:42  
Matori glup sam ja za ove zajebancije...probao sam neka sranja ali uvek fail...inace mislim da su svi magici iz vip 32A moj je to sam proverio...nego ako si iz BGa daj vodim te na klopu ili kafu ili shta vec pa da vidim kako to izgleda na tvom fonu i da mi bukvalno pokazes kako...ja sam sa Novog Beograda u blokovima sam ako si u bleji reci pa da ti ostavim br. moba da se dogovorimo...puno hvala unapred izvini shto te smaram ako nemas vremena oke probacu da ga nabudzim vec nekako... )))
21. Maj 2010, 14:51:12  
bidzo cao, daj pomogaj kako da rootujemo ove magice sa instaliranim sense ui... meni zakovao magic ,odem u vip da ga fleshnu i shmekeri mi stave sense ui bez pitanja...shta da radim i da li je moguce rootovanje i kako? I ako si uspeo kod sebe da ga rootnes platicu ti samo reci kako ili da se nadjemo...smor je da ostane fon na 1.5 kad ima jace mogucnosti...hvala unapred bidzo.
20. Maj 2010, 14:13:52  
Zdravo, da li si svoj magic kupio u vipu, ili da je iz vipa uopste?
27. Jan 2010, 17:53:40  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.