Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime osma_putnica  (pregledi profila: 48769 puta)
Profil
Ime: osma_putnica
ConQUIZtador Ime: Mishica
Poruke: 29778 (4.408 po danu)
Pozicija: Moderator
Datum registracije: 24. Okt 2005, 21:03:38
Poslednja poseta: 30. Jul 2015, 17:43:05
Ukupno online: 295 dana, 14 sati i 11 min.
Godine: Nije dostupno Pol: Žena
Datum rođenja: Nije dostupno Sagittarius
Telefon: Nokia
Lokacija: Svuda
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija: Drugo
Potpis
Komentari
(86)

Slatka si:)
09. Okt 2009, 21:14:51  
Недостаје ти само закривљено сечиво, које је дуже од dagger-a а краће од short sword-a
Нешто овакво???
09. Okt 2009, 20:57:38  
Па како да не сконтам, кад сам ФРП-овао Smile
09. Okt 2009, 19:41:14  
ma ne stopala.. vide- ti se -ona- na slici.. nego list nije kompletan..

jednom ce mi doci glave to lisce...
26. Sep 2009, 00:14:39  
Ma ti si moja omiljena ortogonalna projekcija u ovom ravnom prostoru, pa se i obradujem tvom gostovanju :-] Kada odes, zelim te ponovo, vakuumiranom zeljom za otiscima tvojih prstiju na mom prasnjavom ekranu! Na kraju se sve, ma koliko sitno i nebitno bilo, preliva u umetnost... Ko zna, mozda je face ipak u pravu, ne postojis Smiley

Skroz sam zanemario space... Doduse to tamo je nespretan pokusaj, blago isforsiran da ostavim neku, nazovi prezentaciju o sebi, tj o jednom delu sebe, koji jos uvek nije potpuno definisan.. Mislim da ce me sve manje biti tamo.

Hajde ubij tu bubu.. pa da razmenimo recepte za zivot Smiley





24. Sep 2009, 22:28:18  
Ma sta je pile malo crnomanjasto?? Smiley) krisom se tu setkas uzduz i popreko mojim ionako skucenim profil prostorom Smiley

Jednog dana cu te potraziti na fb!
24. Sep 2009, 22:11:23  
Eld
Хеј, поздрав!
Хвала!
Smiley
11. Sep 2009, 13:18:03  
Ko se to nama ulenjio? Nema novih slika... Smile
02. Sep 2009, 15:49:31  
Cao putnice jel ti stigla poruka?
29. Avg 2009, 15:25:20  
Pa da ljudi obicno samo tapkaju u mestu i misle da znaju da ga igraju,ali kad im dodje neki Irac,videce oni,hvala za ziku!:)
26. Avg 2009, 19:44:36  
1 ... 4 5 7 8 9
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.