Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime misha1703  (pregledi profila: 790 puta)
Profil
Ime: misha1703
ConQUIZtador Ime: Obilic1989
Poruke: 18 (0.003 po danu)
Pozicija: Pocetnik
Datum registracije: 19. Jun 2009, 11:45:21
Poslednja poseta: 12. Jul 2014, 10:40:19
Ukupno online: 7 sati i 47 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(1)
Dragi Misha, vezano za tvoj problem, posavetovala bih te, od srca, da se obratiš dr.Vesni Danilovac na e-mail adresu spiritusmovens@eunet.rs. Centar se nalazi na adresi Cetinjska br.4, tel. 011/334 0142. Veruj mi, problem nije nerešiv, štaviše brzo se prevazilazi. Treninzi se plaćaju. Nije nikakav marketinški trik. Žena je lekar, odlična je u rešavanju svega što te u životu muči. Prelistaj malo članke po internetu, koji se odnose na V. Danilovac, pa sam odluči da li ćeš je kontaktirati. Ja sam celog života imala sličan problem kao i ti, ali sad smatram da sam samo izgubila puno vremena, lutajući po literaturi, na netu, pitajući razne polukompetentne ljude za savet isl., dok sticajem okolnosti nisam otkrila V.Danilovac. Samo dva treninga su mi promenila život. Pazi, živ si čovek ( i na kraju samo čovek), tako da ćeš uvek nailaziti na probleme u životu. Pitanje je kako ćeš probleme doživljavati, kako ćeš na njih reagovati, da li ćeš uopšte stvari posmatrati kao strašne, problematične ili kao takve kakve jesu ( a one nikad nisu ni strašne, ni problematične.) I još ovo za kraj: Nema očajnih situacija. Postoje samo ljudi, koji na određene situacije reaguju očajem.  
29. Sep 2011, 10:31:02  


Ukupno prijatelja: 1
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.